• -bad-mad-wolf-

Cca desítka postav se pohybuje po plátně, občas žvaní, občas zpívá a občas někdo s někým interaguje na téma "láska". Dělají to vskutku atraktivně, jelikož druhý den po vidění nevím, kdo do koho zasunul nebo jak skončil. Vlastně si už ani nejsem jist, kdo všechno tam byl... Každopádně trapně beztvaré figurky by se daly tvůrcům odpustit, kdyby za něco stály písničky a choreografie tanečních vystoupení - měl to být muzikál, ne? Nebudu to moc okecávat, za řeč tu stojí přesně NIC. NIC! Kdyby mi bylo sedm, ocenil bych počmáraný popelářský vůz. Tenhle film je tak strašně prázdný ve všech ohledech, že o jeho existenci víme jen díky řečičkám o následníkovi Discopříběhu. Ten měl alespoň příběh jedné dospívající postavy, v níž se mohla tehdejší mládež identifikovat, skvělého fotra v Potměšilově podání a pár hitů Michala Davida, schopných unést označení "chytlavé". Decibely mají jen stádo lidiček a písniček tak slaboučkých, že by jim dala do držky i průměrná plzeňská kocovina.(10.1.2017)

• Nonna

Chápu, že Filip Cíl je možná, vzhledem k svému věku peněz potřebný, možná i mladicky nerozvážný, ale to, že se uvolil účinkovat v tomto škváru snad hraničí až s obyčejnou hloupostí. Myslela jsem, že nejhorší jeho role byla agitační pohádka Dilino a čert, ale Decibely lásky překonaly mé nejčernější filmové můry. Tak moc jsem ho měla jak nadějného herce ráda...... A když tak sleduji běžnou zahraniční filmovou tvorbu a dokonce i ve filmech pro děti už všude hrají hudbu 21. století, stydím se za nás Čechy, že naše filmy stále ještě doprovází cirkusácko dechovkový kolovrátek se stupidními texty.....a že ho snad pokládáme za stále aktuální a moderní. Jak to, že se smějeme Ženě za pultem a Okresu na severu a zároveň uctíváme Michala Davida????? Jak nemám vulgaritu na internetu ráda, z tohoto díla je mi na zvracení.(15.2.2016)

• filmfanouch

Mám rád oba dva díly discopříběhu. Jednička my přijde taková ještě že se tahá ale dvojka je v tomhle směru lepší. Hodně dlouho se pracovalo na trojce ale jelikož práva stali hrozně moc peněz tak tu máme nový Discopříběh bez Potměšila se jménem Decibely Lásky. Tohohle filmu jsem se strašně bál ale naštěstí to nedopadlo tak špatně jak jsem čekal. Film má dobré aspekty i špatné askepkty. Dobré ( a to mě velice překvapilo) my žádné obsazení nevadilo ani herci které jsem viděl hrát poprvé mě nešokovali. Ale film má i negativní stránku a to že některé věci nejsou dořešené.Například postava 1 se zamiluje do postavy 2 a náhodou díky postavě 3 přijde o číslo. Poté cvičí u postavy 4 která má vnučku postavu 5. Postava 6 poté napovídá postavě 2 že postava 1 chodí s postavou 5. Postava 2 je chvíli uražená a později se stane že se udobří bež žádné logiky. PS:Nejlepší je na filmu cameo Karla Gotta a byl jsem dojat jak krásný duet měl s Ivou Janžurovou. A jeho dcera krásně zpívá je vidět že se potatila.(2.6.2016)

• kytka.patrik

Film který nemá děj ale má samé kozaté holky s push-upkou. Nejmladší Hrušincký pořád vytlemenej jak kdyby byl sjetej :D Ty mladí rádo by herci neumí vůbec hrát je to jak kdyby četli tex a vůbec to neprožívaj chybí tomu ty emoce nebo nevím ale úplně jim to na rtech vidím jak je to nepřirozené jak mají ten text naučen. Michal David si ve filmu udělal pěknou reklamu nejen že tam hrají každý 2min jeho písničky ale taky si ve filmu zahrál a všude ve filmu cpou před kameru plakáty, cdčka atd... . Jinak tohle je Discopříběh 3 a na jednu stranu jsem rád že tento název nepoužili protože by ten film totálně zostudil předchozí dva díly kteří byly o 80% lepší než tohle. Jediný co se mi na tom líbí je úvodní písnička a těch prvních 5min filmu :D(11.2.2016)

• jabba

Myslel jsem si, že bych nedokázal dát filmu číselné hodnocení nebo napsal komentář aniž bych ho viděl. Ale pro jednou s chutí udělám výjimku a napálím odpad. Hlavně proto, aby už se ten deformovaný prasopes a perverzní hříčka přírody vyprodávající Lucerny NIKDY NIKDY opakuji NIKDY ani nepřiblížíl k médiu zvaném film.(16.2.2016)

• - Film Decibely lásky se točil v Plzni od 14. září 2015 do října 2015. První klapka padla v sanatoriu Vísky nedaleko Plzně. (max21)

• - Tento film podpořil Státní fond ČR pro podporu a rozvoj české kinematografie a jedním z partnerů je Agrofert. (Stoka)

• - Film využívá „starších" i nových písniček Michala Davida, jehož hity se staly nedílnou součástí mnoha filmů. Ve filmu zazní nejen původní a legendární písničky jako: Jsou rána tíživá, Nikdo nepřišel, Chtěl bych žít tak, jak se má, nebo Každý mi tě, lásko, závidí, ale i nově zkomponovaná hudba, doplněná písničkami Joe Cockera, Westlife, Barry Whitea, H. Lewise. (Zdroj: Falcon)