• Thomick

Ne zrovna potřebnej důkaz, že komedie tohohle střihu (taťka sám na děcka, pokud možno co nejnesnesitelnější) měla naposled co nabídnout někdy v 90. letech minulýho století; jestli vůbec. A cokoliv, co je tady jakože navíc, paradoxně znamená ještě horší průser ... ba co víc, typicky českej průser. Sem tam "troškovskej" vtípek, sem tam nepřehlídnutelná reklama (z komba RegioJet + Student Agency jsem normálně chcal), sem tam - respektive pořád - jedna zoufale nechytlavá ústřední písnička (nebo dvě? fakt nevim, mně to znělo furt stejně) a vysloveně trapná romantická linka s ještě trapnější odbočkou k nevěře-nenevěře (viz Payushka).(11.9.2013)

• Gilmour93

Moulu Martina přikurtovat k baletní tyči, vyhaslou Venuši uspokojit na podlaze foyer Budařovy galerie a mě vystřelit na Pluto.. Počin omletý jak kameny na dně Colorada v Grand Canyonu, jenž směle házím do omšelého pytle s visačkou Marie Poledňáková, tzn. rozjívené dětičky, neschopní tatínci a frustrované maminky a mám vtíravý pocit, že jen u podobné sorty diváků může tato scenáristická topornost zabodovat..(22.4.2014)

Nehleděla jsem na zdejší hodnocení, navnadily mě vtipné televizní upoutávky a zklamaná jsem rozhodně nebyla. Taclíka sladícího bílý jogurt prostě musíte vidět! A ta Hrůzova hudba byla naprosto famózní. Konečně se do našich kin dostala komedie, ve které pro posun děje nemusí žádná postava zemřít. Druhé zhlédnutí už ale tolik příležitostí k zasmání nenabízí, snižuji na lehký nadprůměr.(23.3.2013)

• Mrkvič

Jedno opravdu velké plus film má. Práce s dětskými herci je vysoce nadstandardní. Jsou přirození, vtipní a snad až na pár náznaků ani znak po topornosti nebo trapnosti. O dospělákách se to říct nedá. Bokovou v první řadě nemusím. Ostatní herci by byly dobrou volbou, ale ne do filmu, kde jim není dán žádný zajímavý prostor. Vtipy by film měl slušné, ale jsou totálně nevyužité. Někdo je vypálí a hned je přebije další scéna. Nebo je cítit náznak dobrého fórku, kterému ale chybí něco k dotažení. Že je téma stokrát viděné je pravda, ale i stokrát viděné může být dobře a zajímavě natočeno. To se zde nepovedlo.(27.7.2020)

Nic moc nového. Ale pro mě příjemné koukání. Jednak je K. Boková nádherná, dvak je M. Taclík skvělý. Je to hooodně přitažené za vlasy a feministky si musí tuto jednohubku užívat, ale mně se to líbilo i tak. Dobří herci ve všech rolích. Mimo mísu mi přišla scéna s vycpávačem Krausem a dost mě mrzela snaha o nevěru za každou cenu... Asi se neumím do té ženské vcítit, ale nepřišlo mi její jednání v době "sázky" úplně fér.... ale nechci rozebírat, co měla která postava v hlavě. Řeším, jak na mě působil film a .... moc fajné!(2.11.2017)

• - Film pokračuje aj počas záverečných titulkov. (Johnny.ARN)

• - V závěru filmu jede Vendula (Kristýna Boková) bílým mercedesem k TJ Sokol Vršovice, ale fakticky je neprve na Francouzké ulici (prakticky za rohem u sokolovny), pak je na magistrále u Hlavního nádraží a pak nad Florencí. Tedy jede celou cestu od sokolovny. V následujícím stříhu ale stojí u ní. (Lvísrdce)

• - Názov snímky sa objaví v piatej minúte. (Johnny.ARN)