Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Flipnic
  ****

  Hodně silnej a odpornej film z "drogovýho prostředí" ... Nebo spíš ze společnosti pouličních nízkejch grázlů, co se navzájem vojebávaj, obchodujeou se sračkama, jsou imrvére sjetý "tvrdým" a hlavní hrdinka s malým miminem, která chce přestat a dát si život dokupy, uprostřed toho všeho ... Ovšem její pro ženy, zvlášť ženy geneticky zatížené sklonem k závislostem, typická závislost na zrovna tom nejhorším grázlovi ze všech, ji postupně potápí zpět... Finále je hodně drsný, napínavý a nepříjemný ... ještě že pár těch "dobrých=vychcaných" poldů existuje ... (po tomhle si fakt asi hodně dlouho nic nedám ...). Chvílemi film na zblití ...(23.3.2015)

 • Rodriguez
  **

  Zbytečně dlouhý drámo o jedný vyléčený feťačce, která vyleze z basy s harantem, kterého tam vychovávala a chce se znovu adaptovat do společnosti. To se ji sice ze začátku daří, ale pak znovu potkává starou partu a smrtelná jízda o "čistý" život začíná. Kdo vyhraje? Stará láska a drogy nebo holčička Alexandra a nový život? 40%(2.5.2015)

 • Aljak
  ***

  Typický severský chlad prenesený na plátno. Tentokrát o mladučkej Pike, ktorá sa snaží svoj život po páde na dno dostať späť do normálnych koľají. To by ju však nemohla prenasledovať minulosť v podobe jej narkomanských kamošov, ktorým je očividne Pikina snaha úplne ľahostajná. Základ filmu fajn, ale po dejovej stránke nič výnimočné. Čakal som od toho významnejšie zvraty v deji...(26.6.2015)

 • eLeR
  ****

  Aku nám zase naservíroval chladné Fínsko aj s trochou nádeje ... príbeh z prostredia drog o tom, ako vyliečený feťák nechce do toho zase spadnúť, ale prostredie a partia tomu moc nepomáhajú ... možno sme to už niekde videli, ale je to dobre natočené a herci sú fakt sympaťáci ... hlavne Lalli, ten ma bavil nesmierne. (filmová výzva 2017 - Marky91) a Videné v rámci 30 dní so svetovou kinematografiou (marec 2017)(30.3.2017)

 • bourec
  **

  Typickej evropskej festivalovej film,kterej mě utvrdil v tom,že sem prostě hlavně mainstraimovej divák.Na první hodinu si nestěžuju,protože sem pořád čekal,co se stane.Byl fakt hnus sledovat ty špinavý byty s fetkama,blijou,potácej se,mumlaj,hrůza.Jenže asi sem to čekal trochu jinak,a o to větší bylo moje zklamání.Druhá půlka byla ještě pomalejší,asi pětkrát sem chtěl film posunout,ale vydržel sem.Konec jak z růžovky.Seveřani uměj točit,ale skoro vždycky to neni žádnej námrd,ale spíš podobně rozplizlá prcguma na stropě.40%.(7.7.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace