Lucasovo tajemství je v ohrožení poté, co je zatčen speciálním agentem FBI Robertem Phillipsem. Oba muži však skončí v rukou Raymonda Brantleyho, mafiánského bosse, který cestuje zemí a nesmiřitelně řeší své záležitosti. Navzdory Chaytonovým příkazům vede Tommy Littlestone další útok proti Proctorovi v místním pánském klubu. Pomstychtivá Nola Longshadowová s Burtonem způsobí pozdvižení v Proctorově sídle. (HBO Europe)

Arkanoid

Agent FBI vyzerá byť hlúpy nápad a preto si ho nepamätám. Čo ma však potešilo, bol Nolin pozdrav Burtona tomahawkom, čo je jedna z najlepších bitiek seriálu, asi č. 2 po šerif vs MMA fighter. Súboj je tak ťažký, že si Burton dáva okuliare dole až po 70% jeho trvania. Epizóda má snáď všetko, drsné násile, strach do budúcnosti, vzťahovú drámu, čo obracia všetko naruby aj bizarnosť v podobe lakomého fattyho a jeho rýchleho nákladiaku. Divák sa ani chvíľu nenudí, ani so zbabelým FBI agentom, či pri prestrelke PD tímu bez šerifa. ()

InJo

Velmi nadupaná epizoda se spoustou akce a brilantních momentů. Absolutní bomba je však jistý mužsko-ženský hardcore fight, který svou inspiraci Evansovými Zátahy opravdu nezapře... Nářez! ()

BROKEN_

Pravděpodobně nejlepší epizoda. Hned na začátek dostaneme nejlepší fight z celého seriálu ( pochybuju, že to něco překnoná ) musel jsem si to pustit ještě několikrát, NÁŘEZ! Dále tu máme skvělou dějovou linku s Hoodem. Plus Job a Sugare opět nezklamaly, oni jsou v tom seriálu jedinými vtipnými prvky a funguje to skvěle. Nejakčnější epizoda. Mazec jako kráva. Měl jsem u toho stejný pocity jako při prvních epizodách, kdy jsem byl ze seriálu nadšený, ale s postupem času to ze mě opadlo, jelikož kvalita šla dolů, ale ne do průměru nebo tak, pořád to bylo kvalitní a bylo na co koukat, jen mi přišlo, že to ztrácelo dech...... 3 série zatím vypadá suprově, je to hodně dobře rozjetý ( říká se že jde o nejlepší sérii ). Jen tak dál. :-) ()

johnsnow

Masaker časť do piče. Najprv vidíme mastodonta na love jeleňa, potom vidíme ako je Hood ohrozovaný akýmsi agentom aby vzápätí oboch uniesol "kingpin" ktorý vyslal toho plešatého Anglána v druhej sérii za Hoodom mladším. Hood to s ním pekne poriešil skončil jak sviňa na bitúnku. Avšak prebije to super bitka Noly a Proctorovho poloslepého pakokota, kde sa perfektne využije aj auto. A záverečné zabitie je brutus, hold Nola našla si svojho premožiteľa. Keďže však bola kamoška nášho mastodonta určite to nenechá len tak. No a aby to nebolo málo tak jeho brat prepadne kasíno ktoré patrí Proctorovi nech mastodontovi ukáže že je schopný a stojí ho to život. Teraz je otázne či pôjde po Siobhan alebo našom indiánskom policajtovi ale rozhodne z toho bude masaker. Hej a ten koniec značí asi koniec medzi Siobhan a Hoodom. Škoda. ()