poster

Lichožrouti

 • Slovensko

  Lichožrúti

 • anglický

  The Oddsockeaters

Animovaný / Rodinný

Česko / Slovensko, 2016, 83 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • M.i.k.e
  **

  knížku neznám,dětem se líbilo,ale pro mě nuda a to jak dějově,tak po technické stránce...40%(9.5.2017)

 • PinokKio
  ***

  Animák s kouzelnou grafikou, ale také s nenápaditým příběhem, který se vleče tak, že klíďo brďo stihnete uštrikovat celou jednu pestrobarevnou podkolenku. Samozřejmě lichou ...(4.5.2017)

 • Kaluž
  **

  Uf, tak tohle se hodně nepovedlo. Po docela svižném rozjezdu a představení postav se to rozbředlo do příběhově bezpohlavní hovadiny. A je to velká škoda, protože ty knížky by si slušnou filmovou adaptaci zasloužily. Animace a dynamika samotných lichožroutů je obstojná, ale vše okolo nich stojí za starou belu. Ulice města jsou na úrovni výukového softwaru pro autoškoly a postavy lidí animoval někdo s velmi ošklivým zákalem. Když vidím práci šikovného animátora, jenž dokáže pro YouTube spíchnout amatérské tříminutové video, ze kterého málem přechází zrak a pak jdu do kina na celovečerní snímek s vyloženě odfláknutým vizuálem, jehož tvůrci za něj chtějí zaplatit, cítím se krapet podveden. Spousta lidí nad tím mávne rukou s tím, že takový je už holt český film… na tvorbu chybí finance, stát nepodpoří, distribuce rozkrade, berme co je. A já říkám hovno. Nasrat na podobný šlendriján. Příště si zase raději pustíme něco na tom YouTube. [Jonáš v kině / 11](25.1.2017)

 • LadyPupu
  **

  Já mám ty svině malý taky doma. Dokonce je podezřívám, že u mě mají základnu. Takže jsem logicky nemohla tenhle film ignorovat. No, nadšená jsem z něj byla asi jako po každém praní, když zjistím, že mi ponožkožrouti sežrali další fusekle.(23.3.2017)

 • Master19
  **

  Začnu tím, co se mi líbilo a to je animace. Ta je výborná a ty okamžiky, kdy se lichožrouti dostanou až "ke kameře" a je vidět jejich výplet jsou skvělé. Taky záběry pseudoprahy jsou výborné, skoro až reklamní. Tím pozitiva ale končí. Totální absence humoru je pro mě naprostou záhadou. Příběh je taky trefa úplně vedle, jak může děti bavit parodie na mafiánské filmy, když tyto nemůžou znát?! Pochybuju, že někdo pouští desetiletým dětem Kmotra, aby měly přehled. Identifikace s postavami vázne, já osobně jsem se nechtěl vcítit do něčeho nesympatického co krade. Sice méně než ti zlejší zlouni, ale to na věci nic nemění. Ve výsledku jsem fandil profesorovi, aby ty malé parchanty pochytal a měl pokoj... Samostatnou kapitolou je pak dabing, který je příšerný. Jestli mělo to pitvořivé huhlání způsobit, aby jim nebylo rozumět, tak se to povedlo.(24.10.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace