Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Je snadné žít, když máte dvojníka? Někdy to může usnadnit život, ale také definitivně zlikvidovat a předělat celý váš dosavadní svět. Zejména v případě, že si dvojník přisvojí vaši identitu i život. (Snorlax)

Recenze (4)

d-fens

všechny recenze uživatele

ocenenia : MFF Cannes 1994 - Najlepší scenár (Michel Blanc), Cena spoločnosti "Commission supérieure technique de l'image et du son" (CST) ()

Reklama

bloom 

všechny recenze uživatele

Režisér Michel Blanc ze skupiny Le Splendid (kam patří i Christian Clavier, Thierry Lhermitte, Gérard Jugnot, Martin Lamotte, Josiane Balasková a Marie Ann Chazelová) natočil typicky francouzskou komedii deset let po svém debutu Pochod ve stínu. Michel Blanc (Michel Blanc) píše scénář k filmu, kde hraje i Carole Bouquetová (Carole Bouquetová). Ráno ho navštíví policie, protože ho Josiane Balasková (Josiane Balasková) obviní, že ji znásilnil. Michel se totiž poslední dobou chová divně a je to vůbec Michel? Skvělá komedie na principu záměny osob je pozoruhodná tím, že v ní všechny hvězdy francouzských filmů (kromě výše jmenovaných i Philippe Noiret a Roman Polanski) hrají samy sebe. ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama