Zvonilka a piráti

Cililing a pirátska víla

Tinker Bell and the Pirate Fairy

Animovaný / Fantasy

USA, 2014, 78 min

Krátká pohádka pro děti, asi převážně pro dívky. Jako obvykle tu je mnoho víl a jejich vílího prachu. V originálním znění byla použita velmi jednoduchá angličtina a proto doporučuji větším dětem, aby to zkoukly v angličtině. Protože se jedná o dětský animovaný film, nedovolím si hodnotit složitost a nápaditost děje. Co můžeme očekávat od filmu pro děti. Dospělí se možná budou dost nudit, protože děj je dosti předvýdatelný a není zapotřebí zapojit mnoho mozkových buněk asi jste přišli na to, jak film skončí. Hlasový herci odvedli dobrou práci. Jak už jsem řekla, ideální film pro menší na studium angličtiny.(29.3.2014)

• kenkaku

Přemýšlím jak je to dlouho co jsem viděl něco takhle příšerného... Ani se nebudu pozastavovat nad neskutečně zavádějícím názvem, pozastavím se nad tím pro koho sakra tohle mělo být. Pro kluky určitě ne. Pro lidi s mozkem taky ne... že by pro holky??? Ne! Už to mám. Pro blondýny. Tupě se chovající mrňavé poletuchy, logika zadupaná do země, utrpení nejhrubšího zrna. Ukazovat tohle dětem by mělo být trestné. Tedy krom malých blond holčiček (oblečených za princezny)... U těch to bude považováno za naučné video.(4.8.2014)

Když jsem se chystala na tenhle film, jsa přemluvena potomkem, tak jsem se upřímně moc netěšila. S těžkým srdcem jsem u pokladny obětovala tři stovky, v duchu si opakujíc "děláš to pro své dítě, děláš to pro své dítě". Zvonilka se mým top oblíbených animákem určitě nestane, ale musím si přiznat fakt, že jsem se opravdu bavila. Milý, humorný, místy dětsky napínavý děj prolínající se se smíchem dětí v sále. Tenhle mix dětského představení a odezvy ze sálu je mi příjemný. Takže určitě doporučuji a za děti dávám své čtyři pohádkově třpytící se hvězdičky. POZOR SPOILER !!! dobro zvítězilo nad zlem. KONEC SPOILERU !!!(13.4.2014)

Jelikož jde o pohádku tak zde hodnotily děti a ty byly z pohádky nadšené, holce se moc líbily víly především záměna schopností a pirátská Zarina a klukovi zas děj kolem pirátů a krokodýlek, co rád kouše piráty a spolkne budík. Mě samotné se také pirátská Zvonilka moc líbila, jen postrádala cosi kouzelného, co mě v každém dílu Zvonilky vždy nadchlo, i tak stále pro mne jedna z nejpovedenějších Disneyovek. :-)(17.3.2014)

kdyby mi bylo cca pět let, tak je to za jasné 4. teď je mi o dvacet víc a pocitově je to tak za dvě hvězdy. tak to hezky zprůměrujeme na tři. holčičky budou nadšené, rodiče už asi o dost méně - ke konci jsem měla co dělat, abych neusnula. dávám plusové body za závěrečnou scénu s Hookem a za krokodýla, jinak.... nic moc.(17.3.2014)