Coffee Town

Někdo pracuje v kanceláři, někdo doma. Will  pracuje v kavárně Coffe Town u svého domu, a už si nedokáže představit práci kdekoliv jinde. A není se čemu divit - v kavárně je příjemné prostředí, jeho nejlepší přátele Gino a Chad a především Wi-Fi zdarma. Problém nastane, když tuto kavárnu chce její management přestavět na bistro. Will brzy pochopí, že aby si zachránil svou "kancelář", bude muset udělat něco radikálního... (wolf3r)

Korbitch

Předem upozorňuji hlupáky, ať se na tento film nedívají, a poté mu nesnižují zbytečně hodnocení. Neotřelá, vtipná a upřímná vsuvka do života jednoho správce webové stránky. Scénář je cítit Earlem Hickeym a to je zaručená zábava pro všechny, kdo toho pobral do hlavy víc, než se vejde za nehet smažky na detoxu. ()

ABLABLABLA

Velice vydařená práce tohle. Od námětu, přes dobré a málo známe herce (což tomu jen a jen prospívá) až ke stylu vyprávění aka vkládáním vedlejších příběhu do hlavní linie, které tomu dodávají ještě více vtipu, a taky doplňováním různých animací. Btw. všimli jste si té nenápadné reklamy na CollegeHumor na zhruba 1:12:10? ()

terunka003

Pohodové, kamarádské, pozitivní. A to stačí k tomu, aby si člověk pošmákl a zároveň němel těžkou hlavu ze složitého děje. Vše se odehrává na jednom místě, se stejnými postavami. Zápletka není nijak složitá. Prostě je to jako byste hodinu seděli někde u kávy s přáteli a poslouchali jejich vyprávění. Pár hlášek bylo docela vtipných. ..jdu na kafe.. ()

lennyd

Pro Willa je kavárna Coffee Town něco jako druhý domov - chodí sem každý den, zde potkává přátele, zde si vytvořil pracovní koutek, je zde free WiFi a dobrá káva, a zde také poznal dívku svého života, do které je platonicky zamilovaný. Proto jsou on i jeho přátelé vyděšeni tím, že současný majitel chce kavárnu prodat a nový majitel změnit na bistro. Společně s přáteli vymyslí geniální plán - pokud kavárnu vykradou, nový majitel se zalekne zvýšené kriminality, a od obchodu ustoupí... Přesně takové filmy mne baví - žádný složitý scénář, jednoduchá zápletka, která postupně vygraduje, a při tom nepřetržitý proud (více či méně )povedených vtipů. Přesně tak na mne působil tento film - kromě hlavní příběhové linie, která je tak blbá, až je nakonec docela vtipná, spousta vedlejších - Willův kolega začíná kouřit, aby před svým šéfem obhájil právo na pauzy, tajný boj mezi Willem a obsluhou v kavárně o dívku či poloretardovaný chlapec a pěstní souboj nebo koneckonců závěrečná loupež, která se vyvíjí (dle očekávání diváka) přesně úplně jinak, než její účastníci předpokládali. Z mé strany maximální spokojenost, a jen víc takových to filmů... ()

Corpsegrinder

Stylizací to připomíná sitcom takže jsem už pomalu čekal nějakou lacinou zábavu ale ve skutečnosti je film velká prdel a nesere se s narážkama na negry nebo retardy. Oproti ostatním filmům se tohle navíc drží reálu a většinu trapasů co se ve filmu stanou asi hodně lidí zná ze života. Příjemná změna od trapnýho humoru Prciček a podobnejch píčovin. "RETARD!" ()

vander19

Film, v ktorom sa hodinu nič neudeje. Traja pičúsi sedia v kaviarni a trepú absolútne žvásty, ktoré ma napĺňali nudou. Ich charaktery sú nesmierne trápne, choré a už od začiatku dosiahli stav, že ich mám u prdeli. Možno ako tak Will sa mi pozdával ale jeho jeblý kamoš Gino mi liezol fest na nervy. Jedinou fantastickou zápletkou bolo, že chudáčikovy Willovy zavrú kaviarničku a ten čurák bude musieť konečne chodiť do práce a ne len sedieť na riti v kaviarničke a z tade posielať trápne emaily - kurevská pracovná činnosť. Čo sa týka Gina tak Copeland napísal postavu, ktorá ma dokonale srala. Chad, tlstý tretí dement do partie sa ako tak dá zniesť, ale hlášky, ktoré si na paškál berú jeho osobu sú skvelé, skvelo debilné, aby som nezabudol. Scénky, akože komické boli tak príšerne nudné a trápne, že aj divadelný krúžok materskej školy by to dokázal spraviť vtipnejšie. Fúj, bullshit aký som už dlho nevidel. 1* za sexi zadok Palicki inak H O V A D I N A ()

Illy

Povedenej filmeček. Trojice sympatických blbečků se snaží zabránit přestavbě kavárny, ale většinou jen melou hubou a mlátí retardy. V dnešní době je to milé odreagování, dokud nás Babiš všechny neojede kosteleckým buřtem do prdele. Kruci. To jsem si mohl odpustit...... Ne! Nemohl!! ()

KosiR_ksr

Tahle komedie nepřináší nic objevného a občas se pohybuje na hraně laciného nebo trapného humoru. Jako celek ale funguje a mě dobře pobavila. 70% ()

goni

Trochu ina komedia s viac inteligentnym a menej vulgarnym humorom. Zaciatok bol trosku nudnejsi, ale potom sa to celkom rozbehlo a zaver uz bol fakt zabavny (aj ked ta romantika mi tam az tak nesedela). Zopar scen ale bolo fakt riadne uletenych, takze celkovo urcite lepsi priemer [73/2013]. ()

jafuska

Když si odmyslím ten podivný , humor, který mi nic neříká, a obejdu se bez něj ve filmu, tak jako celkový film působil tak nějak nenáročně, na odpoledne jako stvořený, ale jinak trochu slabší, mám ráda úplně jiný styly filmů ()

XXXXXXXX

Bylo nebylo, v jedné konkrétní kanceláři se rozhodnutím většiny, (nejspíš všechny 3 hlasy ze 3), rozhodlo, že místní filiálku Star Bucks v Dolním Kvikálkově nahradí tahem na branku a udělají z toho takovej maloměstskej McRonald. Jenže s tím měl bohužel zásadní problém hlavní hrdina, kterej by tudíž neměl kam chodit trolit místní kreténoidní obsluhu, kde očumovat z fiitka vypracovanou postavu Palické, a vůbec by tak přišel o kupu zákaznických benefitů: free wifi, a pohodlnými stoly začínaje a novinami, přes které se dá solidně popálit rozkrok konče . Pohodlná blbina na víkendový večer. ()

chrchel

Když jsem to zapínal, čekal jsem tak nějak průměrnou komedii. A místo toho jsem dostal nejlepší komedii, co jsem za posledních pár měsíců viděl. Nestává se mi často, že bych se u filmu opravdu rozesmál, Coffee Townu se to povedlo. Vážně doporučuju. ()

VanBradley89

Ty vole. Neskutečně vtipná a pohodová záležitost. Tři kámoši se scházejí v kavárně a melou pantem. Mají u toho neskutečný hlody a uvažují nad takovíma věcma, že prostě... No natlemil jsem se. Do toho pasáž z dívkou snů a z loupeží. A od začátku do konce si to drží nastavenou úroveň vtipnosti. A některý ty scény, jako rasistický cigára, ultimátní zápas postižených a normálních? Každá z postav mi přirostla k srdci, nejvíc asi nejhorší policajt :) Vážně jsem nadšen. Plná palba. ()

Facerr

Možná si ke smíchu nejdu moc daleko, ale já se řehtal skoro celou dobu. Už tady někdo psal, že mu Coffee Town připomíná nějaký sitcom a já měl podobný pocit. Akorát, že to bylo delší, než jedna epizoda a nechyběl dobře a stručně vystavěný příběh, kterej někde začínal a někde končil. Hlavní zápletka ovšem hraje jen druhý ukulele. Ve skutečnosti jsou to hlavní výborný dialogy, který jsem si občas musel pouštět i dvakrát. ()