Decibely lásky jsou příběhem tří generací, které prožívají své touhy, sny, naděje i zklamání, a přitom nepřestávají věřit na lásku, přátelství a lidské souznění. Okolnosti se mění, ale věčná touha milovat a být milován zůstává... Mladý umělec Dan (Filip Cíl) sní o úspěchu, ale zatím si odpykává veřejně prospěšné práce při úklidu města. Jeho šéfem je Kristián Hovorka (Rudolf Hrušínský nejml.), který spolu s Otou (Pavel Horváth) pracuje v Technických službách na Plzeňském magistrátu, kde mají na starosti úklid města. Dan se na diskotéce seznámí s  Betkou (Alžběta Bartošová), Kristiána zaujme Danova pohledná sestra Danka, která za bratra stále žehlí jeho průšvihy. Ne všechno ale vychází. Betčina nepřejícná kamarádka (Aneta Vrzalová) a její přítel Robert (Jakub Grafnetr) se rozhodnou vše zkomplikovat nefér hrou. A zatímco Danka s Kristiánem hledají cestu, jak konečně zakotvit „v neklidných vodách života", tak Kristiánův táta Láďa (Rudolf Hrušínský ml.) a Betčina šarmantní tetička (Iva Janžurová) dokazují celému světu, že věk je pouhé číslo. Kristiána navíc čeká, spolu s nápravou dávné křivdy, jak mu to radí jeho nejlepší kamarádka Lenka (Lucie Vondráčková), i nalezení „cesty" k dceři Jitce (Marika Šoposká). (Falcon)

rigby odpad!

Tohle radši mělo zůstat v hlavách autorů, nebo maximálně na papíře. Laciné melodie, příšerné texty, vlastně nic zapamatovatelného. K tomu rádoby příběh pro mladé, nebo pro staré, opravdu nelze poznat. Nechápu smysl, nechápu vůbec nic. Jen plejáda známých tváří, kteří se tu bez hlubšího významu mihnou ve zbytečné epizodní roličce. A na závěr obligátní Karel Gott v duetu s Janžurovou, to je skutečný vrchol. Nakonec možná jediná hvězdička, jediné malinké plus za Gotta v úplném závěru, kdy zpívá za vlastního kytarového doprovodu. Jediný světlý, osvěžující okamžik, že přece jen není všechno tak strašně špatné. 0+ ()

hony23 odpad!

Co už jednou v bolestech chcíplo ( Diskopříběh ), mělo by zůstat zakopáno v archivech, nebo být přinejhorším exhumováno někým, kdo to trochu umí, a ne bandou zkrachovalých neumětelů. Mučivější audiovizuální teror si už opravdu nedovedu představit. ()

zigy odpad!

Vrchol trapnosti. Pokud je nejlepším komikem v komedii fotbalista Horváth, měli by se tvůrci nad sebou zamyslet. Dementnější scénář aby člověk pohledal. Film se vám bude určitě líbit, pokud máte IQ automatické pračky, jinak NEDOPORUČUJU. ()

anti.rybka odpad!

Jak něco takového může vzniknout? J. Soukup moc dobře věděl proč odmítnout točit třetí díl Discopříběhu. Tohle byl "průser". Před revoluční díly taky nebyly zrovna to nejlepší, co česká kinematografie nabízela, ale Decibely lásky jsou fiasko. Holt Michal David asi nutně potřeboval peníze, tak s pomocí Halíka natočil tenhle blábol, který postrádá nadhled, alespoň trochu smysluplný dialogy a dobrou hudbu. O choreografii se raději ani nezmiňovat, vypadalo to, jak pár puberťáků na "Piškotéce". Odpad! většinou nedávám, ale tady se tomu neubráním a jeden do sbírky filmu přidávám. ()

DJMaroko

Opravdu další průser českého filmu p.Halík to opět zabil ať už nic hlavně netočí ! A když už tušili, že to bude sračka šoupli tam Gotta na závěr (co to mělo znamenat) snad to přitáhne i pár staříků do kina. Nejhorší scénář a bezduché kecy Janžurky a Hrušinského ml., kteří se tak akorát hodí někam do Ulice! Je to vlastně takové vaření s pejskem a kočičkou naplácáme něco hezkého (Svoboda), milého (Vondráčková), hit-makera (David), zpěváka (Gott) a prachy od státu a sponzorů a něco z toho uvaříme a vydojíme - lituji ty co platili v kině. Staří herci už hrát opravdu nezvládnou (Janžurka kdysi skvělá dnes se jen přiblbě uculuje) a noví na to nemají až na pár výjimek (Horvát ) Za hudbu jedna ze soucitu. Bony a klid byly horší. ()

janinka123 odpad!

Říkala jsem si, že to nemůže být tak hrozné, ale po první písni ,,Čuměj, čuměj, nekoukaj" jsem rychle změnila názor. Stupidní situace a v nich ještě stupidnější rozhovory o ničem. Filipa Cíla mám ráda, ale bohužel se tady neměl jak ukázat. ()

Kozlowski8 odpad!

Kolikrát čtu rozhovory se skvělými herci a zpěváky, kteří hovoří o tom, jak pečlivě si vybírají role a projekty, ve kterých budou účinkovat a pak je vidím v něčem tak ubohém, jako je toto. S hodnocením "odpad" velice šetřím a vždycky se snažím najít na filmu alespoň něco málo pozitivního, abych ho nemusel udělit. V tomto případě jsem ale vážně nic nenašel. Od prvního záběru je to odpad a ten úplný závěr ho korunuje. 0%. ()

Buxholka

Hluboko pod úrovní Discopříběhů. Moc postav, moc dějů, které spolu nesouvisí, nemají pointu. Ten fotbalista Horváth ale hraje lépe než nejmladší Hrušínský :) ()

Gabis

Film který nemá děj, zeptej se mě o čem byl? A já nejsem schopná odpovědět... Lucii Vondráčkovou mám ráda jako zpěvačku ještě zamlada, ale v tomhle filmu a ještě bez podprsenky joo jasný velký prsa když kojila tam má, ale proč??? Písničky od Michala Davida se mi líbí a, při filmu jsem si je zabroukala, Hrušínskýho nejml. miluji z discopříběhu i když, když poprvé promluvil tak jsem si říkala cože?? Petra Svoboda, no tak ta co tam dělá? Při tom zpomaleném běhu co tam vytváří ( přijde mi to jak parodie na Twilight). Horvath - fotbalista snad nejvtipnější neherec z celéh filmu, ten to tam jako zabil, jeho slovama "pojďte orandžády" tak to jsem se opravdu zasmála! Karel Gott musí mít Davida asi hodně rád, nebo na něj David něco ví, že se k tomu propůjčil. Jinak místo ukousnutýho jablka ukousnutá hruška pobavila, ale ten rádoby hackerskej útok no nevim. ()

KatnissEver

Byla jsem na slavnostní premiéře a musím říct, že film bohužel nemá prakticky žadný děj a nezachranila to ani Janžurová s Hrušínským ml... Je to spíš chabý pokus o volné navázání na Diskopříběh. To je úplně jiná liga. Ale přistupovala jsem k tomu s humorem, tak proč ne... Bohužel jsou mezi námi stále nevychovanci, kteří během promítání odcházeli... ()

Luciaaas2 odpad!

Totální výsměch lidem a okradení peněz za vstupenky. Čekal jsem něco na způsob Discopříběhu, ale to je horší než Vánoční kameňák ()