Souboj s Antikristem

• USA Rapture-Palooza (více)
všechny plakáty

Po konci světa se miliardy lidí ocitnou v nebi. Lindsey a Ben však zůstali na předměstí Seattlu. Mladičký pár se vedle mluvících kobylek, krvavých dešťových přeháněk a hulících přízraků ze všech sil snaží vést normální život. Když se však v jejich sousedství Antikrist rozhodne vybudovat svou základnu, Lindsey dojde, že předmětem jeho zájmu bude asi právě ona. Za pomoci přátel, rodiny a souseda kosícího zombie, se dvojice rozhodne Antikristovy plány na sňatek s Lindsey překazit... a pří té příležitosti třeba náhodou zachránit celý svět. (HBO Europe)

Gogo333

No pustil jsem si to hlavně protože v tom hraje Anna Kendrick, docela mě tam překvapil (nemile, toho moc nemusím) Sweets z Bones a taky Tyler Labine (ten mile, to je sympoš), kterýho jsem skoro ani nepoznal, škoda že tam neměl moc prostoru. Příběh je o tom, že část lidstva je povolána do nebe a zbytek lidí na Zemi se snaží přežít apokalypsu (mluvící kobylky, krvavý déšť, meteority) a dotoho je otravují sprostý vrány. Jako záporák tady je antikrist Earl Gundy. Triky jsou hodně slabý, třeba ten výbuch nebo ty meteority. Pár vtipů ušlo a trošku pobavilo, ale že by se mi to líbilo to ne, kazil mi to právě Sweets. Naštěstí jeho přítomnost mi vynahradila Anna a potom, co nahodila ty bílý šaty prostě krása. Konec bavil asi nejvíc, hlavně když se objeví Ken Jeong, jen škoda, že tady byl takový slušnější o proti Community nebo Hangover. Celkově slabota a kdyby tam nebylo těch pár herců, co mám rád tak by hodnocení bylo nižší, takhle 50%. ()

noby

Má to své světlé momenty, zejména dvě hlavní postavy (berme v úvahu, že má jít o pitomost). Ale celý zbytek je buď strašlivý, nebo, a to většinou, tupý a nudný. Holt ani úplnou pitominu neumí natočit každý. ()

sNeDy

Založit přes polovinu filmu na idiotovi, který si komediální "kariéru" založil na tom, že říká oplzlé sexuální hlášky prostě není dobré řešení. Přitom námět super, vedlejší postavy jsou super a i ten povedený vtípek zavítá na párky, ale pak vždycky přijde Robinson a znovu mi film absolutně znechutí. Jedna hvězda za vulgární vrány. ()

Hapretor odpad!

Ubohá trapnost. Absolutně nevtipná. Jen ta Anna Kendrick má opravdu zvláštní tvar prsou ... nějak mi to nedalo ... musel jsem se na ně pořád dívat ... jéje ... já to dokoukal do konce ... to je divný ??? ()

Rathalos

Tak toto bola poriadna vtakovina,toho su schopni len americania,trapny humor to cele len potvrdzuje,skoda,daval som do toho nadeje uz len kvoli Anne Kendrick,na ktoru sa rad pozeram,ale ona nesklamala,len sa cudujem,ze sa dala ukecat hrat v tomto filme,takze za nu dam dve hviezdicky...:-) ()

ondkuc

V kombinaci se spánkovou deprivací to není až tak tragicky neskutečně nesledovatelná zálžitost.. občas jsem se i uchechtl.. 50% ()

Boris. odpad!

Zase sem se nechal ukecat tou milou tvářičkou a opět to byla ztráta času. Stejně jako to bylo u tohoto super filmu. Souboj s Antikristem je fakt nudná hloupost. ()

snek49

Proboha co to je? Řekl jsem si, že se podívám na něco, u čeho nebudu muset moc přemýšlet, ale kdybych tušil, že se mi to bude snažit vymýt mozek, dal bych od toho ruce pryč! Dělají si z nás srandu? Tohle chce opravdu někdo vidět, nebo je to jen pro vyhulené puboše? Anna se musela úplně zbláznit, když šla do takové kraviny – při čtení scénáře musela mít šedý zákal, nebo jí podstrčili úplně něco jiného, protože do něčeho takového jdu jen v případě, že si chci podělat kariéru. Zkrátka a dobře, všechny zodpovědné bych zkopal do kuličky a pár let bych je nechal dělat veřejně prospěšné práce. Jen ta Anna to trošku drží, protože se na ni dalo dívat, avšak od úchylné zhovadilosti to stejně nezachránila… ()

SKreyn

Je to kravina ale aj tak som to dokázal dopozerať. Obvykle takýto odpad ihneď vypínam, ani neviem, prečo som teraz spravil výnimku, teda viem, nemal som čo iné pozerať na dovolenke. :DDD ()

darthhokro

Takovou chujovinu už jsem dlouho neviděl. Zhulený zombie, nahláškovanej satan(antikrist) a hnusný plochý škrabadlo na parkety v hlavní roli (Anna Kendrick) Nicméně jsem řezal při těch hláškách celou dobu, fakt mě to pobavilo. PS: kyseláci a bručiksichti ať se na tohle nedívají a radši čumí na tarkofskýho. ()

stephano

Komukoliv kdo je věřící tenhle výplod nedoporučuji. Jestli něco znamená slovo rouhání tak to tento film vystihuje perfektně. Nízkej rozpočet (vše se prakticky odehrává ve dvou lokacích) efetky nulový, vtipů poskromnu. ()

waltosin

Hujovina jak má být bez smyslu, nějakého dobrého nápadu a hlavně bez humoru, jak by to zde mělo určitě bejt! 25% ()

Kontryhelka

Taková menší ptákovinka,ale jako oddychovka dobré. Celkově parodie mám ráda, takže bych jí třeba někdy v budoucnu dala klidně šanci. ()

PTuranyi

Ani nie bláznivá ale skôr debilná komédia. Nikto tu nie je úplne normálny. Logiku je samozrejme zbytočné hľadať. Aj keď hlavní hrdinovia sa snažia byť, ale nedarí sa. Anna Kendrick hrá hlavne prsiami. Zopár scén je vtipných ale za opakovanie to nestojí. ()