No jo, je to klišé, ale je to takový milý a hezký, že se u toho dá v pohodě vydržet, aniž by si člověk hryzal nehty do krve. Navíc Kristýna Boková je kočka, která k tomu všemu umí i hrát, což u nás zase není tak časté a Taclíkův projev mi dlouhodobě sedí. Rezervy tu samozřejmě jsou, ale já jsem spokojen. 65%(26.6.2015)

Docela svěží rodinná komedie s vynikajícím Markem Taclíkem a malými holčičkami. Netřeba podceňovat muže, že nezvládnou péči o děti. Nesedělo mi zastoupení rolí - Budař, Kraus, Matonoha, Hanák, Moravcová. Mělo to nádech rádoby vyšší společnosti, bohémy a sterility. Běžná česká domácnost by podle mě byla lepší. Moc hezký hudební doprovod Michala Hrůzy a Kláry Výtiskové.(8.9.2014)

• milka

Další z rádoby vtipných českých odpadů, v němž se postavy stále chovají jako naprosto nesympatičtí idioti a jejich děti jako největší rozmazlení fakani, jimž nikdo nevynadá, a my se jim máme smát. Smutné, jak je čím dál těžší u nás natočit aspoň průměrnou žánrovku bez zbytečného pitvoření. A docela by mě zajímalo, jakým způsobem jsou dneska do filmu vybíráni dětští herci, protože něco tak nesympatické a odfláknutého už jsem dlouho neviděl. Éra Tomáše Holého a spol. už je evidentně ta tam.(13.11.2013)

• PinokKio

Co všechno neudělat pro svoje skvělý auto. Story o neschopném taťkovi, který se pochlapí (nebo spíše poženští) a podnikne strastiplnou cestu k srdci svých tří roztomilých ratolestí i utrápené mamce. Marek Taclík obstál na výbornou, stejně tak všechna ta ječící drobotina a i Kristýna Boková (opravdu nádherná baba) se svým úsměvem u mě ze začátku bodovala, jenže pak se to celé díky Budařově postavě tak nějak nesmyslně zašmodrchalo (zákaz zahýbání, manžel se polepšil a a zvládá to, ale proč si ještě trochu neužít), že jsem měl chuť zmáčknout stopku a nedokoukat to. A co tam proboha dělal ten Kraus? Takže díky za těch pár dobrých vtípků, ale i za to, paní scénáristky, že jste příběh zvrzaly jak to šlo ..(22.9.2013)

"Vy si asi myslíte, že jsem idiot, ale já jsem skvělej." Způsobů balení něžného pohlaví je spousta a ten Martinův dokonce zafungoval. Velká gratulace. Jenže s dětmi se svět začíná točit výrazně rychleji a to spousta jedinců, včetně mě a Martina, netušila. Takže já jsem se zhlédnutím tohoto snímku musel počkat do doby, kdy si mé ratolesti dokáží samy napsat domácí úkol, pustit počítač a někdy se i vyčůrat. A udělal jsem dobře, neboť s lehkým časovým odstupem, a částečnou ztrátou paměti, hodnotím kousky svých dětí jako roztomilé a na Martinovy pokusy nezešílet hledím s velkým pochopením. Dokonce jsem se u toho nejednou zasmál a to není tak špatné.(14.3.2016)

• - Ve scéně, kdy Vendula (Kristýna Boková) utíká oknem od Daniela (David Kraus), nemá kabelku, avšak později u auta ji opět má. (M.B)

• - Film pokračuje aj počas záverečných titulkov. (Johnny.ARN)

• - O obsazení Tomáše Pokorného se postaral Marek Taclík, který se sním setkal na natáčení seriálu Vyprávěj  (od r. 2009) a sám ho doporučil produkci. (Olík)