Joe a Bambini patří na Divokém západě k pěkným výlupkům, málokdo ale tuší, že oba psanci jsou ve skutečnosti bratři. Když se pak po letech konečně sejdou v domě své máti, musejí odpřisáhnout, že se o sebe navzájem postarají. Bambini dostane za úkol naučit lenivého karbaníka Joa pořádnému řemeslu jako je přepadání dostavníků nebo krádeže koní a Joe má zas tahat své prchlivého bratra z problémů. A protože každý přistupuje ke svěřenému úkolu po svém, zamotá se sourozenecká dvojice do složitého plánu s převleky za vládní agenty a podivnou misií, kde mniši místo rozhřešení rozdávají monokly... Ve volném pokračování bláznivého westernu Pravá a levá ruka ďábla (1970) se opět sešlo herecké duo Bud Spencer a Terence Hill pod režijní taktovkou Enza Barboniho. (Česká televize)

Dyas

Terence Hill a Bud Spencer, žrouti fazolí a nejrychlejší střelci na západě. Vynikající hudba, která po celou dobu filmu hraje. Kde jsou ty časy, kdy se točili takové klasiky westernů? Tuhle skvělou dvojku jsem si jako kluk zamiloval. ()

Rozjimatel

3,5  Viac ako polovica filmu bola výborná, plná vtipných scén, bavil som sa skvele. Ku koncu už ale film výrazne upadal a začal dosť nudiť. Príkladom bola dlhá bitkárska scéna na misii, kde sa humor úplne vytratil a bola skôr otravná. ()

Foxhound#1

Ale jo, proti jedničce je to o něco záživnější, byť některé prvky ji čistě kopírují, viz závěrečná rvačka kde mormony nahradili mniši. ()

H4ku11

Takýchto 2 bratov by bol západu naozaj čert dlžen. Dokonalosti svojich filmov dosiahli Terence s Budom podľa mňa práve v týchto bratských príbehoch. ()

Vesecký

Film je historicky cenný, protože vysvětluje, jak vznikl americký fotbal. Závěrečná rvačka byla ovšem klasikou Hilla a Spencera, ale já už jsem vyrostl z těch let, kdy jsem se jim mohl obdivovat. Jedna hvězdička dolů. Film jistě sloužil především pro pobavení, ale takových natočili oba protagonisté dost a byly si dost podobné. Takže děj - ten nevynikal vůbec ničím, druhá hvězdička dolů. Dva bratři se vydají, aby Spencer naučil Hilla krást koně, a místo toho se dostanou do jakési bandy, o níž toho skoro po celou dobu nic nevíme, až ke konci se ukáže, že mají slušnou provizi z prodeje zbraní přes hranice do Mexika... Takže ze 2/3 je to dějová slátanina. ()

Klajnik odpad!

Sequel o dva roky staršího filmu They Call Me Trinity je prakticky tím stejným co se slabého příběhu a vyumělkovaných rvaček týká, ale už bez kvalit, které to v případě originálu u mě vytáhly na těch 2/5. Není zde tak dobrý hudební motiv a přišlo mi to rovněž méně humoristicky nabité. Z 2h stopáže jsem se 90min nudil, což klasifikuji jako tvůrčí selhání. Autoři se svezli na úspěchu a nejen, že to nikam neposunuli - udělali to dokonce hůře než před tím. Z lidí promlouvá nostalgie, ale tento kousek už dnes nemá cenu vidět. Pokud je zájem vidět komediální špageťák od Barboniho, doporučuji spíše Man of the East. ()

Bozvav

Jako všechny filmy s touto nesmrtelnou dvojicí. Vtipné, milé a předvídatelné. recept na odpočinek a dobrou náladu. Tento film ovšem patří mezi ty slabší. Pěkné tři*. ()

agassi68

Z nostalgie a sympatie. Videl som to prvýkrát na dovolenke s rodičmi v Piešťanoch, kde bolo obrovské plátno a my sme dostali posledné lístky. Sedel som v prvom rade úplne na konci a pamätám si, že sa na mňa furt pozerala kolosálna tvár Buda Spencera. Z filmu som veľa nemal, ale kamošom som rozprával aké to bolo perfektné. Teraz už film stratil svoje predošlé čaro. Stále je to však lepšie ako súčasný večerný program v TV.. ()

Hapretor

Mě to spíš nudilo. Duo Bud + Terence patří hlavně do mlátiček, tam jsou už tak zaškatulkovaný, že jinde tolik nevyniknou. ()

BOURQUE

Pokračovanie legendárneho prvého diela! A stále tak dobrá ako tá predchádzajúca! Úvodné scény, ako aj scéna v reštaurácii a v krčme s hodinkami sú k nezaplateniu! A k tomu ešte fantastická hudba! Osobné hodnotenie: 95% (*****) ()

smrtacik

Kto by ich nepoznal, jeden modrooký bloňďatý a druhý taký drobček, ktorého päsť Vám na tvári nejednú bolestivú grimasu vykúzli. Áno sú to Malý Joe (Terence Hill) a Drobček (Bud Spencer). Filmik je vlastne pokračovanie Pravej a ľavej ruky diabla, čo bol poriadny kus zábavy a o tu neprídete ani v tomto prípade. Joe a Drobček sú bratia (však sa podobajú ako vajce vajcu), ktorý sa stretávajú opäť v rodnej chatrči .Kým Drobček má snahu o nejakú tu ,,prácu", tak si sem-tam šlohne nejakého toho koňa, Joe sa len necháva ťahať púšťou za svojím ,,oslíkom" a vychutnáva si pohodu.. .Osud ich privádza do blízkeho mesta, kde si pri pokry hneď urobia niekoľko nepriateľov a trochu sa nabalia. Kúpia čosi na seba a čo čert nechce, samozrejmä si ich pomylia s fegerálnymi agentmi, z čoho vyplinie neskutočné množstvo zábavy. Nechýba tu veselý úsmev Terence Hilla, ktorý nám predvedie aké rýchle má ruky i nohy, tie využije v bitke v nejednom bare, máme tu mračiaceho sa Drobčeka, ktorým ani kusy nábytku nepohnú a jeho päste demolujú banditov silou lokomotívy. Naskytuje sa možnosť ľahkého zárobku, ale priplietajú sa im do cesty okrem banditos aj miestný bratia z misionárskej stanice, ktorý sa neobmedzili iba na kázanie dobrého slova. Výborná westernova atmosféra, skvelé dialógy medzi Bambinom a Trinitym, hlášky (,,hľadáš prácu? už len za to ťa zastrelím), pästné súboje v bare či v misii pri skvelej hudbe Guida de Angelisa, whisky , karty, piesok, zbrane a samozrejmä pečené fazule dokresľujú skvelú atmosféru divokého západu. Ja osobne môžem túto podarenú dvojku kedykoľvek a vždy sa dobre pobavím, najmä keď sa takto dobre namixuje pomer akcie a zábavy. Hodnotenie: 80% ()

AxelWers

"A neříkej mi Bambino!" Zábavná westernovka Bud Spencera a Terence Hilla z ich zlatého obdobia 70-tych rokov. Voľné pokračovanie komédie Pravá a ľavá ruka diabla, tak si najprv pozrite ten film, aby vám neušlo zopár súvislostí. ()

Kremik

Trošku horší pokračování. Zůstává dobré obsazení, výborná hudba, ale scénář je už trochu slabší a trošku vaří z vody. Bitky ústřední dvojice vše nezachrání...Ale pořád velmi koukatelné špagety :) ()

tranquill

Mně se tohle pokračování zdálo takové filmovější... Ale musím konečně zmínit, že obdivuji padouchy bojující proti Terenci i Budovi, protože často dostanou do nosu a ještě za to pěkně poděkují :-))) ()

Zemřel Bud Spencer

Zemřel Bud Spencer