Jakmile jste online, tak vás mají. Hackeři, kterým stačí pár kliknutí k tomu, aby vám zničili život. Ještě horší jsou ti s ambicemi. Ti, kteří mají v plánu ochromit celý svět. Zatím neznámý počítačový machr si s námi rozhodl hrát a zdá se, že neexistuje nikdo, kdo by ho zastavil. Protože zoufalí lidé rádi dělají zoufalé věci, vytáhnou tajné služby z vězení hackera Hathawaye (Chris Hemsworth), který v něm kroutí patnáct let za podobné aktivity. Přestože se nechal chytit, je to absolutní špička v oboru, teď navíc se speciální motivací. Nabídka, kterou dostal, je lákavá. Když vystopuje hackera, který právě zlikvidoval jaderný reaktor v nejmenované elektrárně, bude volný. Hathaway se okamžitě pustí do pronásledování, brzy však zjistí, že proti němu stojí člověk se skutečně mimořádnými schopnostmi a že by pro jeho budoucnost bylo určitě lepší, kdyby zůstal sedět za mřížemi. Jeho soupeř mezitím chystá další úder. Kde? Kdekoliv. (Cinemart)

gizi

Toto že natočil Michael Mann? Tak to s ním jde hodně z kopce. Slátanina všeho, co se dá. Sice občas se daří vytvářet napětí, ale většinou mě film rozesmíval (a to proto, že jsem prostě nechápal, jaké kraviny tam zrovna probíhají). 45%. ()

Bragi66

Sice se to neobešlo bez nějakých nelogičností a trochy zjednodušení, ale je to řemeslně dobře odvedená akční hackerovka bez přehnaného akčňáctví a hysterických přestřelek. Má to dějový spád a náhledy do Asie. ()

Ravel

Super. Zadny omacky. Jede to od zacatku do konce. Nechapu tak nizky hodnoceni. Vlastne jedna chyba tam byla. Profik nikdy neprobouzi komp klavesou Space, ale??? No, kdo to vi? ()

Solitude

film mi velmi pripominal swordfish, podobna tematika aj spracovanie ale celkovy dojem je o nieco horsi. Hemsworth mi do hlavnej ulohy sice velmi nasadol ale film celkove ani velmi neohuri ale na druhej strane ani nema cim sklamat. Priemerny film, ktory sa hodi na skratenie dlhej chvile napriklad vecer ()

soldier.kopi

Tak tohle byla jedna hodně velká nuda. Půl filmu jen záběry o ničem. Děj taky nuda,akce proměr. Těšil jsem se na to a čekal od toho teda mnohem víc. Hodně velký sklamání ()

Jeruzaleman

Další uznávaný režisér si naběhnul v hackerském filmu.Roztahané jako western ze 70 tek.Kdyby to bylo o 45 min kratší možná bych dal i 3 hvězdu.Film o hackerech by měl odsejpat.Měl by to být novodobý směr akčních filmů a ne návrat k filmům Clinta Eastwooda. ()

Houston1

Kritiku tu podaktorych absolutne nechapem.priznam sa Mann je reziser od ktoreho som vzdy dostal co som chcel,ale tu som si isty nebol.....Ale Fuck off!!!!! tak jak to robi on to nerobi nikto iny ()

hujerita

Troška slabší Michael Mann a vďaka bohu že to netočil nikto no name. Viem si živo predstaviť čo by z tohto urobil Tony Scott, ale smola niet ho . Atmosféra fajnová a super prvá hodinka mala fakt že grády. potom to trocha ochladlo a zmiernilo sa ale aj tak to bolo fajn. A zasa raz pre zmenu šlo len o peniaze a nie nejaké konšpiratívne hlúposti typu chcem dobyť svet alebo niečo podobné. Herci sa mi páčili a v rámci žánru to svoje odviedli. Pre mňa spokojnosť a príjemný zážitok. ()

Ekdahl

Velmi slabé, po všech stránkách. Horko těžko se mi to podařilo dokoukat. Nechce se mi věřit, že tenhle režisér natočil Heat, jednu z nejlepších věcí ve svým žánru.. No nic. Tohle je nedotažená, odfláklá nuda. Hapruje dramaturgie, - táhne se to jak smrad - zápletka i herci (ten padouch - to bylo co? ten by mohl hrát vyhazovače v baru, ne pseudobondovskýho grázla). Ty technický počítačový kraviny nehodnotím, to mě nezajímá. Jsou tam asi dvě akční scény, ovšem blbě natočený, jinak se dvě hodiny ŽVANÍ. Vanitas vanitatum. ()

Va33ek

Měl jsem trochu jinou představu o filmu, který by měl mít temu o hackerech. Ale kouzelné ručičky Manna tomu jako vždy dávají, tak neuvěřitelnou sirovost, realičnost, že mi to vubec nevadilo a ja hltal jsem každou sekundu filmu. Dokonce mi přestal vadit i xich Chrise co se tváří jak pochcanej kastról. Rozhodně nejlepší film s hackerskou tematikou co jsem zatím shlédl. ()

Michael Mann dotočil svůj srdcový projekt

Michael Mann dotočil svůj srdcový projekt

23.10.2022

Biografie Enza Ferrariho je dotočená. Režisér Michael Mann (Nelítostný souboj, Miami Vice), jenž projekt považuje za svůj srdcový a strávil na něm řadu let, oslavil poslední klapku v Itálii tento… (více)

20 největších propadáků poslední dekády

20 největších propadáků poslední dekády