• Slartibarkfast

Odpad tomu nedám jen kvůli úvodnímu Aprílovému žertíku. Jinak děs běs. Měl jsem pocit, jako když nahý stojím uprostřed náměstí. Až tak trapně mi bylo. První díl je sice taky ptákovina, ale dá se na to podívat, když už v televizi nic nedávají. Tohle ale zběsile přepínám i kdybych měl na výběr jen Noe TV nebo Mňau. Obrovské zklamání a údiv, že do toho herci vůbec šli. 10%(22.1.2019)

Tak jsme se dočkali návratu Harry a Lloyda po dlouhých dvaceti letech ,které utekli jako voda,ale na humoru těch dvou to tolik znát není.Hned při prvním záběru se vrátí atmosféru známe dvojice ,které není skoro nic svaté a srandu si umějí udělat i z na první pohled sebevíc vážné záležitosti.Co se týče scénáře o který tu asi dvakrát nejde,protože je film založen hlavně na častých vtipných scénách ,které dohromady mají tvořit koktejl překypující zábavou od té v mezích až po fekální,ale když tohle pominu tak scénář je hodně jednoduchý.Herecké výkony ani po těch letech neztratili nic na své vtipnosti a dovednosti pobavit diváku hlavně toho co měl rád i první díl.Myslím,že pro fanoušky jedničky je tohle zdařilý návrat i když je mi jasné ,že prvnímu dílu se to úplně nevyrovná.Za mě celkově 75 % a čtyři hvězdy.(15.1.2015)

Návrat po dvaceti letech se vydařil. Naštěstí film nešel ve stejných kolejí jako naše komedie "po dvaceti letech", které nejsou vtipné a už vůbec né dobré. Právě toho jsem se bál i u tohoto pokračování, ale je vidět, že za velkou louží si dají práci, aby pokračování bylo srovnatelné s prvním dílem. Dostal jsem slušnou dávku humoru a i toho humoru tak typického pro Lloyda a Harryho. Vydařené pokračování.(11.1.2015)

Zhruba do polhoďky slabota, potom zrazu niekoľko peciek a asi polhoďku pred koncom to zase ustalo. Myslel som, resp. bál som sa, či to neni ten efekt, jak mi ho furt vyčíta montybrogan; že išlo vlastne len o dobu, keď som bol zhúlený, tak sa mi páčila viac v podstate stále rovnaká úroveň. Neskôr som narazil na komentár užívateľa filmmaniak810, ktorý vlastne hovorí to isté, tak asi nie som vadný. V rámci fekálnych komédií nadpriemer, v rámci série tesne pod jednotku. Obe časti sa (pre svoj žáner) vlastne pohybujú niekde okolo hranice 70%, tak nech ich rozlíšim, dvihol som originál na 4*. Ono mi to asi došlo až počas záverečných tituliek, s mixom scénok oboch častí. Možno nostalgia, možno starnutie. Som zvedavý na avizované prdy roku 2034 :)(24.12.2014)

Chvilku mě trvalo než jsem si uvědomil že nemůžu chtít přeci po blbcích abych dostal inteligentní film. Jsem proto nadšený že Harry a Lloydem neprodělali žádný progres a žádné extra porce rozumu se jim nedostalo. Potěší závěrečné titulky pro pamětníky, stejně jako potitulková scéna s Vazbičem. Třetí díl prosím klidně i dříve než za 20 let. 70%(17.2.2015)