• mai

Nenávidím "hlavní" hrdinku - Avery. Znám ji z menších roliček stejně divných seriálu jakožto mršku. A nehodlám si onen obrázek o ní měnit. Působí tak i když hraje rádoby kladnou postavu a vadí mi takovéto trapné "stírání" lidí hláškami, které jsou totálně trapné a aby nezazněla "trapná chvíle ticha", pustí tam tvůrci smích (jakoby z publika) a "všechno je v pohodě". Aspoň si herci nebudou připadat tak trapně, že? V žádném jiném komentáři jsem tak často nepoužila slovo trapnost a bude to asi tím, že tohle je opravdu největší a NEJTRAPNĚJŠÍ kravina kterou jsem kdy zkoukla... prostě proč??? -.-(18.8.2013)

• unclejack

Dog with a Blog rozhodne zaostáva aj za najnovšími seriálmi z Disney. Amatérske spracovanie sa dá čas od času ospravedlniť - nebavíme sa tu o kandidátovi na Oscara - ale nesympatický výber hercov a stokrát ohrané vtípky, to už vadí oveľa viac. Skúste sa vcítiť do G. Hannelius, alebo Blakea Michaela. A rodičia sú samozrejme kapitola sama o sebe.(28.8.2013)

• MikeCool

TV-seriál. | Průměr všech zhlédnutých epizod 35% (1*) |(8.10.2013)

• claudi77

Viete ja už som tak zvyknutá na tieto seriály na disney channel,že toto ma už ani neprekvapuje. Žiadna novinka trápne otrepané hlášky,nesympatickí herci,smiať sa dá jedine na tom aké je to celé trápne a úbohé. Hviezda je za psa, lebo som toho názoru že žiadny film/seriál nie je na odpad. Aj ten najväčší prepadák mal za sebou niaku tu prácu.(5.7.2014)

Kludne si o mne myslite, ze som sa blaznil, ale podla mna je to neskutocne vtipny serial s genialnym dabingom. Do velkej miery mi to pripomina legendarny serial Krok za krokom, akurat ako bonus naviac tu je zabavny hovoriaci pes. Ja a môj pes sa pri tomto serialy zakazdym dobre pobavime. :-) 8/10.(22.12.2014)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)