Příběh vypráví o tajném agentovi, který se snaží najít zbraně hromadného ničení. Zbraně byly ukradeny z ghetta Doupěte. Tajný agent se s prosbou o pomoc obrací na Lina, jediného člověka, co zná tento rajón a nebojí se místních gangsterů. (oficiální text distributora)

zeromen

Okrsek 13 po americku, není možné co všechno amíci okopírují, čína hadra. Jinak film slušný s dobrou akcí i obsazením. ()

chosan

Říkáte se tak jako já! To už jsem někde viděl? Ano správně je to podle mého takový pokračování okrsku 13 i když ten se mě líbil o malinko víc ale i tak dá se na to koukat a je to hlavně vzpomínka na Walkera takže za mě 55%. ()

thedien

Narozdíl od Okrsku 13 to má navíc Paula Walkera a s ním související auto scény, ale díky tomu i Damiena, který neumí parkour, což sice přidává trochu jiný nádech, ale není to výhoda. Zbytek filmu totiž tolik nefunguje a srovnání s Okrskem 13 prostě nezvládne. Zejména konec je oproti originálu smutně debilní. ()

fruitixx

Skvělá choreografie a ...pak to je pro děcka..ale je to koukatelné..nakonec dobrá pointa...všichni mají právo žít 8) ()

Bogrant

Ach, keby to aspoň malo o niečo iné scény a nie iba presne okopírovaný príbeh, ktorý je vo všetkom, až na ten záver, úplne rovnaký ako výborný originál. Už ani ten parkour nie je taký zaujímavý ako predtým, i keď Belle je stále cool. Zbytočný remake, ale dá sa tomu čudovať, niekto chce stále viac a viac zarobiť? ()

Bragi66

Titulky a začátek slibují dobrý akční kus z těžce industriálního Detroitského ghetta, avšak brzo to utone v přeakčněných akcích, v baletních číslech free runningu a v nelogice a hlouposti postav. Pak už i ty akce ztrácejí na tempu a opouští je zbytek logiky. Například hlavní hrdinové se dlouho a nerušeně pošťuchují na střeše kolem rakety, když je předtím stíhala celá banda lotrů. Nejzlejší lotr se nakonec nad sebou zamyslí a raketu neodpálí, ba dokonce vpadne v čele revolucionářů na radnici, kde panuje zlý starosta, jehož nejtvrdší hláškou je: "Vaše empatie vás oslabila...". Hrome vždyť to napsal Luc Besson! Prostě doupě jako poupě! ()

Sa.sa

Remake Okrsku 13 plná akce, zvratů a hlášek... Nebylo to tak hrozné, ale nechápu proč je to natočené..? Jinak nic nového a docela nuda, ale asi nejsem moc příznivec toho hopsání.. ()

futislav

Takový roztomile BLM kýč, poznamenaný dobou svého vzniku. Jedna hvězda za některé akční scény, jinak bych dal odpad. ()

Pompeius

Uff... Efektní vymejvárna pro milovníky parkouru. Hlavním zadáním pro scénáristu nebyl příběh, ale co největší počet krkolomných skákacích scén. Nedokoukáno. (Na začátku pobavilo, jak zlí politici plánující zbořit bydlení pro lidi v zájmu kapitalistické korporace, jsou samozřejmě všichni bílí a jen tokenový černoch mezi nimi si dovolí vyjádřit pochyby. Radnice Detroitu je ve skutečnosti samozřejmě ta nejdiverzifikovanější, jaká jen může být, stačí se podívat na web města.) ()

Stehno89

Nevím jestli doupě má být remake filmu Okrsek 13, ale i tak jsem se bavil. Je fakt že "originál" se mi líbil mnohem víc, a na tento film jsem šel jen kvůli uctění památky Paula Walkera (toho herce prostě žeru), tak i přes tento fakt jsem se u filmu docela bavil. Hlášky typu "Máme problém, umí někdo čínsky?" mě vážně se mi líbily - jen je škoda, že kromě malé změny zápletky je film úplně stejný, jako Okrsek 13 - ve 3 z 5 scén prostě vidíte Okrsek. Takže v kostce, patříte-li do generace co film Okrsek 13 neviděli, určitě na to jděte do kina, vy ostatní si počkejte na DVD, i přestože v tom hraje Paul Walker. ()

Sonjoe

Na tomto filme mi vadilo jedine tie hlupe nicnehovoriace dialogy. Asi to bola nustnost. Ale co sa tyka spracovania filmu, akcie, scen, hudby super. Napinavane, akcne, skvele, sexi. Skoda len tych prihluplych dialogov :) Paul Walker bol frajer :) ()

Hansk75

Na samém začátku filmu jsem byl rozhodnutý dát max. 2 hvězdy z důvodu, že první i druhý Okrsek 13 jsem už viděl a po dalším netoužím, ale pokud vezmu v potaz, že to je zcela určitě můj poslední zhlédnutý film s Paulem Walkerem, tak dávám 3 hvězdy. Film sám o sobě je o ničem, ale akční výplach je to vzorný. Paul Walker nikdy nebyl má herecká modla, ale znova a opět je mi líto, že už ho v žádném novém filmu nezahlédneme. ()

misikskorp

Čekala jsem větší vzrůšo. Film je celkem dějově prázdný, ale je plný kaskadérských kousků. Navíc Paul Walker vždy pozvedne film o nějaký ten level. Přesto mě film nijak zvlášť nezaujal. ()

Senior74

No právě sem shlédnul originál,který je o 10 let starší,už tenkrát to nemělo hlavu a patu a tak tomuhle dávám o jednu hvězdu více,za snahu,že ze slátaniny udělali docela koukatelnej adrenalin,sice si musíte vypustit dialogy a pointu,ale akce ve filmu odvedené bravurně skoro až ke 4 hvězdám. ()

Pe4Ce22

Honička na střeše, bitka, honiřčka v autech, přestřelka, další honička .. a na konci bitka a přestřelka. A mezi tím tak pět řádků Béčkového scénáře. 2 hvězdy ()

Critical odpad!

Nesedí mi na tom pár věcí: 1) Proč to vůbec někdo natočil a je to úplně stejný jak předloha. 2) Proč v tom hraje Paul Walker. 3) Proč v tom hraje David Belle. No...ale abych jen nekřivdil, tak ta první honička se mi líbíla, ale to stejně nezachrání totální kopii před odpadem. ()

danny79

Brick Mansions neni spatny akcni film, je ale uplne zbytecny. Je to klon District 13. Rekl bych, ze oproti District 13 ma Brick Mansions vice prazdnych mist, kde scenar spoleha na impulzivnost a "craziness" Davida Belleho. Bojove sceny maji dobrou choreografii, v hlavni roli spicka svetovehou parcouru David Belle a v roli partaka vystridal Cyrila Raffaelliho nedavno tragicky zesnuly Paul Walker. ()