Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Život mladé Pike býval nekončící barevná párty, ale jednoho dne drogový večírek skončil a ona teď opouští vězení s osmiměsíční dcerkou v kočárku. Přes zdi sociálního bytu se ozývá řev a brzy se v jejím novém životě objeví dva muži z minulosti: bývalý přítel Lalli ji vtahuje zpět do spirály destrukce a násilí a nekonvenční policista inspektor Elias Kaski nabízí pomocnou ruku. (Febiofest)

(více)

Videa (2)

Recenze (35)

eLeR 

všechny recenze uživatele

Aku nám zase naservíroval chladné Fínsko aj s trochou nádeje ... príbeh z prostredia drog o tom, ako vyliečený feťák nechce do toho zase spadnúť, ale prostredie a partia tomu moc nepomáhajú ... možno sme to už niekde videli, ale je to dobre natočené a herci sú fakt sympaťáci ... hlavne Lalli, ten ma bavil nesmierne. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Musím se přiznat, že dlouho jsem se nesetkal s nějakým solidně depresivním skandinávským filmem, tudíž mi 8-ball v tomhle ohledu udělal docela radost. Tak nějak jsem sice tušil, do čeho jdu, ale jak jsem si ze začátku filmu hověl na gauči v poloze ležícího střelce, deprese a stres proudící skrz mým tělem mi to od půlky filmu nedala a musel jsem si na něj vysloveně sednout. To, co se totiž ze začátku rozjíždělo poměrně nevinně, nakonec mělo docela šílenej dojezd. A musím se přiznat, že u některých scén to bylo fakt hodně náročný. Nebejt toho závěru, asi bych dal čtyři hvězdy. Závěr nicméně ukázal, jak to vypadá, když se spojí finská depka + brutální zimní finské počasí a komisař jak z francouzskejch kriminálek ze sedmdesátejch let. ()

Reklama

Fr 

všechny recenze uživatele

„UŽ NIKDY NEUDĚLÁM CHYBU…“ /// Pike je venku z lochu a jako bonus si nese vosmiměsíční dceru. Tak jakej život tam na tebe čeká, ty bejvalá(?) smažko? Sociální drama, který neukazuje pohádkovou cestu za polepšením a je dost drsný na to, aby to nebylo pravdivý (vo čemž jistě nikdo nepochybuje). Navíc miluju ženy, co se nebojej vzít svůj osud pevně do ponožky! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chcu něco pustit holkám na vodvykačce. 2.) Vod třinácti tráva, pák píchání za pár gramů… zajímá mě, co bude následovat. 3.) Thx za titule ,,Ergulis“. /// PŘÍBĚH ***** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ * ()

misterz 

všechny recenze uživatele

O tom, ako ťažké je zbaviť sa svojich feťáckych kamarátov a starého života... Čo ja viem, čakal som niečo lepšie, celý príbeh si plynul len tak sám pre seba podľa osvedčenej šablóny. Svetielko nádeje na konci tunela niekomu vyhovuje, aj mne priznám sa, avšak mohlo to byť jasnejšie spracované. Sú momenty vo filme, ktoré sa zlievajú do jedného chaosu a bordelu, hlavne čo sa týka práce tých dvoch policajtov. Priemer. 60/100 ()

Flipnic 

všechny recenze uživatele

Hodně silnej a odpornej film z "drogovýho prostředí" ... Nebo spíš ze společnosti pouličních nízkejch grázlů, co se navzájem vojebávaj, obchodujeou se sračkama, jsou imrvére sjetý "tvrdým" a hlavní hrdinka s malým miminem, která chce přestat a dát si život dokupy, uprostřed toho všeho ... Ovšem její pro ženy, zvlášť ženy geneticky zatížené sklonem k závislostem, typická závislost na zrovna tom nejhorším grázlovi ze všech, ji postupně potápí zpět... Finále je hodně drsný, napínavý a nepříjemný ... ještě že pár těch "dobrých=vychcaných" poldů existuje ... (po tomhle si fakt asi hodně dlouho nic nedám ...). Chvílemi film na zblití ... ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama