Pěkný a poklidný romantický film, který má spoustu pěkných okamžiků a milých scén. Malé dětské herečky ovšem bohužel nejsou zrovna to, co člověka upoutá k dalšímu sledování. Líbil se mi nápad někdy k začátku filmu, kde u starého auta každý rok odlepovali dálniční známku a tím vlastně posunuli tu dějovou linii o několik let dále. Nápad pěkný, ale občas pokulhávala realizace. I když byla bych sama proti sobě, kdybych neřekla, že jsem od tohoto filmu očekávala trochu více. Ovšem musím podotknout, že Marek Taclík mě poslední dobou nepřestává udivovat.(29.12.2013)

• Gemini

Typická česká komedie posledního desetiletí... no, možná že už dvacetiletí. Pokud jste ve světě filmu "noví", možná vás něco překvapí. Ale nemělo by, protože americké rodinné seriály jste museli potkat téměř na sichr. Klišé na klišé na entou, do toho občas probleskne Marek Taclík, jehož výrazivo je v některých situacích odzbrojující, ale nad tím vším se klene ukrutná neschopnost vybudovat něco jako smysluplné chování lidských bytostí. Za mě naprostá ztráta času, a to jsem tomu naštěstí nemusel věnovat plnou pozornost. Ale vlastně mi to přineslo jedno užitečné poznání: jestli se u nějakého (nejen českého) filmu dočtete, že v něm "nastane kolotoč humorných a nečekaných událostí", je to jasné varování, že máte svůj čas strávit s jiným výtvorem. I v daném žánru si můžete vybrat mnohem, mnohem lépe... 40%(14.11.2015)

Student Agency (fun relax) - Výběr filmů v autobuse od žlutého dopravce není obecně moc velký, ale přece jen jsem si dnes vybral. A čeče, ono to bylo fakt dobrý a vtipný. Zde jsou sice vesměs záporné reakce, 57% je toho důkazem, ale i tak si stojím za svým. Taclík, Lišková, Budař, Hanák i Matonoha mě bavili. 75%(7.3.2016)

Tak nejdříve ty klady: pár chytrých dialogů, výtečné herecké obsazení, Taclík zvládnuvší svou roli na jedničku, vtipné situace, souvislý nekoktavý příběh. Za zápory považuju seriálové a reklamní vzezření celého filmu. Je to reklama na cestovku a některé produkty. Barva a kýčovité záběry. Celková nereálnost prostředí, v němž se to odehrává a vedlejší postavy, které jsou za každou cenu ujeté, aby film byl pestrý. Pár trapností. Celkově se však jedná o prostinkou lehkou komedii do letního kina a já s tím problém nemám. Pro diváky s dětmi určitě zábavnéjší. 60%(26.12.2013)

Tak to sme sa opäť vybrali na amfík (do letného kina, som zistil, že som jediný kto to tak volá). Retro starý amfík pred rekonštrukciou (prosím nerobiť, už som videl jeden zglobalizovaný a už tam nechodím), so starým bufetom, párky už druhý krát po sebe nemali, plechovka G-éčka stála nekresťanských 35Kč, navyše v tých úmorných "vedrách" zteplala za 5min. :( Ale k veci, napriek tomu príjemný zážitok. Bože, čo komu zase vadí? Bolo to skvelé, vtipné, zábavné, malo to i hlavu a pätu, sympatických hercov a jednú nádhernú herečku... V porovnaní s komédiami ktoré sa teraz produkujú rozhodne nadštandard. Áno, má to svoje muchy, ale mne nevadili ani komáre okolo, jednoducho som sa bavil...(30.7.2013)

• - V závěru filmu jede Vendula (Kristýna Boková) bílým mercedesem k TJ Sokol Vršovice, ale fakticky je neprve na Francouzké ulici (prakticky za rohem u sokolovny), pak je na magistrále u Hlavního nádraží a pak nad Florencí. Tedy jede celou cestu od sokolovny. V následujícím stříhu ale stojí u ní. (Lvísrdce)

• - O obsazení Tomáše Pokorného se postaral Marek Taclík, který se sním setkal na natáčení seriálu Vyprávěj  (od r. 2009) a sám ho doporučil produkci. (Olík)

• - Režisér Jiří Chlumský označil film jako rodinnou antikoncepční hororovou komedii. (tejna)