Patřím mezi generaci, která souhlasí s tím, že by bylo skvělé, kdyby někdo vymyslel internetový prohlížeč, kam by se zadala otázka a vypadla by z něj odpověď. Podle reakcí některých postav z tohoto snímku soudím, že o této myšlence již patrně někdo přemýšlel, ale nerad bych se pouštěl někam na neprobádanou plochu HTML5. Já jsem se zkrátka velmi dobře pobavil ve světě, ve kterém jsou pětadvacátníci většinou již za zenitem a přitom v něm dva čtyřicátníci bojují s digitálem, i když ještě zcela přesně nepochopili fungování analogu. Uznávám, že film je plný klišé a reklamy na nejmenovaný prohlížeč Google, ale mně vyloženě zvedl náladu a i když by se z něj dalo v poklidu půl hodinky vystřihnout, tak na spokojenosti mi to neubralo.(18.11.2013)

Známé nesvatbovské duo se vrací a tentokrát se ucházejí o stáž v Googlu...A pořád je to sranda. Místy jsem ale nevěřil, co sem dokázali tvůrci propašovat. Věřím, že práce v Googlu asi bude hodně super, ale opravdu se tam hraje pozemní Famfrpál? To je právě ten rozdíl od Nesvatbových, velká nadsázka, která však pobaví. A nejvíc je ta sekvence s Profesorem X! ...70%...[18.07.2013_Kino Šumava_Klatovy](18.7.2013)

• baribal

Wilson Vaughn ztratili poslední špetku originality a vtipu. Ze dvou schopných komiků se stali vyprahlé zombie, které pro reklamu svého filmu potřebují prostě něco, co zná každý. To o "komedii" dost vypovídá. Je to nuda a nedokážu si vybavit jedinou scénu, která by mě roztlemila. Škoda že plno lidí na csfd tohle nevidí.(13.10.2013)

• nunka

Film akoby z pera nejakého motivačného speakra, užvatlaný až hrôza. Ani si neviem vyloviť z pamäti, že by mala nejaká komédia v poslednom čase tak zlú chémiu ako Internship. Spolupráca s Google a všetko okolo Google vyznieva anti-cool a Owen s Vincom sú vlastne úboho smiešni v celom kontexte, tak ako samotný scenár, na ktorom stojí a padá úspech tejto zbytočnej komédie.(6.11.2013)

Bohužel to nebylo moc vtipný. Oba herci mají na kontě moje nejoblíbenější komedie, tak jsem prostě čekal víc. Koukat se na to dalo, ale Vince Vaughn už byl vyloženě otravnej a Owen Wilson začíná s přibývajícím věkem vypadat divně. Navíc, ani ty vedlejší postavy nejsou moc vtipné a prostě to hrálo moc na jistotu. Nejlepší z celýho filmu jsou ty barevný Google kola. 50%(2.11.2013)

• - Po snímkach Starsky a Hutch (2004) a Ako uloviť družičku (2005) sa jedná o tretí film, kde si spoločne zahrali Vince Vaughn a Owen Wilson. Druhý menovaný sa s Willom Ferrellom okrem spomínaných titulov objavil aj v snímkach Zoolander (2001) a Príbeh Wendella Bakera (2005). (Ownerko)

• - Ve filmu se objeví mnoho zařízení s operačním systémem Android vyvinutým společností Google, například telefon Samsung i9250 Galaxy Nexus, či tablet Google Nexus 7. Mimo to se ve filmu objevují i některé výrobky konkurenční firmy Apple. (Claude Speed)

• - Výroba a autorizovaná distribúcia filmu podporila viac ako 13 000 pracovných miest. (Laslo)