Nastala chyba při přehrávání videa.
 • maverick10
  odpad!

  Měl to být ten nejvíc sexy tanec od dob Hříšného tance. Ona sexy tmavovláska, on .. no nic moc týpek. Lokace: Tančírna v Plzni za písničky Mendy od Westlife. No není to romantika? To by ovšem na sobě ten Svejzí nesměl mít umaštěnou reflexní popelářskou vestu, kterou měl na sobě notabene pokaždé, když dobýval srdce spanilé krásky, která se k němu pořád tak tulila, asi jen proto, aby se načichala odéru z jeho róby. Naprosto mimo bylo chování všech a všude. Profesně odfláknuté snad na všech úrovních, počínaje vykukujícíma mikrofonama z poza šatů až po dialogy na úrovní dialogů dementa a poslance. Nejotravnější byla snad ta intermezza s Janžurovou a Hrušinským vyplněná plkama, které měly hloubku asi jako když si hydrofobik naplní vanu... No uvažte sami, že potom nějaký zpívající Pavel Horváth, byl úplně to nejmenší zlo ba naopak byl jakási jiskra upřímného pobavení.(14.2.2016)

 • DJMaroko
  *

  Opravdu další průser českého filmu p.Halík to opět zabil ať už nic hlavně netočí ! A když už tušili, že to bude sračka šoupli tam Gotta na závěr (co to mělo znamenat) snad to přitáhne i pár staříků do kina. Nejhorší scénář a bezduché kecy Janžurky a Hrušinského ml., kteří se tak akorát hodí někam do Ulice! Je to vlastně takové vaření s pejskem a kočičkou naplácáme něco hezkého (Svoboda), milého (Vondráčková), hit-makera (David), zpěváka (Gott) a prachy od státu a sponzorů a něco z toho uvaříme a vydojíme - lituji ty co platili v kině. Staří herci už hrát opravdu nezvládnou (Janžurka kdysi skvělá dnes se jen přiblbě uculuje) a noví na to nemají až na pár výjimek (Horvát ) Za hudbu jedna ze soucitu. Bony a klid byly horší.(16.3.2017)

 • jabba
  odpad!

  Myslel jsem si, že bych nedokázal dát filmu číselné hodnocení nebo napsal komentář aniž bych ho viděl. Ale pro jednou s chutí udělám výjimku a napálím odpad. Hlavně proto, aby už se ten deformovaný prasopes a perverzní hříčka přírody vyprodávající Lucerny NIKDY NIKDY opakuji NIKDY ani nepřiblížíl k médiu zvaném film.(16.2.2016)

 • Arsenal83
  *

  Neskutočná tragédia a vrchol neherectva v trápnom podaní. Hrušinský nejml. by sa mal vzdať svojho mena, pretože mu robí len hanbu. S tým ksichtom ho skoro ako päťdesiatnika obsadia do role dobre že nie puberťáka. Ďalší neherci sú Cíl a Vojtek, ktorým hodiny herectva dával asi Buratino. Príbeh je tak plytký, že je nakoniec reklamou pre Michala Davida a jeho turné. Vďaka aspoň za pár vkusných pesničiek a občasné objavenie sa Petry Svobody.(23.11.2016)

 • otík
  *

  Jedno se musí nechat - autor filmu má Michala Davida opravdu rád a filmy jako Diskopříběh asi miluje. Protože jinak by nemohl natočit takovou slátaninu, která mixuje příběh lásky, popelářů, tanečnic, zpěváků, looserů, lékařů, sestřiček, supermodelky a klanu rodu Hrušínských. Děj je fakt děsný, Rudolf Hrušínský nejml. působí i vypadá jak po lobotomii, neustále se usmívá jak blbeček a mluví fakt děsně. Petra Svoboda je jak pěst na oko, není špatná, ale prostě tam nezapadá, spousta celebrit není na škodu, taneční čísla nejsou strašná, ale jen děsná. Jediné, co opravdu stojí zato, je hudba a písně Michala Davida. Proto je nejlepší na film se nedívat a jen jej poslouchat. Jedna hvězda je tak akorát a překvapivě za odpad - tedy spíše za odpaďáka Pavla Horváta, který je skutečně světlým bodem tohoto filmu. PS: závěr filmu naprosto ukázal, že film byl zcela bez konceptu. Snaha dostat do filmu Goťáka byla sice zjevná, ale závěrečná scéna Gotta s kytarou a hrozným zpěvem byla spíš trapnou než důstojnou tečnou filmu.(25.4.2017)

 • - Tento film podpořil Státní fond ČR pro podporu a rozvoj české kinematografie a jedním z partnerů je Agrofert. (Stoka)

 • - Jedna z najznámejších pesničiek Michala Davida "Decibely lásky" sa vo filme s totožným názvom neobjaví. (danci7891)

 • - Film Decibely lásky se točil v Plzni od 14. září 2015 do října 2015. První klapka padla v sanatoriu Vísky nedaleko Plzně. (max21)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace