Vendula s Martinem Vrážem se poznali na vernisáži studentů akademie výtvarných umění. Vendula plánovala dráhu umělecké malířky, ale místo toho se vdala, porodila tři děti a stala se z ní žena v domácnosti. Martin pracuje ve firmě, která se zabývá marketingem zaměřeným na hračky a hlavní sídlo má v Rusku, kam by měl jít Martin pracovat. Své práci věnuje hodně času na úkor rodiny a s Vendulou už na sebe nemají žádný čas. Když jede celá rodina za Martinovým tátou na víkend, dojde Vendule trpělivost: nechá děti s Martinem a sama jde za tchánem do hospody. Tchán ji chápe a vyprovokuje Martina k uzavření sázky, že se nedokáže sám postarat o své tři děti po dobu jednoho měsíce. Vendula tak má celý měsíc pro sebe, může odpočívat, bavit se a vrátit se k malování. Zato Martinovi nastávají těžké chvíle, neboť nemá představu o chodu domácnosti ani o tom, že dětem musí určovat pravidla... (TV Prima)

Rockerman

Ani se mi to nechce komentovat. Naprosto nevtipné, bez nápadu, se spoustou hluchých míst. A ta "nehluchá" místa byla zase nudná. Jedinou hvězdu uděluji za opravdu krásnou Kristýnu Bokovou a za krásné přírodní scenérie. ()

anitae

Oddychovka určená primárně pro matky dvou a více malých dětí...ale vlastně proč ne, sežeňte hlídání dětí a vyražte do kina...nic od toho nečekejte a třeba se budete dobře bavit. Po delší době jsem viděla plné kino a většina lidí se smála od celkem vydařeného začátku až do slabšího konce. ()

Afterpoe

omšelá, ostrouhaná, vyčpelá šitóza, další šedošedá šeď těžkýho průměru, jež je stálicí český továrny na peníze, kde i ti nejlepší zaměstnanci radši odkroutí, než zapojí. jak může být Šopov AČK, když nic neumí a na všechno se*e. vrchol arogance povolání kameramana. fuj film. fuj přemýšlení. stereotyp. zapomnění. nic. jako vždycky. ()

chrispe

Tak trochu jednosměrný příběh s pokusem o ozvlåštnění nevěrou a tím divným chlápkem ve sklepě. Vendula, ač krásná, se chovala jako slepice, děti mě utvrdili v tom, že já žádný mít prostě nemůžu - neb bych to řezala od rána do večera a tatínek to vše dělal tak nějak klišovitý. Zábava... pro mě podprůměrná. ()

tranquill

Tak trochu z toho cítím snahu o další S tebou mě baví svět, ale možná se mi to jen zdálo. Nic originálního, ale o propadák se rozhodně nejedná, jen je to trochu uřvané :-) ()

Drom

V první polovině to vypadalo jako celkem klasická a nijak třeskutě nápaditá rodinná skorokomédie o trampotách a problémech jedné ne příliš sympatické rodinky. Taťka ímrvére maká, mamka se (ne)stará vo parchanty, který jí nadělal a smradi celý dny votravujou (protože v jejich ideálním světě neexistujou školky). Motají se tam nějací ti "kamarádi" a známí, bla bla bla... Jenže pak se začne postupně ukazovat, že v tomhle filmu jsou všichni úplně šáhlí. Jako úplně (všichni a šáhlí). Taťka věnující se vymějšlení blbostí pro děti za účelem vytřískání prachů z rodičů, matka žijící v představě, že je umělkyně (a klasicky neví, co chce), děda věnující se chlastu, drogám a hazardu, vypatlaní kamarádi chytří jak rádio, mentálně narušení známí, otravní sousedi, pošuci, kreténi, debilové... jéje! O parchanty se pořád nikdo nestará, takže si dělají co chtějí a ostatní si taky dělají, co chtějí. Křiklavý barvičky, popový cajdáky v podkresu, levný vtipy, nerealistický děti, neoriginální zápletka... A navíc mají všichni vši. Reklama na Mercedes už je jen takovej bonus. Já nevím, co by mě na tom mělo zaujmout, když dokonce ani Kristýna Boková ty kozy neukázala pořádně. Možná některý obstojný herecký výkony, za to je ta jedna lepší hvězdička, ale... ()

markotter

Nejdu s davem a přihazuju 4 hvězdy asi hlavně proto, že mám děti a že dokážu ocenit, jak složité muselo být je zrežírovat tak, že to vypadá hodně přirozeně, kolikrát je to hodně vtipné, nebo alespoň pravdivé. Marek Taclík mě hodně příjemně překvapil svým civilním herectvím, Budař byl v roli slizouna také výborný, a tak pro mě nejslabší článek (herecky) byla Kristýna Boková, která je ale zase dost kočka, takže se na ní aspoň příjemně dívalo. ()

Chip89

Nenáročný film na sobotní odpoledne, který neurazí. A jelikož je od Čechů a já se celý film dobře bavila, dávám relativně vysoké hodnocení. Není to žádný svatý grál, ale člověka to rozhodně nenaštve. A hlavně jsem ženská.... A nebyla bych ženská, kdybych se nebavila nad mužským neštěstím:D Takže nakonec jsem nelitovala vyhozených peněz za lístek do kina... ()

PedroPo

Takže proč na ten film jít - protože Kristýna Boková-Lišková je kus nádherný ženský. A taky protože některé dialogy jsou vážně vtipné a bylo poznat, že při jejich psaní někdo přemýšlel. Proč na to nejít - protože jedna krásná ženská a deset vtipných momentů to nezachrání. Od půlky filmu je tam tolik nelogičností, že to nebylo šité horkou jehlou, ale rovnou rozpáleným šicím strojem. Jako fanda do filmu nechápu, co tam dělal mladej Kraus nebo duo Nebřenský/Kohák ve Vývoji hraček. Jako člověk z marketingu jsem do teďka nepochopil, o čem byla Taclíkova prezentace a proč jako měla mít takový úspěch. Škoda, mohlo to být dobré. ()

Likan7

Kamarádka me vytahla na filmovy klub. Tak jsem sel...a nakonec jsem se bavil celkem naramne! Prvni polovina naprosto brilantni, svezi a vtipna. Pak to trochu ztraci dech ale i tak jde snad o treti film ceske kinematografie, ktery jsem si oblibil. Proc ne :-) ()

Oonika

Po dlouhé době jsem se u nějaké české komedie opravdu bavila! Taclík naprosto válí, dětské role vybrané dokonale. V rámci žánru a naší republiky patří k opravdu těm lepším! Filmový kritici určitě nesouhlasí, ale myslím si, že to bylo milé, humor nebyl sprostý a herecké výkony byly skvělé! ()

Luckyman

Príjemná a svieža komédia, ktorá ma veľmi milo prekvapila a potešila. Veľmi trefné pre všetky páry, ktoré majú deti a hlavne pre mužov, ktorí si myslia, že starať sa o deti je ľahké. Vôbec to nie je také ľahké a už vôbec jednoduché, ale keď sa chce, všetko sa dá. ()

Khalia

Nerozumím tomu - proč tak malé hodnocení?? To už je dneska průměrná česká komedie na odpolední hodiny hřích? Sranda pro celou rodinu :) Film si klidně pustím znova. Asi patřím k těm, kteří si ten českej humor po stoprvní klidně pustí, jen pokaždý v jinčím kabátku. Za mě zasloužené 4 hvězdy. :) ()

Nocturno culto

Zábavná věc, Marek je vtipný a velmi uvěřitelný, jeho metody výchovy dětí jsou vskutku neotřelé a např. sousedčino uspávání s použitím starých babských triků čili odvaru z makovic mně vážně rozesmálo.. Kristýna mu zdatně sekundovala, nemáme mnoho krásnějších hereček v našich luzích a hájích ..Budař byl ve své klasické poloze též obstojný, byť nedostal tolik prostoru ..K podvečernímu zasmání je tohle ideální záležitost .. ()

lakart

Komedie plná rozporu hlavně v otázce celkového příběhu, který je nezajímavý a fádní. Naštěstí jednotlivé scény s dětmi dobře fungují a nepostrádají vtip. A to je asi tak všechno. Myslím, že takových komedií je u nás hodně a hodně jich je lepších. Tak snad příště. 50% ()