poster

Hercules

 • USA

  Hercules

 • slovenský

  Herkules

 • USA

  Hercules: The Thracian Wars

  (neoficiální název)

Akční / Dobrodružný

USA, 2014, 94 min (SE: 101 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gilmour93
  ****

  Zapomeňte na mýty, budou (bude) se bořit! Na vině je antické komando ve složení wrestler Héraklés (barva pleti Dia raději nebyla odhalena, toliko ke genealogii), Amazonka Tauriel Kidman, nemluvný tester pevnosti šiků, otravný ministr propagandy, spartský vrhač nožů s mrštným jazykem a sarkastický věštec, kterému není dopřána smrt v intencích božských náznaků. Nutno podotknout, že díky posledním dvěma nemusí kráčející nandrolon vše nést jen na svých trapézách, evidentně vzniknuvších z pár týdnů cvičení s posilovacími pružinami a popíjení mléka.. Přiznávám, sedlo mi to, částečně i kvůli „myšlence“, že za každou velkou hvězdou stojí její tým. Smířen jsem čekal od Ratnera okoralou Vysočinu či Poličan, ale nakonec mě svým výplachem, ke kterému vám stačí o tři mozky míň, než měl Kerberos, pozitivně překvapil. Ale bacha, Brette, kamarádi kvůli tomu ještě nebudeme.. Spoiler: John Hurt to vždycky schytá nejhůř. Když mu nevyleze z hrudníku chestburster, dostane hlavičku od bohyně Héry..(18.8.2014)

 • Cival
  ***

  Nakonec si mě to celkem získalo. Oddychovka, která je víc conanovská než římsko-řecká, v níž Ratner znovu selhává v dialozích i emoscénách, akce, bitvy i hláškování jsou ale nad standardem. Co by za takovouhle popcornovou pohodu dal třeba Hněv Titánů. Každopádně The Rock ať už s vlasy a vousy radši neexperimentuje.(13.12.2014)

 • TheDarKnig
  **

  Jj, nějaké hlášky tam byly, jj, nějaká sehranost asi taky, ale to je fakt málo, když na tebe demence příběhové linie vyskakuje každých pět minut, ty bitevní scény 10 mužů proti dvaceti (hyperbola, ale ne až tak velká) jsou hrozně směšné a herecké výkony (Fiennes se mi sem opravdu nehodil) jsou přinejlepším průměrné. A Dwayne Johnson je určitě bijec a má pár nejlepších momentů filmu, ale když začne v ději drama a on má předvést jako žal nebo zuřivost nebo vrcholné emoční vypětí, tak to jsem se už málem povalil i ze židle, která má zvlášť pružnou opěrku. To už byl lepší i v těch otřesných komediích. Tohle fakt ne. A viděl jsem tu eRkovou verzi, přidá to trochu šťávy do bitevních scén, ale žádné slavné vylepšení to není (na rozdíl od Wolverine)(1.1.2015)

 • vteco
  ***

  Prvních 5 minut perfektně navnadí a připraví diváka na velkolepou podívanou, která se ovšem nekoná. Scénář je až příliš jednoduchý a bohužel překvapivě docela dost ochuzený o veškerou mytologii, kterou byste zde čekali. The Rock zvládá postavu hrdinského Herkula pouze vzhledově, nikoli však herecky. Naopak vedlejší postavy jsou velice sympatické a baví, hlavně v soubojích, které jsou provedené velice profesionálně a poutavě. /55%/(28.10.2014)

 • B!shop
  *****

  Tak tohle me hodne mile prekvapilo, nic moc jsem necekal a nakonec se z toho vylouplo skvele zabavny fantasy. Film je totiz pojatej presne tak, jak to bylo potreba, tudiz se nebere zas nejak extra vazne a neni nouze o hlasky, ale zaroven se neustale bojuje a tim padem neni nouze ani o krev a ze to je misty fakt prijemne brutalni. Navic nejen Dwayne, ale vsichni herci z hlavni particky jsou poradny sympataci a dohromady jsou skvele sladeny, ze je radost koukat, jak masakrujou nepratele. Mohlo tu sice bejt vic boju s vsemoznejma stvurama, ty jsou dost rychle odbyty, ale mozna to je dobre, protoze co si budem povidat, triky rozhodne nepatri mezi spicku. Ale za me spokojenost, film se nezdrzuje zbytecnejma kecama a pouze se snazi pobavit a to se dari od zacatku az do konce.(14.2.2015)

 • - V gréckej mytológii je boh Zeus otcom dieťaťa menom Herakles, nie Herkules. Herkules je rímske meno a jeho božský otec je Jupiter. (Laslo)

 • - Jediným hercom, rozprávajúcim vo filme americkou angličtinou, je Dwayne Johnson. Všetci ostatní buď rozprávajú britskou angličtinou alebo je ich rodným jazykom iný jazyk. (beso74)

 • - V rámci prípravy na rolu Herkula sa Dwayne Johnson podrobil 8 mesiacov trvajúcemu vyčerpávajúcemu tréningu. (Laslo)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace