Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(6)

Recenze (18)

Maynard. 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

2.sérka je velmi důstojným "pokračováním" té předešlé. Jestli se tomu vlastně dá vůbec říkat pokračování, když by to bez týhle série nemělo žádnej konec. Zajímavý je, že vrah je lapen a že se příběh dál ubírá trošku netradičním směrem. Rozhodně mě navnadila si tenhle seroš dát celej. Jo a dneska mě čeká poslední díl 3. série, sem docela napjaten. Ale mám svůj tip, kdo by to mohl celý ještě pěkně zamotat... ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Druhá řada seriálu mě dostala, napětí by se dalo krájet, atmosféra je ještě výživnější než v předchozí sérii a herecké výkony povětšinou výborné. Do těchto výkonů nejsem schopen zařadit Jamieho Dornana, postavu sériového vraha mu sice věřím, ale myslím si, že jeho obličejová mimika má velmi blízko k výkonům Bena Afflecka a podobně jako Kristen Stewart trpí jakousi podivnou nedomykavostí rtů. Jinak jsem po všech stránkách spokojen, postupné shromažďování důkazů spolu s minelami při ochraně svědků a podezřelých, dává seriálu nádech opravdovosti. ()

Reklama

Tommassi3 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Cubitt překlápí svou pesimistickou krimi ještě více do psychologické studie dvou myslí, dvou osobností, jejíž prostřednictvím zvláště odhaluje dnešní hnijící Belfast, dnešní svět.. Muž, kterého musí nenávidět všechny ženy.. Velmi inspirativní střety názorů, povah, myšlenek.. Velmi důsledná dualita.. ()

herr_carter 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nutnost byla dodržena - seriál si i po první sérii udržuje v té druhé dostatek materiálu k tomu, aby divák u obrazovky zůstal napjatý a vyhlížel každý následující díl, potažmo finální třetí sérii. Na našeho milého devianta spadla nakonec klec a díky některým ne zcela podařeným akcím policejního sboru se to celé ještě více přiblížilo realitě, což kvituji. Obecně na mě The Fall působí neskutečně přirozeným a autentickým dojmem - jakoby se takové věci mohly dít kdekoliv, i třeba v našem blízkém sousedství...jediné, čeho se trošku bojím u poslední série, je právě fakt, že všechno důležité (zdánlivě) již bylo řečeno, čemuž by mohl odpovídat i nejnižší rating závěrečné série. Pochopitelně ale není čas ztrácet čas a já jdu na ní!...................moje hodnocení = 9 z 10. ()

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Druhá řada sice přímo navazuje, nicméně kvalitativně jde dolů. Je sice hezké vidět "jak to bylo dál", ale ještě hezcí by bylo, kdyby to dávalo smysl. Paul tahá za nitky a manipuluje s "náctkou", aby... nic. Čekal jsem, že z toho celého vyleze nějaký chytrý plán jak na policii vyzrát, ale ono P.R.D. O to víc mě překvapilo jak scénář vše co se 5 epizod buduje, prakticky spláchne v té poslední jako by se nic nedělo. ()

Galerie (48)

Reklama

Reklama