Bývalý tajný policista Phil Broker se rozhodne odejít do civilu poté, co se nepovede jedna speciální akce. Je přesvědčen, že malé venkovské městečko mu zabezpečí klid na výchovu jeho dcery a se svým dávným kamarádem tam chce začít podnikat. Netuší však, že místní drogový mafián se ho hodlá zbavit tím, že informuje Brokerovy bývalé nepřátele o jeho pobytu. Na policistu ve výslužbě tak čeká další z bojů o život, tentokrát ale zároveň i o život jeho dcery. (TV Nova)

Lucius55

Tak to mi sedlo jak p*del na hrnec! Jako správný marod jsem si sednul k obrazovce, že se sám budu nudit u něčeho, co bych si s přítelkyní nepustil. A nejen, že jsem se u toho nenudil, dokonce jsem si to i párkrát "pausnul", když jsem se o berlích plížil do kuchyně pro kafe;-) Stathama mám (narozdíl od své přítelkyně) rád, Kate Bosworth jsem tu nejdřív skoro ani nepoznal a Wynona Ryder taky nezklamala. I když tento typický akčňák zřejmě nemá čím zaujmout náročného diváka, coby nenáročný marod dávám plné čtyři hvězdy! ()

MaxForValue

Asi najhorší Statham, akého som kedy videl. Je mi jasné, čo od podobných "stathamoviek" mám vlastne čakať, ale tento film je absolútne bez invencie, šedivý, priemerný, kde to, čo sa stane viete šesťdesiat minút predtým a kde i ten najväčší záporák Franco vyzerá skôr na smiech. ()

horor2

Jo, neměli ho naštvat a bonzovat, pak by bylo všechno v klidu :-) Létající facky Statham/Grillo potěšili. Franco jako hnusný hajzl taktéž :-) ()

borohub

Takový typický akčnák, kde je od samého počátku jasné jak to dopadne. Ale i tak mě tento film velmi bavil, děj je šíleně přímočarý, Statham je strašně OP (velká část akčnáku má záporáka, který je silově srovnatelný s klaďasem, v tomhle filmu mi to tak nějak chybělo). Herecké obsazení mě docela bavilo, ale nejvíce to táhne Statham. 75% ()

jayman

Priemerná jednoaktovka s nezvládnutým castnigom, obstojným scenárom a vynikajúcim settingom malomesta v bažinatej Louisianne. ()

PlysovyMacko

Bývalý tajný agent chce žiť pokojným životom, ale nie je mu dopriate. Priemerný akčný film s predvídateľným dejom a postavami. Najlepšie scény sú kde Statham zmláti pár ľudí. ()

a0001

Nesklamal. Jednoduchý, akčný film, ktorý nesmrdí absurdnosťou. Poteší tempo, akcia a dobré herecké výkony mimo hlavnej postavy. ()

Facerr

Klasickej akčňák s jako vždycky megasympatickým a dokonale se ohánějícím princem Jásoňem. Řek bych, že přesně tohle je jeho part. Podobně, jako v Kurýrovi, nebo Mechanikovi mlátí kolem sebe, co to jde a hned tak ho někdo neskolí. Do toho používá hlavu a snaží se být milým sousedem všem farmářům v okolí. Jenže některý vidláci prostě nejsou jen slaboduchý závodníci na traktorech a požírači fazolí z konzervy, ale psychopatický fetny, co si prostě koledujou o průser. Maj ho mít a my z toho máme super podívanou, kterou dost dobře upek božský SLY. ()

elanista1

Prijatelny akcny film so Stathamom, a ze je to vsetko cez kopirak to snad muselo byt kazdemu pred pozeranim jasne, to netreba riesit. Kopa zaujimavych a schopnych hercov, pocinajuc malym dievcatkom, konciac peknou Winonou Ryder. Celkom solidna prva hodina, ale zaver.. to sa musim stale opakovat, je znehodnoteny sprostym strihom...jednoducho ma nebavi sledovat akciu v priemere 3 strihy za sekundu, z toho fakt nic nemam. ()

DonBraso

Je to takový nic.Člověk má stále na paměti,že je to "stathamovka" tak to doopravdy musí vypadat.Sly jako scenárista se tedy s tím vůbec nemazal a spíchnul to rychlou jehlou.James Franco nulová tolerance hraní a hodně slabota,Winona Ryder neukázala dekolt a jediný překvapení pro mě bylo,že Frank Grillo nehrál policistu,což jak začala první sekvence jsem si říkal,to snad nemůže být pravda.Kamera je místama mimo mísu,akční náplň je z těch slabších,ale bojůvky jsou dobré,ale ta kamera je občas MTV záběr do lesa,ale ještě se to dá uznat.Trochu zklamání ve mě je,přesto se to dá krásně dokoukat,přesto je to naprosto zbytečný action movie,který vyprchá jak pára nad hrncem.50% ()

markus57

Určitě jsem od filmu čekal o něco více, ale to zas až tolik nezamrzí. Příroda a prostředí filmu se mi velmi líbilo, stejně jako nezastavitelný Jason, který je charismatický a tvrdý jako skála ( skála - musí být z diamantu , což je nejtvrdší prvek ) . James Franco svou roli také zvládnul velmi dobře a celkem mi na tuto roli sednul . Co mi ale na filmu nejvíce vadilo , byly nepřehledné, zbytečně nedotáhnuté akční scény odehrávající se většinou v noci, takže divák z Jasonova mlácení a střílení nemá skoro nic. Nebýt tohohle nedostatku - který zásadně ovlivnil celý film dal bych 5*, protože film je jinak opravdu povedený, samozřejmě ze všech věcí ve filmu by se dalo vytěžit daleko více, ale co, Statham mě v akčních filmech asi jen tak bavit nepřestane .... 72.5% ()

VanBradley89

Kdepak Statham už jiný nebude. Jeho filmy jsou sice na jedno brdo, ale záleží jak se sejde kolektiv. Buď se z toho vyklube nekoukatelná blbost z pár slušnými momenty a nebo velice zábavná jednohubka. Což se stalo v tomto případě. Stalloneho scénář není z nejhorších a přesně splňuje kritéria pro daný žánr. Nic složitého. Ale v čem vidím velký plus je obsazení. Je tu dost známých jmen nebo obličejů. A hlavně parádní Franco. Hajzlík tahající za nitky, který byl, hlavně v závěru dost mrazivý Jen je škoda, že nemá zase tolik prostoru. A další škoda, nepřehledný akční scény. Ale jinak paráda na dlouhý zimní večer. ()

Lukynekk

Skvělé herecké obsazení a klasický Satatham, s nikým žádný problém:) Hodně zajímavý až rodinný akční thriller. ()

srolyma

Klasické, stokrát natočené a tisíckrát omleté schéma. Bývalý polda (agent, voják, prostě někdo se speciálním výcvikem) se rozhodne usídlit někde v Zapadákově. Protože je cizí, správňácký a umí se prát, tak ho všichni místní burani nesnáší. Samozřejmě s výjimkou svobodné učitelky (případně mladé vdovy, servírky v baru apod.), která ho naopak snáší velice. Postupně má konflikt s obecním rváčem, zkorumpovaným šerifem a místním drogovým bossem (protože každý správný americký Zapadákov má svého drogového bosse) a to přesně v tomto pořadí. Nenáročná zábava na hoďku a půl, která poté velmi rychle vyšumí. ()

johnsnow

Fíha som bol prekvapený lebo som v tomto filme nečakal veľa akcie a kupodivu jej bolo dosť a bola slušná. Film vôbec nenudil ale mohli tam dať viac vyniknúť vzťahu stathama a tej učiteľky inak paráda. ()

wallax

Teda, Stallone sa vyšantil na papieri a všetkú špinavú prácu za neho potiahol Statham. Ale vo výsledku je to slušná akčná záležitosť so štandardne dobrým Stahamom, veľmi prekvapivým Francom a teda mnou nerozpoznanú a riadne sexi Winonou Ryder (teda ale bola to riadna babizna!). Príjemný a čitateľný dej, doplnený dobrými akčnými scénami a sem tam klišé zvratmi. Zabavilo a nenudilo, ale už by Statham by mohol spraviť nejaký ďalší vypalovák ala Transporter. ()

davistercz

Statham to umí, at už hraje v jakékoliv slátanině tak tu slátaninu tak nažhaví, že je to koukatelné a pro diváka užasné. Všichni jistě víme jak je on dobrý herec. Film vydařený, ale rozhodně nic extra nečekejte. Akčních scén je tu poměrně málo, za to jsou ale naprosto dokonale zahrané! za to klobouk dolů. Tenhle film není typický jako ty ostatní.. kde přijde jeden člověk.. všechno rozmlátí a konec. Tohle má něco do sebe, škoda že režisér si nedal více záležet.. třeba by to mohlo vypadat jinak. Nicméně konec? Snad se dočkáme pokračování. ()

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt