poster

Fízlové, hajzlové

 • Česko

  Hovadný fízlové

  (festivalový název)
 • USA

  Wrong Cops

 • Slovensko

  Fízli!

Komedie / Krimi

USA, 2013, 83 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Sociopath
  odpad!

  V rámci učesanej novej formy ČSFD a vyjadrovania sa v tomto totalitnom režime, napíšem len toľko: tento film mi navodil pocit, akoby mi niekto 82 minút kadil do hlavy a poslednú minútu sa snažil prestrčiť všetok ten bordel zvonom, zrejme aby sa tam ešte zmestilo tých pár potitulkových a medzititulkových bobkov. Quentin Dupieux je evidentne veľmi, veľmi, ale naozaj veľmi chorá osoba. Predpokladám, že hudba použitá v tomto fekálnom marase bola taktiež autorská (ako na hajzľovej selvetke napísaný scenár) a tak len skvelo dotvorila to posledné, čo tejto sracej metafore chýbalo. Pretože smrdí to už zdiaľky... Ako vylepšenie nálady doporučujem Marylina Mansona a jeho This Is The New Shit!(10.4.2017)

 • FriendWithin
  ****

  Quentin Dupieux je král kravin. Je to stejně praštěné jako Wrong, Rubber nebo Steak. Jeho rukopis se prostě nezapře. Škoda, že moc vyloženě dobrých vtipů se nedočkáme. Celé to zachraňuje hudba Quentina Dupieuxe aka Mr. Oizo. Ta dodává i nudným pasážím ten pořádný náboj. Jinak český překlad Fízlové, hajzlové se mi vůbec nelíbí..(3.9.2014)

 • korbitch22
  odpad!

  Je mi skoro až blbě, že musím souhlasit s takovým trotlem, jakým je zdejší tvor Livingvřed, ale tohle byla ta nejstupidnější, nejtrapnější a nejnudnější píčovina, kterou jsem za posledních deset let měl tu smůlu vidět. Když jsem viděl kolik dobrých uživatelů tomu pálí od čtyř vejš a že v tom prý nejnormálnější postavu hraje Marilyn Manson, těšil jsem se na porci krutého a černého humoru a jediné, čeho se mi dostalo byla série totálních hoven, zrežírovaná debilem který si říká Mr.Oizo, za svůj život udělal jednu jedinou povedenou hudební pasaž o dvaceti vteřinách v reklamě na energy drink a začal psát sám neskutečně sračkovité dialogy, začal je vkládat do úst sortě nesympatických a debilních individuí a vše to okořenil o svojí příšernou muziku, kterou kdyby mi pouštěli půl hodiny v zajetí, řekl bych jim i to, co nevim.83 minut téhle zoufalosti bylo vyloženým utrpením a já si nepamatuju, kdy naposled jsem měl tak kurevský problém nějaký film dokoukat.Srovnání s Policejní Akademií je totálně na přesdržku lopatou, protože i Moskevská Mise je o proti tomuhle veledílu špičkovým filmem.Kéž by se pan Dupieux alias Mr.Kretén zavřel s jemu podobnýma do nějakého doupěte a tam se zherákovali k smrti, aby svět ušetřil takovýhle podřadných, antifilmařských ubohostí.0%.(26.9.2014)

 • darkrobyk
  odpad!

  To snad ani nemá cenu komentovat. Čekal jsem něco bizarního, zvráceného, originálního, černohumorného. Tráva zašitá v potkanech a rybách sice vzbuzovala úsměv na rtech, ale to je asi tak všechno. Film nezachránil ani odulý Manson, ani stárnoucí Roberts. Hudební doprovod je na zastřelení. Naprostá ztráta času.(2.9.2014)

 • DavidS.
  ***

  Napadá mě jen - hnusáci lepáci...Dupieux/Mr. Oizo definitivně potvrdil, že nebude na plátně ani tak enfant terrible jako magor...Rubber byl hypnotickým výstřelkem se specifickou obrazovou poetikou, Wrong už pouhou nefungující podivností a Wrong Cops zachránila od zatracení až hřbitovní post scéna, protože na tuhle pecku by měli tančit jen muži bez žen :)(7.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace