poster

Dynamit v zeleném

 • Západní Německo

  Dynamit in grüner Seide

 • Itálie

  Il più grande colpo della malavita americana

 • Itálie

  Dinamite in seta verde

 • Slovensko

  Dynamit v zelenom

Akční / Thriller

Západní Německo / Itálie, 1968, 91 min

 • Wacoslav1
  ****

  Jo tak tomu rikam odpoved na bondovky tenhle film je z tech tri co sem zatim videl asi nejvic takovej bondovskej ukrutne se tu hlaskuje a mne to nejvic bavilo hlavne ten puvodni Ceskej dabing je proste bezchybnej jinak Reinl potvrdil pozici Nemecky rezisersky jednicky byl to proste mistr svoji doby a kdyz clovek sleduje kam az ti Germani klesli je to skoro k neuvereni tohle je kazdopadne tezkotonazni zabava se skvelou a nezapomenutelnou uvodni melodii pravda starne to pred ocima to sice jo ale bavilo mne to vic nez nektery bondovky ze 60 let hlaska na zaver Jerry k padouchovi potrebujes vymenit srdce ja se srdcem nic nemam nech si vymenit i mozek kam jedes? nekam kde se nemusim zpovidat nejaky becce sadla!(22.6.2012)

 • FilmFan24
  ***

  Německá odpověď na britského Jamese Bonda! Velký to hit československých kin koncem let šedesátých! Zajímavé je, že tento typ filmů cenzor pracujícímu lidu pustil, ale 007 nikoliv. Pravdou je, že v německé sérii filmů s agentem Jerry Cottonem jaksi nebyl komunistický nepřítel, byly všecky takové jaksi stejně bezpohlavní.(30.6.2008)

 • Javert
  ***

  Filmový pulp v tom nejčistším slova smyslu. Klasické šedesátkové béčko, německá variace na bondovky, ovšem ještě o něco (dost) víc přitažená za vlasy a přikrášlená někdy až pochopitelnými kousky hlavního hrdiny (ano, třeba proskok předním sklem automobilu). Takový Italian Spiderman myšlený vážně. A Carl Möhner jest německým Sheenem! Jestli Martinem nebo Charliem, to však nedokáži přesně určit.(23.3.2014)

 • argenson
  ***

  Mě příběhy Jerryho Cottona baví. Odsejpá to a na rozdíl od některých jiných jeho příběhů tady nejde o zkázu lidstva, ale "jen" o hrst diamantů. Pravda, ve srovnání s tím, co se už dva tři roky předtím točilo ve Francii a Itálii, tohle je hodně oldschool. A taky je fakt, že při sledování více příběhu Jerryho Cottona dojdete k závěru, že je to strašnej kurevník. Zde v roli děvčete do pelechu Silvia Solar, která na to tak úplně neměla.(20.2.2016)

 • Renton
  ****

  Scénář: Rolf Schulz, Christa Stern .. Zábavné německé béčko od režiséra několika Vinnetou! Jerry Cotton je zajímavý hrdina a přiznám se že jsem se u těchto 'bondovek' velmi bavil. Kdypak nám je televize zase dopřeje? Už je to opravdu mnoho let, co jsem tyhle filmy viděl .. a chtěl bych znovu!(28.3.2005)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace