Nečekal jsem od filmu mnoho a ani jsem neměl chuť se na něj dívat, ale přece jen jsem se zadíval a byl vcelku mile překvapen. Sice se nejedná o nijak světoborný film, ale vtáhl mě svou pohodovou atmosférou i tématem, které je mi v současné době blízké. Bohužel se nedočkáme nových nápadů a film se hemží příběhovými klišé a upozorněními na sponzory, ale obsazení je nadmíru sympatické, reálie povedené a pohledné a občas se setkáme i s nenuceným vtipem. Komedie nejspíše na jedno zhlédnutí za "uherský rok", ale na první dojem povedená.(30.10.2015)

• klida

Ke značnému překvapení všech zúčastněných jsem u toho nemlatil hlavou do stolu, ale i tak je značně debilní, nevtipne, nudné a především zbytečné. Vše je podtrženo idiotskym chováním postav. Škoda, že se v něčem takovém zahajuje tak talentovana slečna, jako je Tereza Chlebovska. Kdyby se aspoň hlavní postava nejmenovala Martin. A jak k tomu všemu přijde chudák Iggy Pop?(12.3.2013)

V rámci pomyslného žánru nenáročné komedie pro celou rodinu se jen stěží dá natočit něco lepšího a správně naladěného diváka naurazí. Opravdu vtipných momentů je asi stejně, jako těch nudných a vše mezi tím je prostě dobře odvedená práce. Kromě Hrůzy. Pokud by zazněl jednou, dvakrát, rád bych se přes něj přenesl. Jeho nejnovější hudební počin pochybných kvalit se ale táhne prakticky celým filmem a v mých očích ho jednoznačně shazuje.(30.3.2013)

• BeranSon

V poslední době je na tom česká kinematografie dosti nestále. Občas se podaří natočit nějaký ten film, který je skutečně hodnotami nadprůměrný, jenže zbytek dopadá jako Martin a Venuše , či dokonce hůře. Tím nechci nijak naznačovat, že by tento snímek byl nějak enormně špatný, jen že není prostě nijak záživný, nemá vtipné ani citlivé momenty, nemá nic co by mě na filmu přitahovalo, co by mě chytlo... Když je film takto neokořeněný, tak jeho sledování pro mě nemá patrně žádný smysl, ovšem po konci tohoto snímku, jsem měl pocit celkem příjemný a zaplať pánbůh, že jsem se v některých scénách našel. - 4/10 -(25.4.2015)

Dlouho jsem neviděl žádnej českej film,potažmo romantickou komedii,tak mi to na naše poměry přišlo celkem koukatelný (taky jsem v sobě měl 3 decky vína a jbmnt náladu). Začátek slušnej,ke konci už trochu nezájem,ale dokoukal jsem. Z našich končin lezou určitě mnohem horší filmy. A ty děcka tam náhodou byli vtipný.(31.10.2015)

• - Ve scéně, kdy Vendula (Kristýna Boková) utíká oknem od Daniela (David Kraus), nemá kabelku, avšak později u auta ji opět má. (M.B)

• - „Zajímavostí filmu určitě je, že původně jsme měli do nejmladší role obsazeného úplně jiného chlapce. Dokonce už jsme s ním natočili i několik sekvencí. Původně se mu říkalo Péťa, ale museli jsme ho přejmenovat na Erika, aby lépe reagoval…“ říká Adam Dvořák, producent a střihač filmu, a dodává: „Malý Erik se totiž neprojevoval úplně tak, jak si režisér Jiří Chlumský a filmový táta Marek Taclík představovali. Ostatně bylo mu pouhých 7 měsíců. Náhoda tomu chtěla, že se Marek Taclík během jiných pracovních povinností poznal s rok a půl starým chlapečkem, jehož si přivedl a dokonale to fungovalo. Jméno Erik už mu však zůstalo po prvním chlapečkovi. Marek mu dokonce přirostl k srdci natolik, že se i dále navštěvují. Aby si nepletl tátu filmového a opravdového, sám si vymyslel pojmenování – pro Marka Taclíka strejda-táta a pro Kristinu Bokovou teta-máma." [Zdroj: Turner] (oje)

• - Režisér Jiří Chlumský označil film jako rodinnou antikoncepční hororovou komedii. (tejna)