The Invitation

Muž pronásledován svou vlastní minulostí dostane pozvání k večeři od své bývalé manželky a jejího nového manžela do domu, kterému kdysi říkal domov. Brzy však shledává, že jeho hostitelé a další stolovníci mají nečisté postranní úmysly. Večer začíná vyplňovat stoupající paranoia a hrůza. Nikdo si však nemůže být jist, co je opravdu skutečné a co nikoli... (FAITH.BABE)

Coliseum

S hororem má tenhle film prámalo společného a je to ku prospěchu věci. Kdyby tenhle psychologicky zhuštěný thriller sklouzl k bezduché vyvražďovačce s lekačkama zpoza rohů, dveří a temných zákoutí, ztratil by tíživý opar paranoie a táhlé nejistoty mezi osobami, jejich myšlenkami a následnými činy. Odraz nachových světel v údolí nevěstí nic dobrého. Lze soudit samosoudce? ()

Romeroo

Neskutečně řídká rádoby psychařina. Zkuste popisovat lejno 80 min a posledních 10 ho vychvalujte. Pokud to zvládnete je tohle přesně film pro Vás. Pokud se budete po 10 min topit ve sračkách dáte sotva jednu hvězdičku jako já.... ()

Kucino

Veľmi dobré až na pár drobností spokojnosť :)..až do konca si človek nie je úplne istý, či je niečo s hlavnou postavou alebo hostiteľmi, i keď sa mu silne nepozdávajú. :D ()

regentor

Pokud se chcete téměř 90 minut rýpat nožíkem ve stole nebo si čistit nehty(je možno i obráceně) potom snímek vřele doporučuji. Skutečně pokud by některý film kandidoval na Oscara za nudnost tak mu dám všech X hlasů a ještě i za sousedy , kamarády známé, chodce na ulici atd.Budování jakési hutné atmosféry pomocí nejrůznějších pohledů a náznaků se už dneska snad neprovozuje ani v mateřské školce.Akce žádná a když už se zdá že JO! Tak zas nic...,no.Nevím za jakým účelem chodíte k někomu na večeři, ovšem silně pochybuji o tom, že máte stejný vkus jako režisérka Karyn Kusama.Raději si něco spíchněte doma i kdyby to byl třeba jenom připálený čaj,bude v tom podstatně víc napětí i akce než v tomto nebetyčně nudném filmu.Jedna hvězda za kameru , to je maximum možného. Howgh ()

1V4N

The Invitation mal slušný potenciál, ale bohužiaľ to je všetko. Film, ktorý pôsobí nudne a zároveň chaotický, nezachráni ani dvojník Toma Hardyho. 1* len kvôli lampášom. ()

Mr.Ward

Soustavné napětí fajn, ale co se tam děje, to jsem uhádnul hned. Posledni scéna je ovšem top a dost z ní mrazí. ()

Mamlas odpad!

Pár magorů z nějaké pitomé sekty se realizuje v extra nudném komorním blbém zdlouhavém dramatu o ničem. Jeden z těch filmů, kdy je mi fuk, co se komu stane, hlavně aby už ta blbost konečně skončila. ()

angel.CZ

Že začátku zajímavé a napínavé, ovšem jen pár minut, poté 20 minut tlachani, chvíle napětí a repete. Vcelku podařená poslední minuta filmu. ()

Facerr

1) první třičtvrtina - odpad, dlouhý a nudný napínání, sloužící jako předehra před tušeným hlavním dějem. Jediný zajímavý na tom bylo, že scénaristi odvedli pozornost od prvoplánovýho podezření s tím, že nás pak napadne, že "za magora je tady někdo jinej, než to původně vypadalo". 2) poslední čtvrtina - na jednu hvězdu. Přichází standartní a ani ne moc rafinovanej masakr, ve kterým si potvrzujeme, že prvotní podezření o tom, kdo je tady za magora bylo nakonec správný. 3) poslední minuta - na druhou hvězdu. Finále se vyloženě povedlo. Kdyby to byl dvacetiminutovej kraťas, nebo kdyby se s atmosférou první hodiny páni filmaři vymazlili o něco víc, bylo by to na čtyři zasloužený hvězdy. Takhle to nevytrh ani ten bombastickej závěr. ()

Stumbleine

Poměrně znepokojivé a uvěřitelné. Postavy nejednají hloupě - líbila se mi ostražitost hlavního hrdiny. Horor to každopádně není, spíše slabší psychologický thriller. Rozhodně jsem se nenudil - lepší průměr ()

Kub_ees

Hlavným mínusom tohto filmu je to, že je príšerne nudný. Nebudem klamať, keď napíšem že po celých 90 minút sa nič nedeje. Naše postavy sa po dvoch rokoch stretávajú pri večeri, kecajú úplne o ničom a zdá sa že sa to nijak nevyvíja a dej sa nikam neposúva, skrátka stojí na jednom mieste. Hlavný hrdina svojich známych podozrieva úplne zo všetkého a neustále niekam odbieha, čo je neskutočne otravné a takto sa to opakuje po celý čas. Neskôr si uvedomím, že už by sa mohlo konečne začať diať niečo zaujímavé. A tu zrazu dvadsať minút pred koncom príde rozuzlenie, nebudem tu písať aké. The Invitation je nudný film, samotný záver to neutiahne. Nezaškodilo by do filmu vložiť podstatne viac napätia a akcie. ()

J.Mayen

Ve filmu se hodne mluvi, tak jsem se nekolikrat pristihl, ze po nejaky dobe uz prestavam vnimat dialogy a jednotlive pribehy lidi pri hre "Chci to", nejak me to nezajimalo, konec je opravdu ostrej,az jsem si pral aby film nekoncil, zajimava myslenka + vyborny napad udelalo z filmu slusnou psycho naloz. ()

Cechyno4

Hodina a čtvrt obrovské nudy, nesmyslných hloupých dialogů a nesympatických herců zachraňuje posledních 15 minut. Což mi pro 90 minutový film přijde opravdu hodně málo. ()

Matamoroz

Hlavní hrdina s vyzáží pravoslavného popa v zácviku navštíví se svojí černošskou přítelkyní dům své bejvajky. Není to pravda žádný luxus. 2000 m2, bazén, chateau Mouton Rothschild 1985, no zkrátka taková středostavovská usedlost. Náš pop se tváří koženě, pije vodu a nechce hrát flašku a odmítne i nabídku nevázaného sexu s jednou hysterickou slečnou. Bylo by to celkem fajn, ale chyba lávky... Docela slušné psycho. ()