Vražda za vraždu

Nová spolubydlící nemusí být jen tím, kdo se s vámi dělí o náklady za bydlení. Může vás zatáhnout do problémů, které z vás udělají vraha. Natalie, která bydlela v domě s Amandou a další spolubydlící, zmizela. Policie po ní sice pátrá, je však neúspěšná. Dívky se rozhodnou, že její pokoj pronajmou. Do domu se nastěhuje Hayley. V té době začíná Amandu nebezpečně otravovat mladík, o kterém je přesvědčena, že má kvůli své násilnické povaze cosi společného se zmizením Natalie. Mladík vnikne do domu a Amandu napadne. Naštěstí přijíždí Hayley a zasekne mu do hlavy sekeru. Nyní žádá na oplátku protislužbu, aby Amanda zavraždila jejího násilnického otce. Hayley vypracuje plán. Bude mít Amanda dost kuráže vraždit? A je všechno opravdu tak, jak Hayley tvrdila, nebo je jen skvělou manipulátorkou? (TV Nova)

susan.s

Pro mě vůbec né špatně strávených 94 minut života. Přesně podobné filmy mám ráda, když člověk u filmu nechce moc přemýšlet, velmi povedený děj který člověka prostě baví a je zvědavý kam se posune dál plus navíc zajímavý vztah obou hrdinek. ()

petrik11

Viacero zvratov, čo nebolo na škodu, dobrý kasting, to boli pozitíva filmu. Horšie to už bolo s dynamikou deja, chvíľami to celé zaspávalo. Inak priemer v pohode. ()

Mamlas odpad!

Slaboučký, ubohý, nezáživný TV film o dvou holkách, z nichž jedna je ujetá a druhá blbá. Nezaznamenal jsem ani 1 minutu, která by byla aspoň nějak zajímavá, napínavá, nápaditá nebo cokoli. (5%) ()

Babulik

Už teraz mám problém spomenúť si, o čom to bolo, hoci som to len včul dopozeral. Videl so tam nejaké šikovné babenky, čo sa najskôr oblizovali, potom sa nejak nemali rady a nakoniec prišlo rádoby prekvapko aj so streľbou a trochou kečupu. Alebo som len zaspal na gauči? ()

wowylgu313

Na to jak je to staré tak to mělo solidní závan snahy. Musím říct že příběh je na rozmezí průměru. Chvíle kdy si říkáte ou to se stane a tamto se stane ale nakonec se stane to že se tamto nestane ... ;D ... Děvčata mě bavila. Slabší příběh víceméně taky a na to že je to žebříček old school tak to i bylo dokoukatelné. Zajímavý detail : ta první vražda byla solidně promyšlená, přesně tak bych to udělal já kdybych vraždil. Závěr slabší než začátek. Vydřené necelé tři hvězdy dávám. 50-55% ... ;-) ()

Figuska

Psychicky labilní slečna, která se mstí za domácí násilí a dokáže pěkně zamotat život i své spolubydlící. Trochu překombinované, trochu psycho, trochu napětí, žádná hloubka... podtrženo sečteno: vcelku dobrá podívaná pro milovníky thrillerů. Nic moc nečekejte a bude se vám to líbit. ()

NikaIn

Nebolo to dokonalé,ale ani veľká nuda,Herečky nádherné,zápletka super,akurát nedotiahnuté do konca.Pocit s filmu som mala taký striedavý,chvíľku ma strašne bavil a vzápätí akoby stratil šmrnc a taký istý pocit som mala aj s hereckého výkonu hlavných predstaviteliek zmätený,raz som im to verila a hneď na to ma nudili a tak sa to striedalo.Ale veľmi sa mi páčilo to tápanie a hľadanie,že kde je vlastne pravda,kto je ten zlý?Už keď som uverila tomu,že dcéra je narušená,otočilo sa to.Nemôže byť všetko absolútne dokonalé,neľutujem,že som si ho pozrela. ()

Saxos

Zmizelá studentka, jedna lezbina zabije jednoho mača, druhé se na oplátku mac nechce, nakonec snad ano, pak zmizelá vyleze ze sklepa a kajícnice se přizná. Všechno okaté a předvídatelné. ()

musolini

Tak snad nejhezčí scéna z celého filmu byla mezi holkama a jejich jazykama,ostatní nestálo vůbec za nic.Nuda a zase nuda. ()

Qaylie

Tento film upoutá, možná tak hereckou sestavou. Z mého pohledu je to velmi chabí film. Od samého začátku víte co se stane, velmi předvídatelné scény a místo napětí se táhne nuda. Někdo by si měl ujasnit, že pěknými tvářičkami, špatný scénář nezlepší. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: Seriálová herečka Katie Cassidy ( Arrow, Melrose Place, Ostrov smrti ) a Tracy Spiridakos ( Revoluce ) při lesbickém sexu. Pěkná podívaná to jejich milování a kousání. :D Tracy Spiridakos je zde trochu psychicky labilní a potřebuje pomoc, aby mohla zabít svého otce. Dokáže pěkně zamotat hlavu Katie Cassidy, když ji zabije expřítele, čímž získá parťačku na vraždy. Eroticky Thriller na 3*, ale za tu dívčí lásku a super scénu mezi holkama a jejich jazykama hvězdu přidám. - 70%. ()