• arcticsky

Hrušinský nejml. zde opět dokazuje, že jeho volba obživy v podobě prodeje ponožek nebo v čem to vlastně podniká byl ten nejlepší nápad v životě. Výkon Romana Vojtka také nezklamal - stabilně děsný jako vždy. A rozhodně v tom nejsou osamoceni. Tolik amatéřiny! A k tomu nemožné kňourání Mišky D. Bodík za Janžurku, srandovního Horvátha a neodolatelně sebeparodického Karla G s kytarou v závěru...(9.4.2017)

• Streeper

Po odchodu z kina jsem si nesla nemalé následky a ptala jsem se sama sebe, co sakra jsem udělala tak špatného, že jsem musela jít se svou mámou na Decibely lásky? Příběh je trapný, nelogický a negradující. Postava Ivy Janžurové na začátku filmu chodí o berli s tím, že má trvale poškozené koleno a na konci filmu jezdí vesele po městě na kole. Celý film je jedna velká reklama na Michala Davida.(20.2.2016)

• kytka.patrik

Film který nemá děj ale má samé kozaté holky s push-upkou. Nejmladší Hrušincký pořád vytlemenej jak kdyby byl sjetej :D Ty mladí rádo by herci neumí vůbec hrát je to jak kdyby četli tex a vůbec to neprožívaj chybí tomu ty emoce nebo nevím ale úplně jim to na rtech vidím jak je to nepřirozené jak mají ten text naučen. Michal David si ve filmu udělal pěknou reklamu nejen že tam hrají každý 2min jeho písničky ale taky si ve filmu zahrál a všude ve filmu cpou před kameru plakáty, cdčka atd... . Jinak tohle je Discopříběh 3 a na jednu stranu jsem rád že tento název nepoužili protože by ten film totálně zostudil předchozí dva díly kteří byly o 80% lepší než tohle. Jediný co se mi na tom líbí je úvodní písnička a těch prvních 5min filmu :D(11.2.2016)

• coinneach

Pravděpodobně nejhorší režijní debut v historii české kinematografie. Jedná se o spleť na sebe špatně navazujících obrazů bez špetky vtipu, nápadu nebo alespoň náznaku zápletky. Výkřikům typu "Je to tak blbé, že se vám to bude líbit" nevěřte, jelikož Troškovy výlety do Kameňákova jsou oproti této slátanině studnicí inovativního humoru. Nikdy mi nebylo v kině tak stydno. Těch pár bodů je za tři snesitelné skladby Michala Davida 10 %(13.2.2016)

• honajz2

Ok... Tenhle film jestli je komedie tak já jsem asi prezident. Celý film jsem přetrpěl a nakonec... dyť to nemělo příběh! To jsou prostě tři příběhy (to přeháním) v jednom! Je to nudné, nic se tam neděje a... sakra, ono se to nedá ani pořádně popsat! Já ani nevím jestli se tohle dá nějak hodnotit, protože tohle je prostě... to nejde popsat! Herecké výkony žádné, herci nemají co hrát. Jedno plus to má: Některé ty písně docela ujdou (od Michala Davida je tu minimum, kde jsou Céčka, Děti ráje, Nonstop, Ruská máša, Colu pijeme colu, kde jsou DECIBELY LÁSKY????), ale ten zbytek je úplně na ho*no! Já nevím... asi tomu dám hvězdu za snahu a za pár písní, ale jinak... vyhněte se tomu, nestahujte to, nekupujte to, nekoukjte se na to!(9.10.2016)

• - Film Decibely lásky se točil v Plzni od 14. září 2015 do října 2015. První klapka padla v sanatoriu Vísky nedaleko Plzně. (max21)

• - Jedna z najznámejších pesničiek Michala Davida "Decibely lásky" sa vo filme s totožným názvom neobjaví. (danci7891)

• - Film využívá „starších" i nových písniček Michala Davida, jehož hity se staly nedílnou součástí mnoha filmů. Ve filmu zazní nejen původní a legendární písničky jako: Jsou rána tíživá, Nikdo nepřišel, Chtěl bych žít tak, jak se má, nebo Každý mi tě, lásko, závidí, ale i nově zkomponovaná hudba, doplněná písničkami Joe Cockera, Westlife, Barry Whitea, H. Lewise. (Zdroj: Falcon)