Před patnácti lety bylo zavražděno deset žen. Pachatel nebyl nikdy dopaden, ale nyní se objevil Lee Doo Suk se svou knihou "Já jsem vrah", ve které se k těmto vraždám přiznává. Z knihy se stává bestseller. Ale detektiv Choi Hyung Gu, který před dvěma roky vraha málem dopadl a na kterého mu zbyla dokonce památka v podobě jizvy na tváři, nevěří, že Doo Suk je pravý vrah. (andiek05)

Strike

Výsledné hodnocení je ovlivněno tím, že vím co zdejší kinematografie dokáže natočit za temný a brutální psychologický thriller. Téma tohoto filmu si o to vysloveně říkalo, bohužel jsem se nedočkal. Ne, že by to nebyl film kvalitní, jen jsem prostě čekal asi víc. Nemůžu si pomoci, ale některé scény byly skoro až komediálně laděné a nezapadly mi do myšlenky filmu. ()

jorgus

jeden z tech slabscih korejskych trihlleru. Zapletka vcelku originalni, twist ve filmu taky docela dobre vysvetleny..ale vadilo me tam ona nerealnost akcnich scen a film celkove ze me nevyzdimal zadne emoce..trochu zklamani..:( ()

Deleatur

Pátrání bylo napínavé, násilí věrohodné, akční scény svižné. Nicméně u některých těch scén byly okaté triky. Příběh měl pár silných dramatických, ba i komických momentů, jenže tlupa mstitelů (vč. jedné ostrostřelkyně) jako by vypadla z béčkových filmů. A závěrečný záběr byl morálně pochybný i s ohledem na to, že film byl inspirován skutečným případem. // 62% ()

Radek.SCH

Na jedné straně slušný námět, celou dobu má člověk pocit že je to dobré, ale pak se vždycky najde nějaká kravina, která vás usadí. Honička se sanitkou, lukostřelba v lese, závěrečná honička se skútrem/dodávkou a poslední wtf scéna na konec. A pak ještě jeden konec. A všichni mluví a mluví. Až příliš vykonstruované a chtěné. ()

matini

Film mě velice mile překvapil. Zajímavá zápletka a rozuzlení ještě zajímavější. Když zapomenu na honičky v autech (ti co viděli jistě vědí), tak to byla skutečně dobrá podívaná. ()

Moiraine

Ne úplně to, co jsem čekala, ale překvapivě lepší. Příběh se mi líbil, i když chci si upřímně myslet, že by se kolem sériového vraha tak velký fanklub nevytvořil. I ta pointa nakonec byla dobrá, jenom trochu škoda, že mě tohle vyústění napadlo ještě před jejím odhalením. Ale i tak to dojem nekazilo. Akční scény vypadaly dobře, ale na můj vkus byly až moc dlouhé. Přestože jich zas tolik taky nebylo. Celkově jsem velmi spokojená a musím konstatovat, že tak čisté 4* jsem už dlouho nedala. ()

Slavomír

Nemám slov. Boh ma chvíľu prestal bojkotovať a priniesol mi kriminálku, po akej som dlho túžil. Ryžáci majú svojho Snehuliaka... ()

rivah

Na začátku šílená honička, na konci divoká rvačka, mezi tím podivné jednání vraha-nevraha a vraha. Divoký korejský krimi thriller, ale nic hlubšího.(50%) ()

dj.coffee

Mnoho za vlasy pritazenych momentu, to bez debat. Akcni momenty jak z osmdesatych let jen v novem kimonu. Ale presto hodnotim za 4* nebot myslenku to zcela jiste ma. Jak by rekl muj deda: Je to napinavy jak maly tricko. ()

Sakee

Film má sice slušný rozjezd, jenže ve chvíli, kdy stojí na důležité křižovatce, jako by se nemohl rozhodnout, čím vlastně bude. Thrillerem? Groteskou? Možná, kdyby ubral právě na té grotesknosti, přidal na temnotě a zůstal více věrný žánru, bylo by to na vyšší hodnocení. Námět rozhodně ambice měl. Takhle jen tři hvězdy... ()

boombang

Má to dost solidní zápletku a originální rozuzlení, ale to celkové provedení á la kočkopes tomu hodně sráží fazónu. 50%, ()

XXXXXXXX

Někteří lidí nevěří, že Doo Šuk vraždil v příšeří. Nechcete-li s vlky výti, s korejským Porscharschem se zkrátka jako Toy Kung Fu musíte bítí! Škoda všech těch scooby doo chujovin v závěru, mohl to být důstojná variace na Akvarel bo atd... ale nepovedlo se. Akvarel zůstává i nadále nepřekonán! ()

Sennhie

Konečně po delší době nový jihokorejský snímek, který jsem zkoukl do konce a nemusel po deseti minutách vypínat. I když několik takových nutkání jsem během jeho sledování měl. Z počátku a několikrát v průběhu filmu mi hlavně neseděl experimentální styl kamery, snažící se zachytit novým neprobádaným pohledem, až to nakonec v několika případech vyšlo katastrofálně a amatérsky. Ale po první čtvrthodince se snímek rozjede a do závěrečných titulků nepustí. Celkově koukatelné a poutavé. ()

muti

skoda ze to bolo miestami dost prekombinovane, ked sa zacal plan pomsty rodiny z hadej farmy (?) tak to uz bola takmer komedia. no pred koncom sa film vratil znovu kam mal namierene povodne. na zaciatku spominany "iny plan" s hlavnym hrdinom sa nam odhalil na konci, takze sa dockame aj (ne)cakaneho odhalenia. skoda tej komedie, nehodila sa, inak by som siel za plny pocet. jeden z mala filmov kde som si hned po dopozerani zapol film od znova koli uvodnej scenke (a vsimal si veci ako judo, beh na 100m...) ()

Sticks

Výborná filmařina. Chápu, že někdo může namítnou, že je to moc přímočařé. Ovšem po několika půlhodinách si pořád přiznáváte, že pořád nevíte jak to bylo a ten závěr je velmi vyvedený. Za mě plná palba a těším se na druhou projekci. ()

LilySever

Mix žánrů přináší nebezpečí, že se vzájemně dohromady oslabí. V akčních scénách film dosahuje např. (ne)logicky probíhající honičkou Kobru 11, na druhou stranuu tato nejslabší scéna (a jí podobné) mohou přispívat k výsměšnému tónu celého filmu. Námět byl bezesporu velmi zajímavý a jeho uchopení z pohledu moderních médií, která chtějí jakýkoliv skandál, více než šťastné. Pod vším tím thrillero-akčně-parodicko-nepovedeně vážným tónem můžeme najít zábavný úsměšek společnosti, která dokáže vyprodukovat i vraha-idola, a masmédiím, která neznají nic jiného než senzaci. Bohužel této myšlence film ve svém průběhu vyrazí všechny zuby až zbude bezzubá čelist, na kterou si v závěru nikdo nevzpomene. Proč? Navdory neustálého míšení žánrů tvůrci chtěli koncem žánrové fanoušky thrilleru a akce zcela uspokojit. ()

Montmorency

''Špatný herec, neschopný polda a vrah'' působí jako klauni v cirkuse ve 2 hodinách televizních debat, dále jsou zde dvě stupidní autohoničky, které asi vystřihli z nějaké komedie s Jackie Chanem a smečka pomstychtivých pozůstalých, kteří jsou ještě debilnější, než polda, ale když spojí všichni síly dohromady, tak se nakonec dílo podaří a vrah je lapen......Vskutku nevím, čím si tento film získal takové hodnocení - no asi je jeho kvalita skrytá někde hoooodně hluboko pod povrchem a já ji přehlídla :-) ()