Zázrak (E09) (epizoda)

Komedie

Česko, 2014, 30 min

Tereza to nemá jednoduché, chce získat čtvrtou hvězdu a přes hotelovou jídelnu jí vyvážejí mrtvoly. Nejvíc mě v celé epizodě pobavil František, kterého smrt kamaráda obrátila na víru a Pavlínka, kterou přemíra alkoholu svedla na scestí, přestože je její David taková romantická duše.(3.5.2017)

- "Kradli jsme maso." - "Měli jste hlad?" - "Ne, chtěli jsme ho střelit Vietnamcům." :D(10.10.2016)

František má zásadní problém - zjevuje se mu jeho mrtvý hluchoněmý kámoš, který umrzl v hotelu v mražáku při zpackané krádeži masa. Druhý problém má Štěpán - přijela jeho maminka a chce vidět jeho dívku. Pavlínka mu ji sice zahraje, ale pořádně se přitom nažváchá a následně se s ním vyspí. František poznává dvojče svého mrtvého kamaráda a zároveň se snaží o nápravu svého činu tím, že chodí do kostela a ke zpovědi. Další z těch lepších dílů, které se musí fanouškům seriálu líbit.(22.1.2018)

"Buďto jsem nejlepší kuchař na Devítce nebo Pavlínka není tvoje holka." Smutného vydírání mě moc nebavilo, matení maminky taky ne, na jehněčí jsem chuť nedostal a Majorův brácha moc mluví. Abych však jen nehaněl tak Františkova zpověď byla vynikající a Davidův telefonát ze Záhřebu musí být snem každé romanticky založené dívky.(1.4.2017)

"ty vole, to je ale dobrý, z toho by se dal udělat vejvar například v Polsku..odkud je máš? Z Polska no...."...............moje hodnocení = 8 z 10.(26.1.2017)