poster

Trollové

 • USA

  Trolls

 • Slovensko

  Trollovia

 • Austrálie

  Trolls

 • Nový Zéland

  Trolls

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy / Muzikál

USA, 2016, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Prochy38
  **

  Ne. Hrozná škoda. Ale ne. Ne.. bože NE!! Tohle se vážně někomu líbilo? Zvedám palec za to, jak vypadali trollové. Druhá hvězdička je za písničky. Na mě jich tam bylo asi hodně, nemám písničky ve filmech rád, ale tady fungovaly a mně se to líbilo. Tečka. Tím končí klady. Nechutný svět. Pro děti naprosto nevhodný. Sebevíc se tento přebarveny kýč snaží být cool, nejde to. Bergeni naprosto nechutná stvoření. Ne škaredá, ale nechutná!!! Což do dětských pohádek prostě nepatří. A fantasy říše trollů? Každé zvířátko, každá rostlinka, vše kromě samotných trollů, je naprosto ku zblití. Opravdu se mi líbily postavičky trollů i jejich příběh. Vše kolem trollů. Ale zbytek, což nebylo málo, byl opravdu fatální humus a já tohle už nikdy nechci vidět. Nechápu to...(7.3.2017)

 • Streeper
  **

  Hodně velké zklamání, čekala jsem od toho daleko více. Trollíkové jsou krásně barevní a animovaní, za ně dávám rozhodně palec nahoru, ale u Bergenů jakoby tvůrci tu animaci nebo návrhy těch postav odflákli a řekli si vždyť to jsou zrůdy, tak se nebudeme snažit, vypadali opravdu hodně podprůměrně a dali by se udělat lépe. Soundtrack je skvělý, jen je obrovská škoda počeštěných písní a vážně jsem nepochopila proč všechny písně ve filmu jsou nazpívané česky kromě jedné, proč?(10.11.2016)

 • Sany33
  **

  Dnes bol krásny deň na to aby som si pustil s mojím synčekom novú rozprávku. Áno, uhádli ste ide o Trolíkov. S počiatku milé začatie rozprávačom a uvedenie do deja sa mi pozdávalo aj keď môj trojročný syn sa začal celkom desiť tých Ogrov čo odkusovali hlavy malým Trolíkom. To som ešte pre dýchal. Ale keď sa do slovenského dabingu oprelo aj slovenské prespievanie pesničiek tak som trpko oľutoval že som si to zapol. O originále Justina Timberlaka asi nenahradí slovenské kameo. To že vo finále dobro zvýťazí nad zlom je asi jasné a celé sa to skončí v ohromnom dúhovom pochode plnom farieb bolo tiež super. Moje reakcie sú však také, že film je neprimeraný pre najmenšie deti, ktoré si z neho môžu odniesť dosť zlé dojmy a ten slovenský spev bol tiež hrozný. Úprimne sa tomu čudujem, nakoľko som pozeral už veľa hudobných rozprávok (Mulan, Tarzan, Pocahontas...) ale vždy to bolo úžasne zvládnuté a netrhalo to uši. bohužiaľ toto bol des. 31%(12.7.2018)

 • Mykhaluu
  *****

  Pro malé děti rozhodně nevhodné, pokud nejsou uvyklé na krvavé filmy. Požírání, či skoro požírání je poměrně děsivě uvedeno. Čekal jsem dle hodnocení na CSFD, nanicovatý příběh bez smysluplného děje a ona je to taková nakonec milá barevná šílenost. Perfektně barevný, vtipný, leč nebezpečný les po cestě a nejlepší remake The Sound of Silence ever, dokonalý vývoj postav Větvíka i Bridget jsou u mě hlavní devizy snímku.(11.3.2017)

 • SpeedShot
  odpad!

  No to je tedy blbost :D. Jak tu někdo psal, animák, který se prvním pohledem tváří pro děti, ale díky plnému využití LSD nemůžou děcka pochopit děj díky zpívání a celkovému smyslu to ubírá. Ale na dospělé je to až moc ujeté a dětinské. Aneb cukrová vata, plná bombónků, obalená medem a posypaná prachem z duhy. Prostě příliš... :D(28.2.2017)