Zvonilka a piráti

Cililing a pirátska víla

Tinker Bell and the Pirate Fairy

Animovaný / Fantasy

USA, 2014, 78 min

Kdo by to byl řekl, že to bude ještě lepší jízda, než Tajemství křídel, nu asi ten kdo zná piráty! :) Oceňuji nepřepálenou stopáž, kde není prostor pro nudu (radil bych obecně scénáristům a producentům filmů takto natáčet, méně je někdy více). Rozhodně se těším na další shlédnutí, které přijdou... jsem si jistý... :)(24.12.2015)

U serie Zvonilek jsem dosud nehodnotil jinak, takže mé okouzlení světem víl v podání této série stále trvá a jsem schopen na jednotlivé díly koukat v podstatě kdykoliv a neustále dokola. Piráti vnesli zase trochu ěnčeho co v předchozích filmech nebylo a nakonec to bylo fajn. Tvůrci si zatím dávají dosti záležet na tom, aby každý díl byl něčím jediněčný a přitom se postupně odvypráví příběhy související s jednotlivými druhy víl a s jejich pohádkovými činnostmi. Každopádně jsem za to rád, protože to sice nedovedu racionálně vysvětlit... Každá nová postava zatím byla fajn a ty staré mají své osobité charaktery, ačkoliv zde to bylo trošku víc mixlé díky promíchání talentů které mají trochu vliv na ně samotné. Jinak více se mi líbily všechny díly, které se odehrávaly hlavně bez lidí, ty s lidmi jsou krapet slabší, ale pořád se mi líbí.(27.6.2015)

Zvonilka a pirátska víla prekvapujúco nedosahuje vysoké hodnotenia ako predchádzajúce časti, ale to vôbec nevadí. Podľa mňa vôbec nestráca na kvalite, práve naopak. Divákov, ktorí si radi pozrú jednoduché kreslené rozprávky, čo vedia vyťažiť maximum i z krátko metrážneho animáku si prídu na svoje i teraz (síce sa táto časť nedá považovať za krátkometrážnu, no jej predchodcovia skôr áno). Ja si skôr myslím, že spojitosť animáku Zvonilka: Tajemství křídel s Pirátskou vílou tvorí jednu veľkú kúzelnú rozprávku. 4*(3.8.2014)

Opět skvělá zábava. Příběh se nese jako obvykle ve stejném stylu - víla způsobí průšvih a po celý zbytek filmu ho napravuje. Ovšem tentokrát to nebyl průšvih Tinkerbell, ale sexy Zariny. Pirátské prostředí bylo super a pirátská písnička je vysoce nakažlivá. :-) A ta zápletka s prohozením schopností dokonale pobavila.(13.8.2014)

Já teda viděl jen tento poslední díl, ale je to pěkná animovaná pohádka, která je bohužel víc zaměřena jen na děti, tudíž tu není tolik humoru pro ty starší osoby jako je tomu např. u animáků Ratatouille nebo Bolt. Naštěstí tento animák nabízí krásný vizuální příběh, v němž figurují roztomilé víly a jeden malý rozkošný krokodýl. Neurazí a uteče celkem rychle.(31.3.2014)