Jakmile jste online, tak vás mají. Hackeři, kterým stačí pár kliknutí k tomu, aby vám zničili život. Ještě horší jsou ti s ambicemi. Ti, kteří mají v plánu ochromit celý svět. Zatím neznámý počítačový machr si s námi rozhodl hrát a zdá se, že neexistuje nikdo, kdo by ho zastavil. Protože zoufalí lidé rádi dělají zoufalé věci, vytáhnou tajné služby z vězení hackera Hathawaye (Chris Hemsworth), který v něm kroutí patnáct let za podobné aktivity. Přestože se nechal chytit, je to absolutní špička v oboru, teď navíc se speciální motivací. Nabídka, kterou dostal, je lákavá. Když vystopuje hackera, který právě zlikvidoval jaderný reaktor v nejmenované elektrárně, bude volný. Hathaway se okamžitě pustí do pronásledování, brzy však zjistí, že proti němu stojí člověk se skutečně mimořádnými schopnostmi a že by pro jeho budoucnost bylo určitě lepší, kdyby zůstal sedět za mřížemi. Jeho soupeř mezitím chystá další úder. Kde? Kdekoliv. (Cinemart)

IZFNP

Bez ladu a skladu za sebou idúce scény nejakým záhadným spôsobom pokrývajú vyše dvojhodinovú stopáž tak, aby sa divák nenudil, nedokážu však zakryť Mannov nezáujem voči vlastným charakterom a ich motivácii. Nevraviac o nie príliš šikovných hercoch, z ktorých za niečo stojí akurát ten Hemsworth. Vcelku vydarená hudba a prísna atmosféra tak vnadia na chytrý thriller, ten je však vo výsledku pomerne bezduchou krimi, ktorej scenáru dochádza dych už po pol hodine. ()

blondboss

Taká priemerná obohraná akčno-kriminálna jednohubka, ktorá nepriniesla nič nového a pri ktorej sa trošku aj ponudíte, ale taktiež zažijete pár naozaj dych vyrážajúcich scén. Záver suchopádny bez originality a tá dlhočizná štopáž je asi najväčším mínusom tohto filmu. Na jedno zhliadnutie až až......50 % ()

zzzzzjjjjj

Narozdíl od hodnocení se mi tento akční film s Hemsworthem celkem zalíbil, Mann svou současnou formou na své roky exceluje.Zato Foehlův béčkový scénář mě dost donutil snížit hodnocení, nebýt toho uvažoval bych o 5*.Nebudu tu psát dlouhé básně film se mi celkem líbil, proto hodnotím 70%. ()

Hruskovice

Film dnešní generace využívající všemožných vymožeností. (pro mě španělská vesnice). Každopádně vnímal jsem to jako novátorský a originální počin, a velmi dobře jsem se bavil. Srovnatelné s nejlepšími filmy James Bond.... 4/5 ()

Teachman

Námět a zápletka: 6/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 6/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

sharp87

Hacker byl jeden z nejdelších filmů, které jsem kdy viděl. Tak to dopadá, když jde člověk do kina na premiéru, tedy naslepo. Příště raději riziko, že se z filmu vyklube béčková asijsko - americká slátanina s minimem akce, zato s maximem srdceryvných dialogů a laciných triků, podstupovat nebudu a raději si počkám, až bude film ohodnocen. Škoda, že se nedají filmy reklamovat, protože u tohoto bych určitě požadoval vrácení peněz ve 14 denní lhůtě. Nepamatuji si moc filmů, u kterých bych se těšil na konec, ale u Hackera jsem se závěrečných titulků opravdu nemohl dočkat a dokonce mě párkrát během filmu napadlo, že se zvednu a odejdu. Jestli mi nevěříte, běžte si to zkusit. Opravdu to stojí za hovno. ()

Petka92

Jo, líbilo se mi to! :) Bylo to celkem svižný, pravda trochu delší, ale to bych odpustila. Jen ten konec mi nepřišel moc dokončený. Ale jinak jsem si to užila. Možná to taky bylo kinem. Kdybych to viděla v televizi, myslím, že by mě to moc neoslovilo. Asi se nedostane do mých top 10 filmů, ale i tak to stálo za to! :) ()

hufnagel

Skoro ma šľak trafil pri tom zamávaní z okna auta.Celé to bolo dosť béčkové a scenár deravý ako rešeto.Nechápem kam až môže klesnúť tak kvalitný režisér. ()

BoKo_CzT

Autori premrhali veľký potenciál, aký by mal triler o hackingu a namiesto toho zaradili po prvej tretine výhybku a stvorili obyčajný akčák. Aspoň, že te kód bol skutočne v C++. No keď hlavný hrdina otvoril skompilovaný binárny súbor v hexadeci editore a v ňom som zbadal čitateľné reťazce kódu, pochopil som, že s výskumom si moc práce nedali :-) . Iste, niekto by mohol namietať, že ide o zjednodušenie v záujme diváka. Snáď to bude nabudúce lepšie. ()

fafejt001

Myslím , že dobře natočeno . Dost realistické a za pár let reálné . Scéna v houfu lidí na oslavě věrohodná a částka na kontě solidní . Fakt dobrý film . ()

Saxos

Místo obrýleného hackera mlátícího do klaves pc jsme dostali blonďatýho Bonda i s šikmovokou BondHolkou. První půlka dobrá, pak to jde z kopce. ()

Tomy_Reardon

Nuda, no strasna nuda.. Fakt Thore, nuuudaaaa.. Hluchy mista, dialogy divny nezajimavy.. Od prvnich 5 minut sem cumel na cas a na pocasi na Madagaskaru.. No fakt nuudaa ()

pds

Nudnejsi film som uz davno nevidel. Trapne dialogy,miestami amsterske zabery. Dej Vas vobec nevtiahne a postavy nicim nezaujmu. 20% ()

andrewXx

Strašná nuda, strašný scenár, kamera miestami vyzerala akoby to točil nejaký okoloidúci mobilom a film fakt nemá čo ponúknuť. Aj keď ma táto tématika riadne zaujíma, Michael Mann ju natočil tak nezaujímavo a otravne, že k tom už nemám viac čo dodať. ()

tjamja odpad!

Na film jsem se těšil, ale byl jsem zklamán. 'verbal' svým komentářem zcela vystihl mé pocity po jeho shlédnuí. ()

Scaevola

Bez dlouhého vysvětlování řeknu, že jde o starosvětský thriller s novými hračičkami a v novém prostředí. Nemohu si pomoci, ale když si odmyslím všechny asijské prvky a extra-technologické řečičky, zavanula mi při sledování nadlidského hrdiny atmosféra raných 90. let - atmosféra nesená nostalgií, leč vlastně nijak zvlášť zajímavá. ()

Michael Mann dotočil svůj srdcový projekt

Michael Mann dotočil svůj srdcový projekt

23.10.2022

Biografie Enza Ferrariho je dotočená. Režisér Michael Mann (Nelítostný souboj, Miami Vice), jenž projekt považuje za svůj srdcový a strávil na něm řadu let, oslavil poslední klapku v Itálii tento… (více)

20 největších propadáků poslední dekády

20 největších propadáků poslední dekády