Bývalý dětský génius Frank (Clooney), naplněný rozčarováním ze světa, ve kterém žije, a Casey (Britt Robertson), chytrá a optimistická dospívající dívka, plná vědecké zvídavosti, se společně vydávají na nebezpečnou misi s cílem odhalit tajemství záhadného místa, ztraceného kdesi v čase a prostoru, známého pouze pod názvem „Země zítřka". To, co na tomto místo budou muset vykonat, navždy změní celý svět – a také je samotné. (Falcon)

Aleais

Nie vždy si dovolím písať komentáre, pretože keď vidím negatívne komentáre k filmu, z ktorého som bola nadšená, tak mi aj príde zbytočné písať niečo pozitívne. Ale tu musím, a tu mám opačný názor. Dala som tomuto filmu v kine prednosť pred filmom Divoká dvojka, lebo podľa popisu to vyzeralo zaujímavo. Príbeh líznutý sci-fi témou. Ale toto bolo neskutočné sklamanie. Spočiatku to vyzeralo normálne, no po čase som sa začala strašne nudiť. Ja som myslela, že je to normálny záhadný, sci-fi film pre dospelých, ale to bol slabý odvar rozprávky pre deti. A pritom tak skvelé, hviezdne obsadenie! Vravela som si, že keď sa na také niečo upíše Hugh Laurie a Geroge Clooney a ešte tam hrá aj moja obľúbená Britt Robertson, že to bude fantastické. No nebolo! Tomorrowland mi prišiel, ako keby som sa ocitla v Alicinej krajine zázrakov, či Čarodejníkovi z krajiny Oz. No, prikláňam sa k druhej alternatíve, skôr to malo atmosféru krajiny Oz. Už len čakať kedy na Vás vyskočí plecháčik alebo levíča. A časť, ktorá sa odohrávala na Zemi, v súčasnosti, to mi prišiel ako veľmi slabý odvar Mužov v čiernom skombinovaný s fantazijnou predstavou dieťaťa. Takže jednoducho toto nie. Maximum čo môžem dať sú 2 hviezdičky. ()

Terminator666

Nevím, proč tento snímek všichni kritizují. Dle mého názoru je to víceméně průměrná záležitost. Děj dává smysl a má spád. Hudba se k filmu hodí. Hlavní postavy jsou zajímavé protipóly, které dodávají celému příběhu jiskru. Myslím, že tento snímek ocení celá rodina pro jeho zajímavost a nevšední způsob pohledu na věc. ()

Meniha

Film s dírami v logice, celkové vyznění nejasné. Je to ten typ filmu, u kterého přemýšlíte, o co mu vlastně jde...a vidte, jak se tvůrci snažili dílo prošpikovat rádoby moudrým poselstvím, ale řeže to do ucha i do oka. Na konci si říkáte, že je fajn, že už to skončilo. A do 5ti minut nevíte, na čemž že jste to v tom kině byli... Ale aspoň 40% za snahu, co už:-) ()

ela.

Tento film, jak jsem očekávala, mě nijak výrazně nezklamal, ale ani neohromil. Malá holka, ze které se nakonec vyklube robot, relativně zajímavé. Obchod, kde byla hromada věcí ze Star Wars-asi to nejzajímavější, co se v celé scéně odehrálo. Jedinou věcí, která mě doopravdy zklamala bylo, že z celkových 130 minut filmu se jich jen cca 15 odehrávalo v Zemi zítřka. Musím tak trochu souhlasit s komentářem MrHlad, přišlo mi totiž, že i v tom autě se strávilo více času než v Zemi zítřka. Asi nejvíce se mi líbil začátek(kdy se Casey dostane pomocí té sponky do Země zítřka) a samotný konec, nabírání nových "rekrutů". Film mě neohromil, ale ani jsem od něj o moc víc neočekávala, takže je to na průměrné 3*. ()

IlMagnifico

Fakt, že jsem měl v průběhu celé stopáže (130 minut… Áááááá!!) tendence se filmu spíše vysmívat nežli u něj trpět a nechat se znechucovat, mě nutí neposlat jej nekompromisně do odpadu. Přesto k tomu ale Země zítřka nemá daleko. Celá nudná první polovina filmu se tváří, jakoby měl příběh o něčem být, jakoby se měla dostavit nějaká pointa… Ale v druhé části – tentokrát vyloženě nesmyslné – berou všechny naděje za své. Nedočkáme se ani obvyklého Disneyovského poučení (nebo jsem snad jediný, kdo ho v odhalení: „Lidé se snaží zničit svět, protože jim to velí vysílání nějaké antény.“ příliš nespatřuje? Kde je pak nějaká motivace chovat se lépe?). Nudný a předvídatelný (a neuvěřitelně stupidní a k tomu ještě vatou vycpávaný) je příběh, nudné a předvídatelné (a klišovité) jsou postavy… Zatraceně, já vážně nechápu, proč a pro koho někdo něco takového točil. A proč se k tak nanicovatému projektu upsal Hugh Laurie, to už vůbec ne. U pana George „Nespressa“ Clooneyho mě to nepřekvapuje, ale Laurie… Upřímně jsem myslel, že má na víc. ()

Caskett

Příště si vystačím s trailerem! Viděla jsem ukázky, říkala si: "Páni, takový nápad! Kam to povede? Jak to dopadne?" No, už si to neříkám, už jsem to viděla :). Bohužel :(. Absolutní ztráta času. Ještě po hodině a půl filmu jsem si pořád opakovala, bude tam určitě FANTASTICKÁ pointa, bude to pecka, vždyť ty ukázky... no tak ne, byla to pecka, ale mezi oči. Totálně překombinované NIC. Asi to kafe Georgevi vážně nesype a manželka potřebuje větší šatnu, jinak si neumím vysvětlit, co v tom filmu sakra dělá... ()

baner

100% JE TAM TAK VEĽA NÁPADOV A MA TO TAKÝ PRÍBEHOVÝ CIT ROZPRÁVAČA S AKÝM SOM SA NAPOSLEDY STRETOL V SUPER8 100% ()

Kamil111

Distributor nějak zapomněl zdůraznit, že se jedná o film pro děti (což se u Disneyho tak trochu čeká, že) a taky že v něm měl prsty Lindelof, který nezapomenutelně zprasil Prométhea. A zhruba této kombinaci asi odpovídá výsledek, přičemž spravedlivě zdůrazňuji, že je stále mnohem lepší než Jupiter Ascending, jehož mi místy připomínal. Politická superkorektnost je pak už ke smíchu každému, jak jsem tady koukal. Jako belle de jour vyhlašuji Raffey Cassidy aka Athenu. ()

Motyuek

Ačkoliv se nerad vyjadřuju ke komentářům jiných uživatelů, zde to nejde nepřejít. Někteří lidé zde už asi neví co by zkritizovali. Jak zde čtu, mám asi výhodu, že jsem to viděl v originálním znění, čímž se možná od základu liší můj pohled s názorem někoho, kdo to viděl česky. Nicméně tento filmík je svěží, se zajímavou myšlenkou i dějem, prostě dá se na to koukat. Jirka Clooney je zde jako nabručený postarší strejda, což se zdá, že je role na něj jako ušitá. Ty dvě mláďata neznám, ale ta Britka, co hraje Athénu, má rozhodně talent. Triky nejsou nijak bombastické, ale to je v pořádku a kostýmy a zejména masky jsou parádní. Moc se mi líbila gumovitá vizáž robotích pátračů a jak krásně mrkali když chcípali. Sečteno a podtrženo, já doporučuju to zkouknout. ()

dinzbir

Moc jsem od toho nečekal, ale vyrazilo mi to dech ! ! ! Je v tom myšlenka, která se ukáže až ke konci filmu. Dost silná na to, aby pohla slzou. Pro ty, kteří mají rádi filmy se scifi tématikou a myšlenkou k zamyšlení, je toto to pravé! Takové filmy miluji, protože evokují a podněcují lidskou představivost! Paráda! ()

sha.piro

Filmu se musí nechat, že se v něm dá najít něco, za co ho stálo vidět. Bohužel to nestačí na to, abyste si řekli, že byste ho po čase chtěli vidět ještě jednou. Oceňuji celkem šťastnou ruku při výběru obsazení, pár opravdu pěkných scén odehrávajících se v budoucnosti (ale i nejen tam), avšak dějově bych to čekal o něco zajímavější a hlavně promyšlenější (logičtější, jasnější, smysluplnější) 50% ()

Horácius

Za čtyři to možná není, jenže tento film je plný výborných nápadů a triků, které oceňuji. Nevím, proč tak tragické zdejší hodnocení. Oproti výblitku, jako je poslední Terminátor, to má nejenže lepší nápady, ale i lepší triky. Třeba to tu a tam někdo nepochopil, i když je to v podstatě pro děti. ()

RoyBatty444

A ideme ... hľadáme výnimočných jedincov na záchranu ľudstva a roboti vyslaný zatuchlými géniami sa nás pri tom budú chcieť zastaviť ešte, že máme aj robotov, ktorý nám v tom pomáhajú a vedú nás za ručičku. Celkom dobrý začiatok s pár efektnými scénami, ale ten koniec no hnus a nuda. Disneyovky vedia nabudiť pozitívnym detskú dušičku ale to nevydržalo. ()

MJI

Vždycky, když si říkám: "Čím to je? Vždyť to má přeci spoustu pozitivních stránek, potenciál a tak...", tak je to režií... Nakonec 3*, protože něco na tom přeci jen je. A přitom jde vyloženě o můj oblíbený žánr. ()

UrsusDom

Rozmáchlý to film! Od samého začátku se rozmachuje a rozmachuje, fantazií překypuje a už v druhé třetině jakoby všem došel dech a pokračuje akční scifi rutinou. Neznamená to, že jde o nepovedný film. Na dysneyovskou pohádku je to celkem slušný výkon. ()

BretaKiller

Hezké... vzhledově. Toť je vše o tom jsem schopen říci. Nedá se však říci, že bych se nebavil.... (To město vypadá fakt super). Ale je v tom mnoho nedokonalostí, až příliš. Nicméně se na film dá dívat, ačkoli bych spíše doporučil na večerní koukání něco jiného. Pokud bych měl vybrat nějaké pozitivum, bude to asi mladá herečka Raffey Cassidy. Myslím si, že v budoucnu ještě o ní uslyšíme. Za to všechno dávám tedy 3* (55%). ()

ellysium

Malej robotíček rozdává odznaky,sem tam si vypůjčí scénu z terminátora s rozbíjením skel na autech,běhá rychlejš než formule 1,ovládá bojové umění,co víc si můžeme přát:-) ()

Co chystá režisér Úžasňákových?

Co chystá režisér Úžasňákových?

22.06.2018

Clooney natočí scénář od Coenů

Clooney natočí scénář od Coenů

26.10.2015

Třetí Tron má červenou

Třetí Tron má červenou

31.05.2015

Když se v roce 2010 objevil sequel kultovní sci-fi Tron, mělo jít o první z několika filmů. Tron: Legacy ale investovaných 170 milionů dolarů překlopilo v "pouhých" 400, takže u Disneyho dlouho… (více)

Kdo se vytáhnul na Super Bowlu?

Kdo se vytáhnul na Super Bowlu?

02.02.2015