• Pavlunka

Postrádala jsem logiku. Troufám si říct, že i já bych dokázala napsat lepší scénář. Ve filmu je hodně postav, takže s žádnou nesympatizuje, vlastně ani nevíte proč jich tam je tolik. Filip Cíl si od vybírání odpadků ve vestičce odběhl zatančit a jeho partnerka se k němu tulila a čuchala ten odér popelnic. Petra Svodova obsazená jenom kvůli pěknéné tvářičce? Vždyť neumá ani číst ty televizní noviny natož hrát. Tendle film je opravd trapnost a myslim, že všichni herci by se měli zamyslet nad tím v čem účinkují... Sama Vondráčková (jejíž roli ve filmu jsem nepochopila) to vychválila, až do nebes....(2.10.2016)

• Veskoslav

Ani to hudrování pelikána za odměnu vytrpění tohoto pekla za to nestojí. Proboha, co to bylo? To je film, který obsahuje více reklam než reklama samotná. Děj je tak složitý, že i porno s opravářem televizí je oproti tomu veledílu. A hudba? Jestli máte vkus mrtvého velblouda, je Vám 40 a Vaše vaječníky nedokázaly chytnout žádného chlapa, tak je to přesně pro Vás. 91 minut to má v paralelním vesmíru, v tom našem mi to sežralo dva roky! Jestli je DIscopříběh průměrný, 2. díl podprůměrný, tak ODPAD pro tohle zcela odpovídá.(13.2.2016)

• coinneach

Pravděpodobně nejhorší režijní debut v historii české kinematografie. Jedná se o spleť na sebe špatně navazujících obrazů bez špetky vtipu, nápadu nebo alespoň náznaku zápletky. Výkřikům typu "Je to tak blbé, že se vám to bude líbit" nevěřte, jelikož Troškovy výlety do Kameňákova jsou oproti této slátanině studnicí inovativního humoru. Nikdy mi nebylo v kině tak stydno. Těch pár bodů je za tři snesitelné skladby Michala Davida 10 %(13.2.2016)

• Olík

Šedesátýprvní nejhorší film historie (v době psaní mého komentáře).....ano, vlastně proč NE!!!!! Tohle je fakt hodně nepovedená záležitost.....krok nazpátek do časů, kdy prominent předešlého režimu seňor David převzal vládu po dinosaurech.....a ještě ke všemu krok do louže. David (Co více dodat), Vondráčková (ta holka se měla narodit o 30 let dříve, to by si čvachtala), nejmladší Hrušinský (zřejmě pan herec po dědečkovy), Cíl (jeho filmové kroky začínají připomínat ty Filipa Tomsi), režie, produkce, scénář, hlavní nástěnkář Miloslav Halík (desítkami snímků otřískaný rutinér)....má cenu pokračovat? Víte co je na tom všem úplně to nejsmutnější (pomineme li, že jde o skutečné dno tuzemské kinematografie)? Nejsmutnější je fakt, že co se týče hereckého projevu, tak nejlépe se presentuje bývalý profesionální fotbalista Pavel Horvát....a to je na zamyšlení!(18.10.2016)

Proč to tu hodnotíte, když jste to vůbec neviděli?A pokud jste to viděli a dáváte odpad, jste sami odpad, protože když nesnáším Davida a vím, že jeho cílová skupina byly holky v pubertě, tak asi budu očekávat, že film není pro mně a vůbec do kina nepolezu! Viz Bloodcountes-a 80% příspěvků je pávě takových.Neviděl jsem, ale z principu....ty wole, já se domníval, že když nevidím film a hodnotím, je to hrubé porušení pravidel. Nebylo to tak strašné, ty třči hvězdy tomu klidně dám.Pavel Horváth překvapil, možná by si mohl zahrát ještě v něčem.Nejhůř hrál překvapivě Rudla Hrušínský nejmladší Mistr Karel Gott, ten by fakt neměl vůbec hrát.Ani ve filmu,ani na kytaru(14.3.2016)

• - Film Decibely lásky se točil v Plzni od 14. září 2015 do října 2015. První klapka padla v sanatoriu Vísky nedaleko Plzně. (max21)

• - Jedna z najznámejších pesničiek Michala Davida "Decibely lásky" sa vo filme s totožným názvom neobjaví. (danci7891)

• - Film využívá „starších" i nových písniček Michala Davida, jehož hity se staly nedílnou součástí mnoha filmů. Ve filmu zazní nejen původní a legendární písničky jako: Jsou rána tíživá, Nikdo nepřišel, Chtěl bych žít tak, jak se má, nebo Každý mi tě, lásko, závidí, ale i nově zkomponovaná hudba, doplněná písničkami Joe Cockera, Westlife, Barry Whitea, H. Lewise. (Zdroj: Falcon)