Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(6)

Recenze (20)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Druhá řada seriálu mě dostala, napětí by se dalo krájet, atmosféra je ještě výživnější než v předchozí sérii a herecké výkony povětšinou výborné. Do těchto výkonů nejsem schopen zařadit Jamieho Dornana, postavu sériového vraha mu sice věřím, ale myslím si, že jeho obličejová mimika má velmi blízko k výkonům Bena Afflecka a podobně jako Kristen Stewart trpí jakousi podivnou nedomykavostí rtů. Jinak jsem po všech stránkách spokojen, postupné shromažďování důkazů spolu s minelami při ochraně svědků a podezřelých, dává seriálu nádech opravdovosti. ()

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Druhá řada sice přímo navazuje, nicméně kvalitativně jde dolů. Je sice hezké vidět "jak to bylo dál", ale ještě hezcí by bylo, kdyby to dávalo smysl. Paul tahá za nitky a manipuluje s "náctkou", aby... nic. Čekal jsem, že z toho celého vyleze nějaký chytrý plán jak na policii vyzrát, ale ono P.R.D. O to víc mě překvapilo jak scénář vše co se 5 epizod buduje, prakticky spláchne v té poslední jako by se nic nedělo. ()

Reklama

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Mierny pokles urovne a par preslapov v zavere, ktore ma skor otravovali, ci dokonca nudili. Hlavne na strane vysetrovatelov a potom zvlastne spravanie "skrtica", co vsak mozeme pri jeho "psychickej jedinecnosti" ospravedlnovat hocicim. To dava tvorcom vzdy obrovske moznosti az to uz vnimam ako taku "barlicku". Samotna Gillian mi tiez uz tou "polohou" detektivky obcas liezla na nervy. 60% Snad bude tretia seria posledna a lepsia ako druha. Rad by som ten "nekonecny" hon uz videl uzavrety. ()

Nereida18 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Když srovnám druhou sérii s tou první... je to slabší. První série byla jako černý, britský čaj. S mlíčkem. Druhá série je už jako heřmánkový odvar. Příběh pokračuje a člověk očekává nějakou akci (tu, která byla v jedničce). Bohužel ji zde nenachází. Jamie Dornan se očividně vyléčil, poněvadž žádná další brunetka nebude zabita. V celé druhé sérii se antagonista točí kolem mladé puberťačky, která je na něm totálně, ale naprosto totálně závislá (ne, že bych se ji zrovna dvakrát divila... :)). Což trochu vyvolává otázky: "Miluje ji? Nebo ji využívá?" Nejde to přímo určit, což mě na začátku trochu iritovalo. Čím více však příběh pokračoval, tím mě tato otázka nezajímala a nudila. Herečka mi není zrovna dvakrát sympatická. A upřímně to působí místy komicky. ------ Celá druhá série se projevuje novým druhem chování hlavního antagonisty. Už nemusí zabíjet, abychom poznali jeho nahlodaný charakter. Což vyvolává trochu změnu mých voleb a přání. Jak jsem v první sérii fandila vrahovi (a G. Andersonovou nesnášela), zde se karta obrací. Konečně vidím mou starou Danu Scullyovou z Files X, kterou jsem zbožňovala. Pokud je zde nějaké plus oproti první sérii, je to "nový" charakter hlavní protagonistky. ----- Ostatní postavy... Celkem stejné, jako v první sérii. Doplňují příběh, ale netáhnou ho. ---- Rozhodla jsem se okomentovat i konec seriálu. Nechci zde vyzrazovat zápletku a co se na konci stane. Nicméně mě to trochu zklamalo. Doufala jsem, že si Jamie zahraje na vězně z Alcatrazu. Bohužel k tomu nedošlo. Tak se mi logicky ukazuje jeden maličký detail... O čem asi bude teda celá třetí série? Nevím. Nechám se překvapit. Doufám, že mě nezklame. ()

Maynard. 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

2.sérka je velmi důstojným "pokračováním" té předešlé. Jestli se tomu vlastně dá vůbec říkat pokračování, když by to bez týhle série nemělo žádnej konec. Zajímavý je, že vrah je lapen a že se příběh dál ubírá trošku netradičním směrem. Rozhodně mě navnadila si tenhle seroš dát celej. Jo a dneska mě čeká poslední díl 3. série, sem docela napjaten. Ale mám svůj tip, kdo by to mohl celý ještě pěkně zamotat... ()

Galerie (86)

Reklama

Reklama