balba

Opět takové , jaké má být.Plné vtipných situací , dobrých gagů , honiček , záměn osob a dalších omylů , vyvolávajících řadu zmatků.Samozřejmě nesmí chybět ani nervní Cruchote. ()

lekr

O trochu lepší jak Četník se žení ale taky žádná sláva!! Naposled zazářila stará Funesvoa parta a naposledy zazaněly staré Funesovy vtipy!!! Námět by nebyl tak špatný, chvíli mě to bavilo dost slušně ale ten konec kdy četnící honí malé kluky co střílej raketu do vesmíru je nehorázně trapnej!!! ()

Martin741

Dalsia fajna komedia s Louis de Funes-om v rezii Jeana Giraulta. Aj ked to uz nema na cetnika ze Saint Tropez, stale ide o nadpriemernu zabavu. 83 % ()

tomtomtoma

Další pokračování četníků už má několik hlušších míst a nějakou dobu trvá nostalgie vzpomínkama na předchozí díly. Nejdříve jsou, zřejmě, že jsou zastaralí, posláni všichni do penze. Zase tomu velí vrchní strážník Ludovic Cruchot (Louis de Funés). On, ale i ostatní: velitel Gerber (Michel Galabru), Merlot (Christian Marin), Berlicot (Michel Modo) a Tricard (Guy Grosso) se na penzi nudí. A tak využijí svou šanci, když chtějí navrátit pamět Fougassovi (Jean Lefebvre), který simuluje a nechá se zavřít do sanatoria pro veterány, protože se tam má jak v bavlnce. A protože byli vždy spjatí s uniformou, když nastane příležitost, vloží se do řešení dopravních problémů. To, že se oblékli do uniforem ale jen naštve jejich nástupce a začíná hon na šest nešťastníků, kteří nade vše milovali svou práci, protože jim dodávala alespoň chvilkový pocit moci. Výborná je epizoda na srazu hipíků a Cruchot má skvělá cinkrlátka kolem hlavy. Nakonec ale zabrání výbuchu v prachárně, ochrání děti z klášterní letní školy a tak nějak zlikvidují atomovou hlavici. Za odměnu se pak mohou vrátit do aktivní služby. Zkrátka ne vše staré patří do šrotu. Cruchotova dcera Nicole je už zde úplně nahrazena jeho manželkou Joséphou (Claude Gensac). Vcelku příjemná a stále ještě zábavná komedie o četnících. ()

Cheeter

Jak mám komedie o četnících s Louisem de Funesem rád, tak tahle mi přišla dost slabá. Spousta momentů se opakovala, buď přímo neboť nepřímo, minulých filmů. To, co bylo nové, bylo celkem nereálné. Přijde mi to jako úporná snaha tvůrců ještě na značce co nejvíc vydělat, což je sérii dost na škodu ()

MarekT

Naposledy v původní sestavě a naposledy nadprůměrně. Sice nejslabší z těch prvních čtyř dílů, ale zase pořád je mi tento díl milejší než další dva, které dle mě ani neměly vzniknout. ()

pakobylka

Náš četník se ocitl ve výslužbě ... z ničeho nic - a na jeho výkonu je to znát ... bohužel. Děj sice obsahuje i přínosné a vůbec po všech stránkách skvělé a originální gagy, leč chvílemi se zadrhává - a v nouzi nejvyšší si vypomáhá trochu podřadnými scénkami, které jsou (nebo spíš které by MĚLY být) pod jeho úroveň. Vůbec nejslabší je paradoxně finále - ale na druhou stranu: Znám i daleko trapnější pokusy o vtip. Trochu usmolené 3* ()

Juto

Toto je veľmi zábavný výlet o Marechalovi Ludovicovi Cruchotovi (Louis de Funes) a jeho skupine žandárov, ktorí sú predčasne na dôchodku.Stále je tam ten bláznivý humor, ktorých nás všetkých baví. 6/10 ()

Ice123

Klasika s CZ dubingem od Františka Filipovského, jehož hlas i sám Louis de Funés označil, že je lepší než jeho vlastní ;) ()

WolfR

Poslední díl Četníku se starou dobrou partou! Poslední díl Četníku, tak jak je známe a máme rádi. A povedl se! Humorem přímo srší a Četníci vzpomínající na staré časy naposledy navléknou uniformy a vrhají se za dobrodružstvím. Možná, že by to byli schopni vytáhnout i na 5 hvězd. Vysoké kvality a četnická vtipnost tam rozhodně jsou. Vše se ale pokazí příchodem četníků do kláštera přibližně půl hodiny před koncem filmu, protože pak jim začíná nějak docházet dech. Nevím proč, ale mně se prostě poslední půl hoďka nelíbila. Nicméně první hodina je naprosto špičková! Četníci ve výslužbě prostě stále válí! Nicméně myslím, že do opravdové výslužby přišli až v dalším díle. Ovšem tady to ještě jakž takž šlape, silné 3 hvězdy! ()

dr.fish

První polovina vcelku vtipná, pak se nám ovšem skupina četníků ztratí v té likvidaci bomby. To už je dost bezradné. ()

tomeek

Podle mého nejhorší díl četníků vůbec. Začátek na vile je super, ale potom začne šílená jízda nelogických činností, spousty NAPROSTO ZBYTEČNÝCH scén a navíc tentokrát PROTIVNÁ jeptiška. Autorům už pravděpodobně docházel dech, ale tlak úspěchu a chuť po penězích nechala vzniknout toto a ještě další díly. Demontáž "atomové" bomby způsobí opětovné nasazení do funkce?? Mnoho nelogičností, trapných dialogů, opakujících se vtipů a "crazy" situace jako okopírované z Bažantů a podobných francouzských komedií. "Ajm sorry, sér." Za dva. ()

Sabrewulf

Nehorázná slátanina. Oni snad ten scénář, který nemá hlavu a patu, psali za pochodu. Tenhle (nejslabší) díl se absolutně nedokáže rozhodnout, o čem vlastně bude. Rozkodrcaně skáče od blázince k hipíkům, aby nakonec skončil u bomby.... ()

Courtemanche

Tak na tento film se nezapomíná, I'm Sorry Sir z hlavy prostě nejde ani po letech, jinak ale spíše horší scénář, bordel, z čeho tentokrát vytěžili aspoň ten průměr. 2,5/5 ()

vesper001

„Já jsem Ludva.“ Obávala jsem se pachu zatuchliny ze sepraného tématu, ale nakonec mě novopečení četničtí důchodci bavili víc, než když se později honili za emzáky a lítajícím nádobím. Snad proto, že tenhle díl na rozdíl od ostatních neznám nazpaměť i pozpátku. Čerstvě penzionovaného Cruchota blahobytný život na blahobytném sídle s blahobytnou zahradou a spoustou dalšího blahobytu k smrti nudí, a to i přes společnost milované blahobytné manželky Joséphy („Přišel pan farář.“ „Ten mě taky nenávidí!“). Není tedy divu, že při první příležitosti se spolufrustrovanými kolegy opráší uniformu a vyrazí ukázat St. Tropez, zač je toho polda. Nechybí sestřičky, nudisti, manželky, bolestín Fougasse, a navrch Jean Girault přihodil hippíky a bombu :). Že je toho moc? Asi jo, ale u Četníka by člověk rád spolkl, i kdyby se všichni převlíkli za žirafy a vyrazili na taneční porcelánovou party se zdrátovanými slony. ()