Plechpetr

Pan Funés je prostě legendární herec, který uměl leckteré věci, které jiný herec dosud nedokázal a s menší pravděpodobností už ani nedokáže. A jako četník? LEgenda všech legend! ... Dovolím si pár hlášek: Kdo je to nudista?...Někdo úplně nahý! ....A kdo je to četník?...Někdo úplně oblečený...A to v uniformě, prosím! :D.... Rozkááááz!!! Film za 5* ()

1Legend1

PO shlédnutí dalších dílů přidávám hvězdu, první četník je hodně povedený. Louis de Funes je vynikající, na něm to celé stojí a to my všichni víme a za to ho máme rádi. 75% ()

Ozzy2

Všichni se rozplýváte, jak je to skvělé, nejlepší Funés a šetříte hvězdami, jako kdybyste je měli omezené.Co víc už by mělo dostat pět hvězd, než tenhle skvost francouzské komedie. ()

Stíba

Velká a nestárnoucí klasika obohacená o asi nejcharakterističtější český dabing vůbec v podání pana Filipovského. ()

KOOHA

Viděno snad dvěstěkrát a nikdy neomrzí. Film, u kterého jsou celá studentská léta usínal a byl spolu se seriálem Star Trek NG a Vražedným pobřežím mojími ukolébavkami ()

tompaulman

Viděl jsem poprvé v rámci doplňování mezer ve filmovém vzdělání. Na IMDB to má průměrné hodnocení 7.1/10, což mi přijde blíž realitě. Hezké prostředí, skvělý de Funes, několik zábavných scén, ale na můj vkus moc uřvané a v dnešní době už ne tolik humorné. ()

fandalehy

Díky spolupráci tehdy neznámého režiséra Jeana Giraulta a vycházejicí hvězdy Louise de Funese vznikla v r. 1964 první četnická komedie, která dala ,,francouzským komediím nový rozměr" a odstartovala lavinu úspěšných Funesovských komedií. Skvělá zábava + dnes již kultovní hlášky jako: ,,Sem se dívejte!" ()

Sosak

Klasická a všem dobře známá komedie s cholerickým Funesem. Zároveň jedna z mála vtipných francouzských komedií. Pokud máte Louise rádi, budete vrnět blahem, protože jde patrně o jeho nejlepší film. My ostatní si aspoň trochu odfrkneme a pobavíme se nenáročnou zábavou. o nic víc tu nejde. ()

Lukasfox

Prostě Funés a francouzská klasika, nejde jinak. Ikdyž některé z následujících dílů jsou již nepatrně slabší, stále je to nadstandart. ()

Bobšule

Tak tudy cesta k mému pobavení nevede... A mými spolužáky před mnoha a mnoha lety na základní škole donekonečna opakovaná hláška "sem se mi dívejte" se mi doslova protiví. Na druhé straně, pokud to okolnosti opravdu vyžadují, jsem schopná ten film shlédnout. Tak proto ty tři hvězdy... ()

waska

Jedna z nejlepších komedií Louis de Funése. Jedna střeštěná situace střídá druhou, bavil jsem se od začátku do konce. Nejlepší z četníků ()

haWranka

Jednu dobu jsme to s taťkou sjížděli pořád dokola. Teď už jsem krapet starší, takže se podívám tak jedním očkem, když to Nova zase opakuje. Přesto Louis De Funes je skvělej a rozhodně nemělo vzniknou žádný pokračování. ()

Wowara

Mé dětství bez tohoto filmu by bylo nudné a fádní! Kolikrát jsem běžela domů ze školy s jediným cílem – už sedět před televizí a znovu a znovu přetáčet kazety s Luis de Finem a smát se tomu brilantnímu humoru. První díl četníků je jednoznačně nejlepší. Je to pro mne francouzská klasika a pan Cruchot zůstane v mém srdci na vždy! ()

Blondpipi

Tak tohle jo ...a sem se mi dívejte, když s váma mluvim.... :) Není díl, kterej by nějak vybočoval, hnidopiši by mohli říct, že je to prostě vše na jedno brdo, ale já tím myslela spíš to, že nezklamal ani jediný. Lují je prostě dokonalej, milej, vzteklej neurotik, co vás odzbrojí už jen grimasou ještě předtím než pochopíte pointu gagu. A že těch gagů bylo, za mě má četnictvo za jedna. ()

Macintosh

Francouzská prča, který mě pokaždé zaručeně dostane. Hltal jsem to jako malý a baví mě to dodnes. Tricard, Fougasse, Merlot a Berlicot je nezapomenutelná čtveřice, kterou by bez strážmistra Cruchota, jakožto sebestředného a svérázného četníka, neměl kdo komandovat. Na věrohodnosti tomu dodává více než dobrý dabing Františka Filipovského, jenž se do Funesovy osobnosti v těchto filmech dokázal naprosto přesně vcítil. Mám velkou zálibu ve francouzských komediích a tohle je dle mého a tudíž samozřejmě správného názoru jedna z těch nejpovedenějších, která kdy spatřila světlo filmového světa. ()