Reklama

Reklama

Ninja 2: Pomsta

  • USA Ninja: Shadow of a Tear (více)
Trailer

Těhotná manželka mistra bojových umění Caseyho Bowmana byla zavražděna. Ztrátou zlomený Casey pomalu ztrácí důvod žít, dopředu ho žene jen neuvěřitelně silná touha po pomstě. Bowman se domnívá, že vrahem milované ženy je obávaný mafián Goro. Na pohřbu se setká s bývalým studentem Nakabarou, který mu nabízí trénink ve své škole bojových umění v Thajsku. Zprvu to odmítá, pak se rozhodne, že tam odjede. Při jednom zápase s Nakabarovým studentem Casey ztratí nervy a začne útočit skutečnými údery. Nakabara ho nabádá, že se musí naučit ovládat své emoce. Aby byl Casey schopen vypátrat a porazit svého protivníka, musí povýšit svoje bojové schopnosti na novou úroveň. (Nova Cinema)

(více)

Diskuze

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

pajmič666

Kokos tak to je velmi pozitivna recenzia. Ak ma chlapec aspon z polovice pravdu, caka nas film desatrocia v kategorii lacne akcne becko.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

AD P

AD P (hodnocení, recenze)

m.a.t.o.

Presne ! Je to herec pre AKCNE filmy a nie pre charakterove postavy. Je to majster v bojovych umeniach a nie majster divadelnych dosiek.

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Ja mam Florentineho rad. Nikto nevie tocit bitky tak dobre ako on. No mozno nejaki Cinania, ale proste jeho styl sa mi paci ... hlavne dobre je aj to, ze ked v jeho filmoch hra Adkins, tak vzdy vyberu aj dobreho choreografa akcnych scen, ktory z Adkinsa vymacka maximum a Florentine to maximalne dobre natoci. Inak co sa tyka Scottovho (ne)herectva, tak si myslim, ze unho je to skor o tom, ze mu musi sadnut uloha. Urcite nie je univerzalny herec.

na příspěvěk reagoval AD P

Parm1

Parm1 (hodnocení, recenze)

ywo666

Florentine má koukatelné filmy hlavně proto, protože tam hraje Scott ;) si představ, že místo Scotta je tam nějakej tuctovej bitkař, tak hodnocení těch filmů klesne o hodně.

Jinak si myslím, že do roka - 2 (pokud vyjdou všechny ty filmy, co má scott naplánovaný) se Scott posune ještě o stupínek výš, protože se zase víc zviditelní.

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Hej. Mimo akcie je Florentine nemehlo. Najlepšie výkony u neho znamenajú, že zvládne neakčné tak že neotravujú. Ale ako vie. Možno sa režisérsky zdvihne. A Adkins nie je až taký zlý herec ako sa o ňom traduje. Takže som zvedavý. Verím že to bude top béčko v kategórií do 10 mega (aj keď neviem aký je budget)

na příspěvěk reagoval Parm1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

ywo666

Ne ne nemýlim vidím oba dva ty filmy stejně oběma jsem dal 3* Když je ta digi krev moc viditelná tak mě to otravuje vypadá to nepřirozeně jsem spíš milovník starých časů a poctivý umělý krve. Teda nebudu hádat, ale tomuhle možná dám i 4* Jako Adkins hustej fighter, ale nikdy jsem s ním neviděl film ze kterýho bych si vyloženě sednul na prdel. a režiséru Florentinovy jsem nikdy moc na chuť nepřišel. umí točit souboje to jo pro to má cit, ale jinak odmyslím li si ty souboje jsou filmy co točí hrozný blbosti (můj názor) Nebudu tipovat když to překoná jedničku v což doufám tak ty 4* snad dám.

na příspěvěk reagoval ywo666

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Kokos, trailer super... paradne suboje, vyzera ze ich bude vela + thajske exteriery...parada  Som si isty, ze to bude lepsie, nez jednotka.

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Mne digi krv nevadí. Vadí mi žiadna krv. Ale neviem, či si to nemýliš s Ninja assassin. Tam boli kvantá digitálnej krvi.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Těžko soudit jenom podle traileru, ale mohlo by to bejt lepší než jednička. Na jedničce se mi líbili souboje, ale to bylo tak všechno navíc si myslím, že toho šlo udělat víc. Tady to vypadá, že bude víc fajtů a plus by mohlo být, že jsem nikde v traileru neviděl stříkat tu děsně do očí bijící digitální krev. Jako, že jednička byla krvák jako prase, ale ta digitální krev tam vypadala fakt hrozně.

na příspěvěk reagoval ywo666

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Ouwen

Tak ono to má svoje opodstatnenie. vysvetľuje to schopnosti, kódex a praktiky postáv. Ale myslím, že v druhom diely už pôjde nindžovanie trochu do úzadia a bude hrať iba vedlajšie husle.

na příspěvěk reagoval Ouwen

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Ouwen

Tak film sa volá Ninja II a je pokračovaním Ninju. To by bolo kurevské keby to neobsahovalo ninjovskú tématiku.

na příspěvěk reagoval Ouwen

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

mzss1

mně v tomhle filmu docela jo, je to něco jako koření navíc, ale tím pádem to ztrácí tu chuť. :) 

na příspěvěk reagoval ywo666

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

mzss1

A ten příběh kurva!! :D Navazuje to na jedničku a jde o pomstu, ale jak psal sniper18, tématiku okolo ninjovi bych tam netahal. 

na příspěvěk reagoval mzss1

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Tak konečně nyní jsem shlédl trailer. No, vzhledem k tomu, že mi skvěle sedla jednička, kde jsem s udř.ušima těch 5* dal tak o tomhle fakt nepochybuju, a plný počet by teda měl být. Tak skvěle přehledné bitky, co víc si přát a v čem hledat mouchy ? :)

na příspěvěk reagoval Ouwen

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

ywo666

Přesně, všichni pochybujete a nakonec všem nakope píču. Je to jako u Ramba, nikdo nevěřil Slymu, že se vrátí a podívej se jakým stylem se vrátil, kolem 60tky to tam pokosil a sprintoval půlkou džungle. A tohle vypadá pekelně bro, pokud tam budou aj scény, kde Adkins bude odzbrojovat jednotky, jako v Univerzálním vojáku, tak to top bude!

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Ouwen

Tak zas by som krotil nadšenie. Pochybujem, že Scott v 37 rokoch už prekoná svoje top kúsky. Laťku nasadil príliš vysoko. Ale tá akcia vyzerá fakt parádne. Prial by som mu film, kde by naškriabali aspoň 25-30 mega a obklopili by ho lepšími hercami. A nejak by to pretlačili do kín.

na příspěvěk reagoval Ouwen

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

ywo666

To bude určitě lepší jak jednička :D to snad bude lepší jak U3, pač co tam předvádí je největší topství .. 

na příspěvěk reagoval ywo666

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Konečne sa Scott zas vrátil ku svojim martial arts koreňom a uvidíme parádne kopy. Teším sa. Možno to bude lepšie ako jednička.

na příspěvěk reagoval Ouwen

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Teda vyzerá to omnoho lepšie, ako som očakával. Hlavne to vyhladenie vojenskej základne bude presne podľa môjho gusta. Jedine ma mrzí opäť to čiastočné prepojenie s ninja tématikou, ani jeden z dielov ju nepotreboval a len im zbytočne uberá.

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Smyk

Původně jsem doufal, že očekávanější film, než Getaway a pokračování The: Raid asi nebude. Ale spletl jsem se! Tohle bude masakrovina, jak svině!!!!! Jakmile to bude na internetu ve špatné kvalitě, stahuju!!!!!!! Peklo jak zmrd, to musím vidět, ještě jsem trailer nerozdýchal !! :D 

Reklama

Reklama