Angry Birds ve filmu

• Nový Zéland

• Austrálie

Animovaný / Dobrodružný / Akční / Komedie / Rodinný

USA / Finsko, 2016, 97 min

Milé, príjemné, dobre pozerateľné, krásne farebné, animák, ktorý má všetko, čo má mať. Ja som sa rozhodne bavil :)(20.1.2017)

Tak tuhle hru jsem svého času hrál dost často, ale filmové zpracování bohužel zůstalo daaleko za mým očekáváním...Místy vtipné, ale jako celek to moc nefunguje.(9.3.2017)

Mně se to teda hodně líbilo. Několik výborných hlášek a scének, které děti sice nepochopí, ale i proto je to dobré i pro děti a dospělé.(13.3.2017)

Na ptačím ostrově žijí šťastní, nelétaví ptáci. Pak přijede loď s prasaty co ukradnou vejce. Sem tam vtip. (2D dabing) Rozpočet: $ 73 miliónů, Tržby: $ 349,779 miliónů.(15.3.2017)

velice skvěle natočeno. Vtipné především. filmu nemám co vytknout. koukám se na něj pořád dokola :)(3.5.2017)

Podivný a rozporuplný zážitek. Po rychlém úvodu s dobrým tempem je to jako jízda na horské dráze. Chvíli to má fakt spád a chvíli je to naopak nuda k uzoufání. Podobně i fóry jsou buď vtipné a funkční nebo špatné až trapné. Angry Birds navíc jaksi neví, na koho jsou vlastně cílení. Pro prcky je tam až moc sarkastického humoru a možná i sexistických narážek, pro dospělé zase moc jednoduchý a dětský příběh. Na druhou stranu si ale myslím, že na zpracování mobilní hry (které jsem mimochodem nikdy neholdoval) to nedopadlo zase tak zle, jak by se dalo čekat. P.S.: Někteří musí hledat politické metafory opravdu všude. Obzvlášť animákům to opravdu škodí, protože se často zapomíná na nějaké obecné, prostší poselství, je-li ho nutno vůbec hledat (jako v tomto případě, protože tenhle animák je spíše ze soudku zábavná ptákovina - doslova).(25.11.2017)

Film byl sranda,ale nic moc příběh(7.5.2019)

CO čekat od filmu, od kterého se dají čekat Angry birds a Prasata? Zřejmě pár prasat a pár ptáků, co dělají blbosti, kterým se zasmějí děti a prohodí pár hlášek pro dospělé, kteří strávili stovky hodin na záchodech aby udělali tři hvězdy. Film není nudný, ale už si nemyslím, že bych ho chtěl kdy jindy vidět znovu.(17.6.2019)

1 4 8 11 12 13 14 následující >>