Když Nicolas Cage zjistí, že byla jeho dcera unesena ruskou mafií, svolá starou partu kriminálníků, kteří jsou pro přítele ochotni riskovat i život... Bohatý podnikatel Paul Maguire má šestnáctiletou dceru Caitlin, která ovšem nic netuší o jeho kriminální minulosti. Doma s nimi žije i její nevlastní matka Vanessa. Když spolu s Paulem odchází na důležitou obchodní večeři, Caitlin nechávají doma s dvěma jejími kamarády. Během večeře se Paul dozvídá od detektiva, že do jeho domu vnikli maskovaní muži, oba mladíky zbili a Caitlin unesli. Zoufalý Paul se obrací na své dva kamarády, Dannyho a Kanea, se kterými kdysi ukradli ruské mafii spoustu peněz a jejich kurýra zabili. Tím se tehdy rozloučili s kriminalitou. Nyní jsou tedy opět všichni tři pohromadě a vydávají se pátrat. Jejich metody nejsou zrovna útlocitné, což hned první vyslýchaný pozná na vlastní kůži. Caitlin je však zanedlouho nalezena mrtvá. Po pohřbu Paul s přáteli pokračuje v pátrání i přes nesouhlas svého tehdejšího šéfa Francise. Jak detektivové vypátrají, Caitlin byla zabita zbraní Tokarev TT 33. Je to oblíbená zbraň ruské mafie, které velí Chernov. To je muž, kterého Paul se svými přáteli kdysi okradl. Jenže Chernov je nikdy neodhalil.
Paul tedy vyvolává úmyslné konflikty, aby Chernov nějak zareagoval. Jenže on nic. A tak Paul se společníky přitvrdí a reakce následuje. Chernov přepadne a unese Kanea. Přitom stále tvrdí, že se smrtí Caitlin nemá nic společného. Vyslýchá Kanea velmi tvrdě a on přiznává tehdejší loupež. To Chernova naštve, onen okradený a zabitý kurýr byl totiž jeho bratr. Kane zemře. Paul začíná podezřívat Dannyho, který se chová zvláštně, že to kdysi ve vězení vykecal, a v hádce jej nešťastnou náhodou zabije. Zůstává tak zcela sám ve svém vzteku. A to netuší, jaké velké překvapení jej čeká, když přijde na to, že Caitlin zabil její přítel omylem během frajeření Paulovou zbraní, kterou měl doma ukrytou, a pak se jejího těla spolu s kamarádem ve stresu zbavili. Netušili, že si policie bude myslet, že s tím má co dělat mafie. Zoufalý Paul spáchá sebevraždu. (TV Prima)

Payushka

Koncentrovana sragora s pitomym scenarem, dialogy, jednanim postav - snad jen ta kamera je koukatelna... Proc si to pustit? Nicolas Cage! Jeho uces snad cesali a barvili bohove. A navic tu permanentne ztraci svuj shit. ()

IQ Tiqe

Chvíli se nabízela podoba s Taken, ale ta dějově ani kvalitativně dlouho nevydržela. Je to akční béčko s trochu vyčpělým Cagem. Film má pointu, která asi diváky rozdělí na dva tábory, já patřím do toho kritického a možná trochu krutě dám 2*, protože to dneska cítím na průměr. ()

Claw

Nevím proč, ale atmosféra a vizuál filmu mi připomínaly videohry "Max Payne" (ne film!!)... Rádoby akční thriller, který by fungoval skvěle, kdyby: akční scény měly dobrou choreografii a nikoliv tak otřesně trapnou, Nicolas Cage, můj nejoblíbenější herec, nepodával jeden ze svých nejhorších hereckých výkonů ve své kariéře, herci obecně nehráli tak špatně ochotnicky a dialogy nebyly tak příšerně nudné a otravné... Sice je to akční, sice je to temný, sice je to dost brutální, ale stejně se mi to nelíbilo... Závěr filmu budiž a hořká pachuť totálního zmaru a zbytečnosti mě rychle přivedla i na naprostou zbytečnost vzniku tohoto filmu… /35%/ ()

Chrustyn

Jedno z nejlacinějších ztvárnění, populárního tématu pomsty. Špatně natočená akce, trapné pokusy o vyvolání emocí a Nic Cage v jednom z jeho horších ale méně bizarních kousků. ()

korbitch22

Náhodou, typická ulitimátně blbá akční řežba s Nikym Kejdžem, kterou jsem mu opět schopnej odpustit, jelikož stále dokazuje sem tam za uherák, že herec je to genitální, což dokázal naprosto dechberoucím dramatem Joe ze stejného období, ve kterém natočil další z dlouhé řady jeho tupých akčních výplachů, ve kterých jeho herecký výkon připomíná cukání larvy přejeté nadupaným Velorexem, účes plešatějící hvězdy má dozajista na starosti stejný člověk, lépe řečeno kouzelník jenž tvoří hutný, černý, lesklý koňský ohon na hlavě prasečího varlete Seagala a všechno se to spláchne direct to dvd, hlavně že Nikky zaplatí další splátku za svůj luxusní zámeček v Itálii.Tokarev je jen další z řady filmů, o kterých nemá smysl se bavit dýl jak 5 minut, jelikož jejich scénář byl napsaný za mnohem kratší dobu, ale např. vykosovačka v ruskym doupěti feťáků měla kurva říz a Cage to tam krátil jak za starejch časů.Málé plus je vidět po dlouhé době sympatického mamrda Maxe Ryana a hodně velkým hřebíčkem do rakve vašich ejakulátních snů nad akčním žánem může být fakt, že když vidíte xicht Dannyho Glovera musíte počítat s tím, že další Zbraň už nikdy nebude, leda byste chtěli vidět roztomilou komedii o tom, jak jeden zapomenutý židobijec láskyplně vyměňuje plenky svého senilního sedmdesátiletého partnera, přičemž by hlavní dějová zápletka byla o tom, že jeden neví kde má steroiidy a druhý prášky na prostatu, tak by v zápalu stařecké demence rozpoutali v ulicích Los Angeles to pravé, artritidové peklo. 55%. Úplnou náhodou sem viděl včera Cabezasův horor z roku 2007 a byla to mnohem větší sračka. ()

lillien odpad!

Kdyby měl náhodou někdo náladu na totálně klišoidní a stupidně natočený i stupidně zahraný céčkový akčňák, tak Tokarev může posloužit. Cagův "herecký výkon" mohl do této roviny posunout jedině rozdrážděný žaludeční vřed, takhle blbě jsem ho snad nikde hrát neviděla. ()

rollman1

A je to tady zase. Otec, který má kriminální minulost, se jde mstít za mrtvou dcérku. K tomu nějaká ta mafie, pár mrtvých a nějaká ta pointa, která sice byla fajn, ale že bych z ní ejakuoval na monitor nebo mě zničila, to opravdu ne. Herecké výkony slabší na takové béčko a Cage je v bitkách větší dřevo než nos od Pinocchia. Prostě jsem mu to nevěřil. Dvě větší akce které dohromady trvají 3 minuty, jedno slow-motion, ze kterého jsem opravdu neslintal a kde je ta brutalita? Asi jsem koukal na špatnej film. Kdyby se nebral tak vážně, tak se na to dá dobře koukat, takhle to je podprůměrné béčko, které nepřekvapí vůbec ničím. Paco je opravdu pako. ()

BMW12

Nicolasovi Cageovi unesou dceru a on se ji vydává pomstít. Zabíjí jednoho mafiána za druhým, ovšem tak mu z toho drbe, že začne kosit i vlastní kamarády. Je to celkem dobrá akční jednohubka, i když Nicolas Cage opět jako ve filmu Outcast hraje v některých chvílích narušenýho člověka. Nick je můj oblíbenec, doted se mi líbily jeho filmy i Nickovi výkony v nich, ale to co předvádí v roce 2014 je trošku zklamání, ty jeho role už nejsou tak dobré jako dřív. ()

JASON_X

Pokud si přečtete zdejší obsah filmu od nějakého idiota z TV Prima (který je tentokrát opravdu doslova "obsah" a ne jen letmá anotace) a který sem nějaký jiný idiot bez varování "spoiler jako kráva" obšlehnul, pak už se na Tokareva ani nemusíte dívat. Na druhou stranu ve vás ovšem onen obsah možná vzbudí zvědavost a vy si řeknete, že to po scéníristické stránce vypadá hodně dobře a že tomu teda dáte šanci, i když hodnocení je mrzké. To jsem si řekl i já. No a špatné to opravdu není, jen by kameraman nesměl tolik třást kamerou a Cage tolik přehrávat, takže na víc než na průměr to bohužel nevidím. Ale je fakt, že zápletka je slušná, nebýt onoho idiotsky vykecaného obsahu, budu si nejspíš myslet, že za vším stojí až příliš podezřele milující i truchlící mladá macecha Nichols. ()

Morholt

Neni těch otců a dcer poslední dobou trochu moc? Tentokrát se v roli mstícího tatíka ocitl Cage, takže se daly očekávat promluvy alá leklá ryba a psí oči. A taky že jo. Naštěstí tu byl celkem solidní kompars, takže se ta Cageova neschopnost trošku rozmělnila. První půlhodina je docela nudná, ale když pak zdrcený otec se svojí partičkou rozjede irsko-ruskou válku, má to sem tam koule a třeba scéna s cihlou a lanem byla parádní. Závěrečný zvrat pak potěšil i překvapil. To jsem fakt nečekal. Nebýt Cage, bylo by lépe, ale i tak se jedná o lehce nadprůměrný počin. 55% ()

Gary

THE PAST NEVER STAYS DEAD. Nick Cage v příjemně akční kriminálce, která je trošku levná, trošku nevšední, trošku násilná a v některých maličkostech trošku překvapivá. Těší mě, že se tady řve, že jsou tady príma starosvětský bitky, že je tady zase ruská mafie, že Cage nepřehrává, že Rachel Nichols hraje moc fajn, i když jí vůbec neznám, a že je to o moc lepší návrat k akční kriminální klasice než poslední pokusy Arnolda a Slye (Konečná, Bullet to the Head). 70%. ()

Ouwen

Akce by mohlo být víc, protože je totálně surová a opravdu cool, je dynamická a hudba k tomu správně vložená, kvalitní soundtrackový ocásek. Cage je opravdu frajer, jeho bych nasrat nechtěl a ve finále to celkem rychle uteklo, bavil jsem se. Jenže ten konec je fakt nepovedený, nelíbil se mi a struktura konce mohla být vytesána lépe. Škoda. 7/10 ()

Terva

DIALOG - Nemusel jsi tati jezdit. Někdo by mě odvezl. OTEC - No právě.................. Těšil jsem se na další počin Nicolase Cageho a i když v poslední době úroveň jeho filmů klesá, nenechal jsem se odradit. CITÁT - Kostky jsou vrženy............ Nejdříve jsem si myslel, že to bude mít dlouhý rozjezd, všechno to seznamování vypadalo na delší stopáž, ale pak se to celkem rychle utne a začne se něco dít. CITÁT - Kdo měl důvod to udělat?.......... Příběh je však skoro celé klišé. Bohatý otec, unesená dcera a otec se vydává na cestu pomsty. Je v tom pár nových prvků, ale zas tak moc ne. Film je pojmenován po ruské zbrani Tokarev TT-33. Celkem to ušlo, i když Paul (Cage) má podivnou kriminální minulost a někomu to třeba vadí a tak mu moc nefandí, jako třeba já, ale je to Cage a tak jsem mu fandil. Dobré herecké obsazení, povedená kamera, průměrná hudba a podprůměrný scénář. CITÁT - Jako za starých časů............ Konec mě překvapil, ale je logický. CITÁT - Jak mám vědět, co mi lidi chtěj, když nejdřív střílejí?........... Průměrný akční snímek.50% ()

Marsik

Momentálně má Tokarev na kontě 52% a já tomu plně rozumím. Jelikož tenhle snímek, v hlavní roli s velkým Cageem, je jednoduše slabý. Akce-dost zvláštně natočeny a je jich na akční film pramálo. Děj-neskutečně se táhne. Dialogy-nudí. Jediné, co pozvedává finální dojem směrem vzhůru, je závěrečné rozuzlení. Nebýt toho, byla by to jednoznačně podprůměrná krimi akčňárka. Asi pouze z úcty k Nicolasovi, jehož filmy mám v podstatě rád, dávám vymodlených 60%. ()

schizmo

Než si Cage přičuchnul k několika blockbusterům, byl to poměrně druho-ligový herec, který až na vyjímky (Leaving Las Vegas, Face-Off) hrál jak ponocnej. Po Con Air a Skále se mu ale začalo dařit a jak s jídlem rostla chuť fanoušků, rostla i chuť i filmovým studiím a producentům. Jenže Nicolas si pošlapal vlastní štěstí tím, že mu chyběla soudnost umět si vybrat aspoň průměrné filmy a tak kejval na na vše až dokejval, protože Tokarev je nejen jedna z nejhlubších žump jeho filmografie, jeho herectví, ale také suverénně nejhorší akční film roku. Zápletka kdy bývalému členu mafie zastřelí dceru je sice životaschopná, ale díry ve scénáři jsou tak velké, že nedohlédnete z jednoho břehu na druhý, a nezachrání to ani dost překvapivé rozuzlení (ona ani produkce tomu nepomáhá a leckde v Mexiku jsou schopni udělat zajímavější produkty). Pokud se Cagemu divíte, proč kejvnul na takový brak, zeptejte si i dalšího experta Danyho Glovera, kterej je ve filmu platnej jak mrtvému zimník. Bída s nouzí. ()

SaNcHeZ_cz

Nic se vydává na cestu pomsty a poteče krev. A taky mu sem tam rupne v bedně, jak je tomu už v posledních letech zvykem. A to je tak vlastně vše. Tokarev je neskutečně průměrné akční videobéčko, které nenabízí nic, co by ho povyšovalo nad úroveň prostoduché výplňovky, ve které se mihne několik pomalu vyhasínajících hvězdiček. Špatné to vyloženě není, akční scény patří k tomu snesitelnějšímu, nicméně pokud nejste vyloženě fanoušek Nica, případně masochista, asi můžete tuhle akční záležitost s klidem vynechat. [50%] ()