poster

Trollové

 • USA

  Trolls

 • Slovensko

  Trollovia

 • Nizozemsko

  Trolls

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Fantasy / Muzikál

USA, 2016, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BMW12
  ****

  Dost jsem váhal, jestli se na toto podívat nebo ne a rozhodl jsem se, že tomu dám šanci. A udělal jsem dobře. Řekl bych, že jde o jeden z nejlepších animáků roku 2016! Trollové jsou hrozně fajn, líbilo se mi, že tam byly rozdílné povahy (Poppy, Větvík) a hudba mi naprosto sedla, fakt jsem se bavil. Dávám 4,5*.(23.3.2018)

 • Martin29
  *****

  Seru na to já těch 5 taky dám. Někdy člověk potřebuje vypnout a podívat se i na nenáročný animák což je přesně tohle. Je to takový jiný animák cením si toho, že se tam moc nemoralizuje jak v ostatních (v podstatě kromě myšlenky, že šťastný může být každý tam jiná není) . Písně jsou též parádní i když nechápu proč jsou některé česky a některé anglicky vypadá to divně (něco podobné bylo v Moaně, ale tam byla jen 1 mám pocit anglicky a zbytek česky zatímco tady je to tak půl na půl. Nejvíce mě potěšil ten kontrast, když byly všichni šťastní a pak jak je chytli byli všichni smutní a zešedivěli jen je škoda, že ta scéna netrvala déle šlo z ní vytáhnout více. Jediné mínusy vidím v tom, že nevím cílovou skupinu, kterou by to lákala na dospělé je to moc barevné a zpívá se tam hodně (kdo nadával na Ledové Království na písně tady ať se na to radši ani nedívá) k dětem zase nepasuje ta myšlenka, že , aby si byl šťastný jez trola a ta scéna jak všichni ztmavnou je hodně na ně depresivní. A dále v tom, že tam na všichni tančí příjde mě to hodně kýčovité a navíc jsem si myslel, že tomu už v animákoch odzvonilo. Pro mě daleko lepší než Hodný Dinosaur a V Hlavě(7.1.2017)

 • Renie42
  ***

  Něco mi na tom chybělo a nebo přebývalo, těžko říct. Mě ten začátek nudil, tolik pozitiva, štěstí a tolik slaďoučkých frází a scének, to mi začali bolet zuby. Ale tam někde v půlce, přesně nevím, se mi to začalo líbit. Možná tam někde, kde se ta Bridget setkala s troly naživo a nechtěla je sníst. Jako malá jsem doma měla také troly, různých velikostí, barev a tak mi přišlo, že se na tohle musím podívat. Je to dobrý, za tři.(2.6.2017)

 • Ace.A.T.L.
  ****

  Tak tohle bylo taaaaaaak blbý, až to bylo vlastně hrozně fajn. Napřed jsem se bál, co se z toho vyklube, ale bylo to tak správně střelený, že mě to úplně nadchlo a chytlo. Tolik vtipných meziřádkových podtextových hlášek, že to prostě nejde nemít rád. Je to pro děti, ale zároveň je to hodně pro dospěláky. Za mě rozhodně 4* a URČITĚ DOPORUČUJU(20.2.2017)

 • SpeedShot
  odpad!

  No to je tedy blbost :D. Jak tu někdo psal, animák, který se prvním pohledem tváří pro děti, ale díky plnému využití LSD nemůžou děcka pochopit děj díky zpívání a celkovému smyslu to ubírá. Ale na dospělé je to až moc ujeté a dětinské. Aneb cukrová vata, plná bombónků, obalená medem a posypaná prachem z duhy. Prostě příliš... :D(28.2.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace