• maverick10

Měl to být ten nejvíc sexy tanec od dob Hříšného tance. Ona sexy tmavovláska, on .. no nic moc týpek. Lokace: Tančírna v Plzni za písničky Mendy od Westlife. No není to romantika? To by ovšem na sobě ten Svejzí nesměl mít umaštěnou reflexní popelářskou vestu, kterou měl na sobě notabene pokaždé, když dobýval srdce spanilé krásky, která se k němu pořád tak tulila, asi jen proto, aby se načichala odéru z jeho róby. Naprosto mimo bylo chování všech a všude. Profesně odfláknuté snad na všech úrovních, počínaje vykukujícíma mikrofonama z poza šatů až po dialogy na úrovní dialogů dementa a poslance. Nejotravnější byla snad ta intermezza s Janžurovou a Hrušinským vyplněná plkama, které měly hloubku asi jako když si hydrofobik naplní vanu... No uvažte sami, že potom nějaký zpívající Pavel Horváth, byl úplně to nejmenší zlo ba naopak byl jakási jiskra upřímného pobavení.(14.2.2016)

• coinneach

Pravděpodobně nejhorší režijní debut v historii české kinematografie. Jedná se o spleť na sebe špatně navazujících obrazů bez špetky vtipu, nápadu nebo alespoň náznaku zápletky. Výkřikům typu "Je to tak blbé, že se vám to bude líbit" nevěřte, jelikož Troškovy výlety do Kameňákova jsou oproti této slátanině studnicí inovativního humoru. Nikdy mi nebylo v kině tak stydno. Těch pár bodů je za tři snesitelné skladby Michala Davida 10 %(13.2.2016)

• kytka.patrik

Film který nemá děj ale má samé kozaté holky s push-upkou. Nejmladší Hrušincký pořád vytlemenej jak kdyby byl sjetej :D Ty mladí rádo by herci neumí vůbec hrát je to jak kdyby četli tex a vůbec to neprožívaj chybí tomu ty emoce nebo nevím ale úplně jim to na rtech vidím jak je to nepřirozené jak mají ten text naučen. Michal David si ve filmu udělal pěknou reklamu nejen že tam hrají každý 2min jeho písničky ale taky si ve filmu zahrál a všude ve filmu cpou před kameru plakáty, cdčka atd... . Jinak tohle je Discopříběh 3 a na jednu stranu jsem rád že tento název nepoužili protože by ten film totálně zostudil předchozí dva díly kteří byly o 80% lepší než tohle. Jediný co se mi na tom líbí je úvodní písnička a těch prvních 5min filmu :D(11.2.2016)

• Vishnar

Už od začátku jsem si říkal: Nebudeš dávat hned odpad, nejdřív to zkoukneš a teprve potom se rozhodneš. A třeba se ti to bude líbit! Tak jsem si tedy Decibely pustil a ten film prostě už od první minuty dělal všechno proto, abych ten odpad dal. A povedlo se mu to. Něco tak neskutečně stupidního jsem dlouho neviděl. Mám rád filmy, co jsou tak špatné, až se u nich směju, jenže to není tento případ. Tohle je stupidní, nudné, špatně zahrané, všechno špatně. A není to tím, že jsem z Plzně a už v prvních minutách honičky nebo hledání domu se slečnou jsem se snažil zorientovat v sestříhaných lokacích (ale to už tak je, když někdo v místě natáčení bydlí - zlatá Hany). Pan Hrušínský mladší už léty odkojen Ulicí přestal hrát a je hodně divné, když z celého filmu na mě nejlépe působil výkon Pavla Horvátha.(10.11.2016)

• dopitak

Explicitně latentní erotika. Holky vybírané do tohohle filmu (včetně komparsistek), jejich trička a to co mají pod nimi - zajímavost číslo 1. Prostředí Plzně a pro fanoušky (moc nejsem) MD nová aranžmá jeho písniček - zajímavost 2. No a prostředí popelářského vozu a zpívající fotbalista - nezajímavost 3. Nechápu, že Halík nerežíruje Ulici, fakt by mu to šlo. Mohl by si s sebou vzít staršího Rudu, protože ten už je fakt trapnej. Herce opravdu nemá cenu komentovat, kamera zoufale rutinní, líbila se choreografie, o scénáři nemá cenu přemýšlet.(14.10.2016)

• - Tento film podpořil Státní fond ČR pro podporu a rozvoj české kinematografie a jedním z partnerů je Agrofert. (Stoka)

• - Jedna z najznámejších pesničiek Michala Davida "Decibely lásky" sa vo filme s totožným názvom neobjaví. (danci7891)

• - Film využívá „starších" i nových písniček Michala Davida, jehož hity se staly nedílnou součástí mnoha filmů. Ve filmu zazní nejen původní a legendární písničky jako: Jsou rána tíživá, Nikdo nepřišel, Chtěl bych žít tak, jak se má, nebo Každý mi tě, lásko, závidí, ale i nově zkomponovaná hudba, doplněná písničkami Joe Cockera, Westlife, Barry Whitea, H. Lewise. (Zdroj: Falcon)