Na opuštěném ostrově se má natáčet reality show, jejíž hlavní hvězdou je excentrický Johnny Reno. Vše potřebné má na ostrov dopravit starý kapitán Thorne Sherman. Ten by nejraději z ostrova co nejdříve zmizel, jenže nastane problém s vyplacením dohodnuté částky za přepravu, a proto se tu musí zdržet déle, než by si přál. Jeho skryté obavy se záhy stanou drsnou skutečností – filmový štáb i soutěžící se stávají terčem útoku neznámých bestií a dojde k drastické redukci jejich počtu. A pokud se zbývající přeživší chtějí dostat z ostrova živí, budou muset brát slova kapitána, který si už tímto peklem kdysi jednou prošel, naprosto vážně... (TV Prima)

fallanga odpad!

Jsem vyloženě alergický na tyto filmy. Všechny jsou naprosto stejné, jen s jinou příšerou a jiným obsazením. ()

Kukolar odpad!

Veľmi silný exkrement. Toto nieje ani horor, ani film, ani jeden z tých zlých hororov, ktoré si pozriete už len z princípu, aké sú hrozné. Efekty na facku vzduchom chladenú. Toto by som pustil úhlavnému nepriateľovi ako trest. Počin z dielne pomenovaní: "(náhodné slovo) útočí" alebo "návrat (doplň ad hoc slovo)" ()

Lucbric

Horor? o.O Možná tak nepovedená hororová komedie.. Rozum mi říká, že mám dát "odpad", ale srdce mi říká, ať tam tu 1 hvězdičku přeci jen nechám.. (Asi za to, že si někdo dal práci tohle natočit, že byli herci ochotni naučit se scénář, apod.)... Nevím, jak mohly ve 21. století vzniknout tyhle triky, nemůžu to ani okomentovat, protože stále nemůžu uvěřit, že tohle někdo myslel vážně :D ()

Víteček odpad!

Proti tomuto jsou filmy od Asylum skvosty s dokonalým CGI. Vypadalo to jako natočené doma a CGI je na absolutně otřesné úrovni. Herecké výkony rovněž, ale na druhou stranu herci neměli moc co hrát. A i to zahráli špatně. Dostává to jeden cíp hvězdičky za snahu být alespoň vtipný, narozdíl od Asylum a podobných, kteří se často berou strašně vážně. Ale ten humor je stejně špaatný jako vše ostatní. ()

inuisibilis

To bylo něco :D Taková bejkovina až z toho nemůžu. Pokud se někdo rozhodne natočit sequel tak ať se vynasnaží a udělá z toho poctu předchozímu dílu. Ne jako tenhle kousek který svému předchůdci dělá akorát ostudu. Film jsem probrečel nad památkou z roku 1959, ale i za hlasitého smíchu z CGI triků :) Za mně z příjemně stráveného večera při filmu ** hvězdičky :) ()

walkingdead

Mám rád filmy, v kterých se vůbec nic neděje kromě toho, že zvláštní potvory loví a žerou lidi. Další plusové body to má za primitivní animaci na úrovni PC her přelomu 80. a 90. let. Jinak žánrově spíš komedie než horor. ()

Los_Angelos odpad!

Většinou "odpad" nedávám, ale tohle je totální amatérština bijící do očí ! V roce 2012 takovéhle triky ? Vždyť ti prasopsi vypadají , jako by je dělal školák při hodinách PC výuky, absolutně nekorespondují s pozadím, jejich "běh" po trávě připomíná klouzání po lině ... O tragických hercích nemluvím, scénárista je v titulcích uveden pravděpodobně omylem a logika je v tomhle "filmu" sprosté slovo. ()

nudlis odpad!

Herci, režisér, scénárista i celej zbytek štábu, včetně lidí, co to financovali, byli buď totálně zfetovaný toluenem, říznutým houbama a mezcalem, nebo úplný a totální idioti bez možnosti vyléčení. Lepší filmy točej i švábi. Ale tohle se ani filmem nazvat nedá. ()

Atrejka1 odpad!

:-D :-D :-D ježíš, bez těch smajlů to nešlo. Ještě teď se směju! :-D kdo se chcete zasmát a zaslzet zároveň u totálně tragického filmu, koukněte na tohle ;-) ()

Lucky001

Tak to je, jednoduše řečeno, masakr... Nebo masakrální blábol. Brát to jako retro béčko je ještě rozumná varianta, jak to zkouknout a brát to jako způsob jak po extrémně těžké opilecké noci vystřízlivět je ta varianta nejlepší varianta, jak to vůbec dokoukat. Neřešit detaily, jako "efekty", nebo chabý scénář. Ale to finále má grády, za to alespoň ta jedna hvězda. ()