Olafsson

Teda tohle je nečekaně kvalitní úlet... Ryan Reynolds je opravdu přesvědčivý a to jak film graduje od nejprve spíše neškodné podivné komedie k dramatickému závěru mě opravdu překvapilo... Až do doby než začali závěrečně titulky dobrý... To co následovalo potom mi přišlo dost nevhodný a trapný... ()

vipeerr

morbidně stupidní nápad zahraný panem Reynoldsem velmi poutavě. Nedokážu si představit v roli nikoho jiného, snad možná Michaela C. Halla neboť v hlavě ho mám ukotveného jako sériového vraha Dextra :) Film je natolik morbidní až to člověka celkem i pobaví. Sice moc nenadchne, ale ani neurazí (teda aspoň většinu) za mě 60 zasloužených % pro pana Poola ()

Bublasaurus

Hej tak... to je ale blbost. Tak takovou pořádnou černou komedii jsem fakt dloouuho neviděl! Je tu dobře ukázáno, jak vypadá život psychopata z jeho pohledu. Dal jsem tomu 5 hvězdiček proto, že je to super hnusná komedie ale taky hlavně kvůli tomu,............ že mám rád Ryana Reynoldse a Annu Kendrick!!! ()

natalie15

Nemôžem hodnotiť tento film, pretože som ho nebola schopná celý dopozerať. Videla som asi prvú polhodinu, možno viac, keďže som to ďalej nemohla stráviť. Tento film nie je pre každého. Je spojením absurdného čierneho humoru a bizarného násilia, a korunku tomu nasadzuje hovoriaci pes a mačka, alla hrdinove Superego (pes) a Id (mačka), kamera, výprava, hudba a divoké kostýmy, najmä ružový úbor hlavného hrdinu. Oceňujem však hĺbkový ponor do Jerryho chorej mysle, jeho halucinácie sú síce bizarné, ale skutočne z nich mrazí. Je to veľmi čierna komédia, kde nie je núdza o krvavé násilie. V tomto slova zmysle treba mať asi silnejší žalúdok. Herecké obsadenie je fajn... The Voices nebude pre každého, ale je to dosť "originálne", aby to upútalo pozornosť a našlo si fandov, o čom svedčí aj terajšie hodnotenie. Ja sa hodnotiť neopovažujem, keďže som to nevidela celé. Čisto subjektívne hovorím, že to nie je záležitosť pre mňa. ()

silak_xup

Vtipné a úchylné ale ničím mě to nějak teda nepřekvapilo. V kostce je to příběh o týpkovi, co sdílí domácnost s pejskem a kocourem a kocourek ho navádí aby vraždil své kolegyně a následně si dával jejich hlavy do lednice. Nebýt ovšem kocoura Whiskase, bylo by to o hovně. Taky na mě občas na technu mluví třeba strom ale naštěstí mi ještě žádný z těch stromů neřekl, ať někoho zabiju. Zatím. Pro zájemce o podobné filmy, kteří si rádi občas podobným dílkem vypláchnou mozek doporučuji toto: http://www.csfd.cz/film/275267-mladezi-nepristupno/ ()

Facerr

Slušně zvrhlý. Nakonec když se nějakej ten mistr kuchař filmovýho bufáče pustí do mixu tolika žánrů, nic jinýho by ani člověk neměl čekat. Na tenhle film hned tak nezapomenu. A aniž bych chtěl cokoliv prozrazovat, můžu jenom napsat, že si u něj užije každej ... nebo alespoň ten, co má rád Reynoldse, kterej v Hlasech podává super výkon a možná nějakou tu hlavu v lednici. ()

LegendarySK

Málo filmov vo mne dokázalo vyvolať toľko zmiešaných pocitov.Po skončení filmu som ešte dlho spracovával čo som to vlastne videl.Film v podstate vyzerá ako taká "disneyovka"... Ryan Reynolds sa rozpráva so svojimi domácimi miláčikmi,všetko je ružové,veselé a šťastné.Čo sa týka hereckých výkonov,Ryan Reynolds podal neskutočný výkon ako psychicky nestabilný Jerry.Anna Kendrick v tomto filme prekvapivo nespieva ale ani to nevadí pretože spolu s Gemmou Arterton podali taktiež skvelé výkony.Za zmienku tiež stojí ako pekne film preskakuje medzi svetom hlavnej postavy a reality.Ak máte radi čierne komédie tak The Voices,stojí určite za zhliadnutie ()

Vasyl

Aź budu někoho bodat dranžírákem do hrudníku, nezapomenu se několikrát omluvit. A pak to svedu na tu zasranou zlou kočku. Jo, pěkně natočený. A docela věřím, že takhle nějak to podobně "nemocní" mají. Vysadit prášky na hlavu prostě není dobrej nápad. Nakonec, stejně jako pokaždé - Gemma je bohyně. ()

Domas88

Hm.. Našeho hezounka nějaká slečna nechce? Tak co sní že.. :D Velice povedaná, místy i hororová komedie, tenhle styl se mi líbí a když je navíc dobře provedena a zahrána mazec. Určite velmi vřele doporučuji shlédnout... ()

Veto_01

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů, na který se můžu koukat znovu a znovu. Pokud vám taky tak trochu hrabe, tak jako mě, tak DOPORUČUJI!!! ()

wowylgu313

Cesta do hlubin magorovy duše... Jakože doslova. A ani si nechci představovat i když možná jo, kolik takových žije kolem nás... Šílenství se špetkou komedie. Líbilo se mi to tempo a že vás to udrží v pozoru. Ať se jedná o nějaký ten vtípek a nebo bláznivé konverzace se zvěří v domácnosti. Řezání, krev, hlava v lednici... Vše to jede svůj "magor" styl. Na konci filmu krásný výsledek jak to vlastně teda je :O ... K tomu výborné obsazení. Těch 75-80% proč by ne že jo ... ;-) ()

Rudy77

Tiež som občas nebral lieky, ktoré mi pani doktorka predpísala. Občas som zase bral aj tie, ktoré mi nepredpísala, ale to je iný príbeh a v tomto prípade sa to nebranie moc nevyplatilo. :) Štýlová žánrovka o jednom sériovom vrahovi, podaná s nadhľadom a istou dávkou čierneho humoru. Znie to výborne, ale výborné to pre mňa bolo žiaľ iba po prvú mordu. Odvtedy sa nestalo nič, čo by ma vedelo niečím prekvapiť a bolo to presne také, aké by som očakával. Pri filmoch sa ale nechávam veľmi rád prekvapovať a nečakané zvraty by v tomto prípade určite neboli na škodu . Záverečná titulková sekvencia síce potešila , ale vzhľadom na veci písané vyššie asi nikoho neprekvapí keď dám pohodových 70%. Žiadny veľký zvrat odo mňa nečakajte..... ()

MayhemCZ

The Voices (Hlasy) aneb Cesta do hlubin študákovy pardon... schizofrenikovy duše... Další zajímavě zpracovanej kousek. Když se člověk podívá pod pokličku téhle ?černé komedie?, člověk si tak trochu uvědomí, jak to někteří lidé asi mají a pokud tomu tak opravdu je, jsou sice nebezpeční svému okolí, aniž by si to uvědomovali, ale na druhou stranu s jejich vnímáním světa se nedivím, že nechtějí podstupovat léčbu, když ten jejich svět je tak krásnej... Až na ten tak trochu indicky muzikálový konec je ten film rozhodně vydařenej, ale těžko zařaditelnej... ()

Olbi

Stačí na chvilku přestat zobat,nasoukat se do růžovejch montérek,otevřít si řeznictví a produkovat krabičkovou dietu...:) Pejsek s kočičkou Vám s tím helfnou.. ()

Baldrick

Pejsek s kocourkem dokonalí. Jinak nebýt dvou až třech míst, kdy se zachází až moc do vážna (působí v celku - byť rozverném - nepatřičně), nebylo by co dodat... Ale i tak skvělá práce. Řádně krvavý cukrkandl! ()