Souboj s Antikristem

• USA Rapture-Palooza (více)
všechny plakáty

Po konci světa se miliardy lidí ocitnou v nebi. Lindsey a Ben však zůstali na předměstí Seattlu. Mladičký pár se vedle mluvících kobylek, krvavých dešťových přeháněk a hulících přízraků ze všech sil snaží vést normální život. Když se však v jejich sousedství Antikrist rozhodne vybudovat svou základnu, Lindsey dojde, že předmětem jeho zájmu bude asi právě ona. Za pomoci přátel, rodiny a souseda kosícího zombie, se dvojice rozhodne Antikristovy plány na sňatek s Lindsey překazit... a pří té příležitosti třeba náhodou zachránit celý svět. (HBO Europe)

Adrian.S

Takéto malé filmy tvorené pre radosť mi vždy dokážu spraviť náladu po tom, čo človek zaplače nad n-tým komiksovým sequelom robeným pre peniaze. Je to super jednohubka. Dobre natočené, zábavné, Craig Robinson ako Satan usilujúci o nevinnosť roztomilej Anny Kendrick je cool a Ken Jeong ako Boh jednoducho boží! ()

BlackVelvet odpad!

To by jeden zaplakal, ze se na neco takoveho najdou prachy. V tomto pripade nejde rict ani prislovecne "lepsi nez dratem do oka". ()

fruitixx

No tak podel mě je to krapet nedoceněné.. Celkem dobré nápady...i když něco už tady bylo, ale v dneska přijít s něčím novým je dost obtížné.Pointu to má, takže za 4*, ale chci tomu pomoct. ()

Pythonator

Kamera i celkové zpracování jsou strašné. Tři hvězdičky dávám s odřenýma ušima, protože jsem se bavil. Zombík sekající trávník neměl chybu. Hluchá místa jsou vyvážená těmi hodně dobrými. No a hlášky antikrista o tom, jak ošuká Annu Kendrick jsou prostě odzbrojující (alespoň pro toho, kdo je snese). ()

whitewater

Zoufalost..... Annu Kendrick mám rád a ona taky drží film těsně nad odpadem. Fekální humor toho bubáka byl na poblití, a to nejsem žádnej citlivka - vlastně celá jeho figura byla kupa sraček. ()

Declen

Jedna hvězdička za Aničku. Další za nápad použít Vytržení jako důvodu pro apokalypsu. A ty zbylé? Za každej oplzlej vtip u kterýho jsem se zasmál. A máte to, vy bando pseudointelektuálů, já vám dám 38 procent! ()

BR23

Nechápem čo proti tomu máte... teda chápem ale nesúhlasím... som to len tak zhodou okolností pri prepínaní programu zahliadol a ešte v ten den som to pozeral znova z TV archívu už aj s bratmi... mne sa to skrátka lúbilo... také originálne a nekonvenčné... aspoň to nieje jeden z tých filmov ktoré sú točené za veľké peniaze pre veľké peniaze... nieje to ani silený blockbuster ani trápna romantika ani jeden z tých rýchlo zosnovaných snímkov akože snaha o originalitu-pokus ... toto je samozrejme hlúpučké ale zároveň také milé, nenáročné, vtipné a brutálne úprimné :D Napoprvé to anál nebude... :D ()

Lvísrdce

Silně parodicky zaměřené proti křesťanské verzi Apokalypsy. Pár vtipných či zajímavě technicky udělaný věcí. Mě zaujalo, jak bylo uděláno nanebevstoupení spravedlivých. Ale na můj vkus příliš mnoho vulgarismů, děj ani postavy moc nedávali smysl. Dá se vidět jako určitý netradiční filmový experiment. Jedna hvězdička navíc za Annu, na tu jedinou se dalo dívat. ()

ferda12 odpad!

Bože, co jsem to zase viděl za volovinu? Ten film jsem si pustil jenom z důvodu, že všechny ostatní programy šuměly a na mě zbyl tenhle "supr" film na HBO. Po prvních 10 minutách jsem měl sto chutí to vypnout. Ale řekl jsem si, že to nemůže být horší. Omyl, z bláta do louže. Co to dokáže HBO vyprodukovat? Jak se takováhle hovadina může dostat na HBO v hlavní vysílací čas? To mi mozek nebere. ()

in flames

Dávam 5 aby sa to kus pohlo, pretože mi film príde podcenený. Aj nápad, aj herci a aj humor mali pre mňa gule tak rpečo nie. Vrany boli super, Earl -teda bešia bol veselý a celkovo sa na tom dalo fajne baviť. Mám dojem že tieto crazy komedie sú na csfd nepochopené a smrťeľne vážny diváci (aspoň pôjdu do neba) sú proste mimo. darthhokro v tom má jasno, pridávam sa. ()

Dalajlada

Tohle je ukázka amerického humoru. Člověk jen zírá a pokud není řádně zhulenej, tak se nesměje. Ono je to totiž úplně totálně a dokonale ujetý. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Zabiju tě k smrti! Co ty na to, ty pošuku?" Vizuálně to vypadá dobře, ale není zde jediný vtipný moment. Plus příběhově je to šílená hloupost. ;) - 10%. ()