Čekal jsem spíš průšvih a předpokládal i nucený posuv filmu. Vzhledem k této nedůvěře došlo na shlédnutí až teď, coby náhlá potřeba vyplnit část nočních hodin něčím, třeba i nezajímavým. V nevánoční atmosféře bylo možno více se soustředit na detaily a - šlo to. Není to špatné, dá se na dílko příjemně koukat. Trochu jemného humoru, mini příběhy lidiček i s jejich chybami, a jedna až dvě mexické krásky na území hlavního města Prahy. Trochu rušivě na mě působily koledy v angličtině. Neohromí, neuškodí.(11.3.2016)

• rigby

Vánoční televizní film, který se snaží sdělit něco hlubšího, ale bohužel se mu to nedaří. Zmatené, nepřehledné, roztříštěné, bez hlavního tahu na branku. Dramaturgický zmatek podtrhují zbytečné scény, které divák nechápe, protože jsou jen slepou uličkou bez jakéhokoli poselství. Tudy cesta nevede...(14.10.2014)

• salalala

Seriálový koncept, který se dočkal pouze pilotního dílu - přesně tak na mě nevydařený počin Lenky Kny působil. Je tu tolik postav a tolik motivů, že na ploše sta minut zkrátka nemohou být všichni představeni a jejich problémy vyřešeny. Příběh nedává smysl a postavy se chovají jako hlupáci a vskutku jsem se nestačil divit, co se tu všechno děje. Logika tu absolutně nefunguje, natožpak nějaké vztahy mezi postavami, které by asi měly být mnohdy překvapivé, jenže i ten méně pozorný divák je dokáže záhy odhalit. Herci se snaží, co to jde, ale nemají zkrátka co hrát. I proto je docela smutný pohled na Abrháma se Šafránkovou, kteří musí pronášet stupidní repliky a chovat se jako idioti. Ten film není ani vtipný (vtip je tu snad jeden jediný, který funguje i proto, že padl na vrub Chmelovi), ani vážný a prostě nefunguje z žádného hlediska. Režijně toho tedy až na nevhodně použité a nechtěně směšné zpomalovačky příliš špatně není a hudba je příjemná a atmosférická, jenže to je tak všechno. Jednoznačný průšvih, který nemá podle mého co nabídnout. 30%(5.12.2013)

• Luk Skywalker

Do konce jsem to nevydržel a po hodině a pár minutách jsem to vzdal. Příběh není tradiční a myšlenka není špatná, ale způsob, jakým se film vleče a nudí je až zarážející navíc s takovou sestavou herců, kteří tu hrají. Navíc takový druh filmu bych na Vánoce nedal, i když kolonka romantický skryje dost. V tomto případě by bylo lepší, kdyby Ježíšek nepřišel. Ale co mě dostalo, to byla kometa nad Kauflandem, nad tím jsem si řekl Ty vole?! I anglické WTF?! by bylo na místě.(25.12.2014)

• Tommassi3

"Co ty tady děláš ??" - "Já to tady zásobuju !!" ;) To rozhodně, on totiž Venca Postránecký, který si od Bobulí myslí, že je vinařskej bůh, už dneska naprosto bezostyšně bere jakoukoliv šmíru !! Kdyby mi Ježíšek přinesl na DVD tenhle naprosto příšerný a prázdný kýč, asi bych mu s varovně vztyčeným prostředníčkem připomněl legendární Lundgrenovo béčko, totiž Temného anděla, který jasně naznačuje, že placky s některými filmy by mohly posloužit i jako smrtící frisbee.. I když tenhle místy až směšně diletantsky sestříhaný kousek - Tohle jsi snad ani, Lenko, při smyslech nemohla myslet vážně !! Už nic hlavně nepiš !! - určitě zabíjet diváka dokáže celkem snadno, když případná druhá projekce platí pro diváka mimo cílovku, kterou upřímně lituju, za fatálně i tu úplně poslední.. O tom, že je Praha nádherné město, zasněžená a vánoční obzvlášť, mě nikdo zbytečně přesvědčovat nemusí, ani kvůli neméně krásné Aislin Derbez.. Pro Libušku Šafránkovou platil rok 2013 za vyloženou hereckou sebevraždu, byť se opravdu snažila..(24.12.2014)

• - „Květa má svoj vlastný život. To, čo prežila v minulosti, ju vôbec neoslabilo, ale to neznamená, že by sa zdráhala občas uveriť na zázraky. Také typy žien majú moje sympatie," tvrdí Šafránková. „José už zakorenil v novej krajine a v ošemetných situáciách, ktoré mu priniesol návrat do Česka, ho zachraňujú jedine svojský nadhľad a zmysel pre rýchle riešenia," doplnil Abrhám. (kacer4)

• - Film se natáčel v Praze a v Mexiku ve městech Bernal a Colón. V české metropoli se filmovalo konkrétně například ve Wine & Cognac baru na Malé Straně, kde se filmovaly barové scény. Natáčelo se v prosinci a v lednu 2013. (Busmart)

• - Ve filmu byla použita soukromá fotografie Libuše Šafránkové a Josefa Abrháma. (M.B)