• Thomick

Ne zrovna potřebnej důkaz, že komedie tohohle střihu (taťka sám na děcka, pokud možno co nejnesnesitelnější) měla naposled co nabídnout někdy v 90. letech minulýho století; jestli vůbec. A cokoliv, co je tady jakože navíc, paradoxně znamená ještě horší průser ... ba co víc, typicky českej průser. Sem tam "troškovskej" vtípek, sem tam nepřehlídnutelná reklama (z komba RegioJet + Student Agency jsem normálně chcal), sem tam - respektive pořád - jedna zoufale nechytlavá ústřední písnička (nebo dvě? fakt nevim, mně to znělo furt stejně) a vysloveně trapná romantická linka s ještě trapnější odbočkou k nevěře-nenevěře (viz Payushka).(11.9.2013)

• Mylouch

Z osobnostních nezralostí tvůrců vykynulé pokusy o skeče, které jsou kozím sejrem do ksichtu diváka. I to ze snesitelnějšího pak dostalo ránu v postsynchronním studiu. Ve scénáristickém základu je ovšem řada invenčních přínosů (dětské - často ale příliš samoúčelné -scény) a i kamera přináší řadu nápadů, ale proč ta hudba ? Televizní výsledek 1-2*(25.4.2015)

• zette

Myslim, ze tento film dokaze ocenit asi jen nejaka shrbena matka, ktera si mysli, ze je take na vse sama. Uz ale muze mit problem se ztotoznit s hlavni predstavitelkou (Bokova), ktere mj. staci sve deti videt jednou za mesic. U filmu jsem se nesmal, nebylo cemu. Chlumsky je jako 90% nasich reziseru, letecke zabery, letni idylky, pisnicky, spatny scenar a nulova originalita. Herci vetsinou taky spatni, hlavne Stivinova, Hanak. Film nema co nabidnout.(17.11.2013)

• Gemini

Typická česká komedie posledního desetiletí... no, možná že už dvacetiletí. Pokud jste ve světě filmu "noví", možná vás něco překvapí. Ale nemělo by, protože americké rodinné seriály jste museli potkat téměř na sichr. Klišé na klišé na entou, do toho občas probleskne Marek Taclík, jehož výrazivo je v některých situacích odzbrojující, ale nad tím vším se klene ukrutná neschopnost vybudovat něco jako smysluplné chování lidských bytostí. Za mě naprostá ztráta času, a to jsem tomu naštěstí nemusel věnovat plnou pozornost. Ale vlastně mi to přineslo jedno užitečné poznání: jestli se u nějakého (nejen českého) filmu dočtete, že v něm "nastane kolotoč humorných a nečekaných událostí", je to jasné varování, že máte svůj čas strávit s jiným výtvorem. I v daném žánru si můžete vybrat mnohem, mnohem lépe... 40%(14.11.2015)

Student Agency (fun relax) - Výběr filmů v autobuse od žlutého dopravce není obecně moc velký, ale přece jen jsem si dnes vybral. A čeče, ono to bylo fakt dobrý a vtipný. Zde jsou sice vesměs záporné reakce, 57% je toho důkazem, ale i tak si stojím za svým. Taclík, Lišková, Budař, Hanák i Matonoha mě bavili. 75%(7.3.2016)

• - Po uvedení filmu se tvůrcům často dostávalo otázky, ke byla natočena pikniková scéna Venduly (Kristýna Boková) a Aleše (Jan Budař). Našli se dokonce tací, kteří se rovnou svěřili, že na tomto místě chtějí požádat svoji vyvolenou o ruku. Autoři filmu proto prozdradili, že se natáčelo poblíž Štěchovic s doplněním přesných souřadnic. Za filmaře dodává producent Adam Dvořák: „Místo je to opravdu překrásné, i když ve mně převažuje vzpomínka, jež se k tomuto místu váže také a zase tak veselá není. Když jsme točili scénu, v níž Kristýna odjíždí otevřeným kabrioletem za průtrže mračen, jaksi jsme netušili, že uděláme průtrž tak dokonalou, že zapůjčené auto budeme muset ještě před vrácením majiteli nechat vysušit a uvést do původního stavu za nemalé peníze v servisu." (Zdroj: Turner)

• - Film pokračuje aj počas záverečných titulkov. (Johnny.ARN)

• - V závěru filmu jede Vendula (Kristýna Boková) bílým mercedesem k TJ Sokol Vršovice, ale fakticky je neprve na Francouzké ulici (prakticky za rohem u sokolovny), pak je na magistrále u Hlavního nádraží a pak nad Florencí. Tedy jede celou cestu od sokolovny. V následujícím stříhu ale stojí u ní. (Lvísrdce)