Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Decibely lásky jsou příběhem tří generací, které prožívají své touhy, sny, naděje i zklamání, a přitom nepřestávají věřit na lásku, přátelství a lidské souznění. Okolnosti se mění, ale věčná touha milovat a být milován zůstává... Mladý umělec Dan (Filip Cíl) sní o úspěchu, ale zatím si odpykává veřejně prospěšné práce při úklidu města. Jeho šéfem je Kristián Hovorka (Rudolf Hrušínský nejml.), který spolu s Otou (Pavel Horváth) pracuje v Technických službách na Plzeňském magistrátu, kde mají na starosti úklid města. Dan se na diskotéce seznámí s  Betkou (Alžběta Bartošová), Kristiána zaujme Danova pohledná sestra Danka, která za bratra stále žehlí jeho průšvihy. Ne všechno ale vychází. Betčina nepřejícná kamarádka (Aneta Vrzalová) a její přítel Robert (Jakub Grafnetr) se rozhodnou vše zkomplikovat nefér hrou. A zatímco Danka s Kristiánem hledají cestu, jak konečně zakotvit „v neklidných vodách života", tak Kristiánův táta Láďa (Rudolf Hrušínský ml.) a Betčina šarmantní tetička (Iva Janžurová) dokazují celému světu, že věk je pouhé číslo. Kristiána navíc čeká, spolu s nápravou dávné křivdy, jak mu to radí jeho nejlepší kamarádka Lenka (Lucie Vondráčková), i nalezení „cesty" k dceři Jitce (Marika Šoposká). (Falcon)

(více)

Diskuze

Laliss

Laliss (hodnocení, recenze)

Názor foniatra, co se stalo s Gottovyma hlasivkami ke konci, strašně zeslábly. Praktický ztratil skoro celý rozsah za 60 let zpívání. Zhoršovat se to začalo v polovině 80. let, rychlé písničky typu Zloděj dobytka a nebo Trezor už nebyl schopen zazpívat plným hlasem bez klepání hlasivek, v pomalejsich paničkách zněl ještě léta úžasně. A ke konci už to bylo uškrcený že už to neznělo jako on.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

Jo vím, že si tu něco takovýho psal, ale mě to zklamalo, čekal jsem to strašnější. Pořád čekám v tomhle roce na naprosto zničující zážitek který mě přivede na pokraj infarktu a to tenhle film bohužel nesplnil :-(

na příspěvěk reagoval vegetol.mp, Martin741

 (hodnocení, recenze)

Tak tohle nikdy nechci vidět, všechno špatně.

rushid

rushid (hodnocení, recenze)

Ty prosim te nikam nic neinvestuj a hlavne neponocuj, protoze pak jsi rano ve skole nevyspaly.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

miz.

miz. (hodnocení, recenze)

Nechápu, jak na takovej škvár může jít někdo do kina, zaplatit vstupný a nakonec tomu dát odpad. Majkl dejvid společenským a kulturním odpadem je už desítky let.

na příspěvěk reagoval Inirdin, lukisek179, Martin741

Bluntman

Bluntman (hodnocení, recenze)

Od 22. do 36. minuty je v kritickém rozhlasovém pořadu Coming Soon obsaženo kontextové (a z části naratologické) zhodnocení Decibelů lásky: https://www.mixcloud.com/UPAIROlomouc14/coming-soon-25-2-2016-zal%C3%A1skovan%C3%A1-baarov%C3%A1-je-%C5%99achanda/ . Předtím je povídání o Baarové, poté o Řachandě a Rodinném filmu, pokud by někdo chtěl věnovat celou cca hodinu a čtvrt svého času posloucháním kritik současného českého filmu.  

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

JohnMiller

Ale tak buďme fér. Kubrick byl magor. Jsou režiséři jako Lynch nebo Eastwood kteří nemají rádi, když se to hodně opakuje a chtějí to mít na maximálně třetí jetí z krku. Eastwood dokonce některý scény nezkouší, aby byly víc autentický. To ale obávám se není Halíkův případ:)

na příspěvěk reagoval JohnMiller, Martin741

rushid

rushid (hodnocení, recenze)

JohnMiller

My nemáme na nějaké záběry čas, tady tvoříme hodnoty pro obyčejné lidi, ano? Důležitá je návštěvnost, ne film.

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Co se tam dělo? No, režižér Halík se nedokázal vyžvejknou. U jedný scény říkal, "budeme jí zkoušet nebo pojedeme rovnou?" Já tohle pochopím u člověka, co točí filmy 30 let. Ale u týpka, co je mu 60 a nenatočil Ň? Ale proti režijním metodám nic nenamítám, je to jeho film. Co já o tom vím, že jo?:) Nebo třeba kolem jela tramvaj plná blondýnek, které se měly dívat na herečku, co šla na chodníku. Nedívaly. Bylo z toho zle a ejhle, pan režižér si neřekl, kam se mají blondýnky koukat:) A co jsem slyšel od členů štábu, nebylo tohle zdaleka ojedinělý. Troufám si tvrdit, že reálným režisérem je Vladimír Smutný. Bez něj by dle mýho ještě teď točili:)

na příspěvěk reagoval JohnMiller

Inirdin

Inirdin (hodnocení, recenze)

Zaplman

"‚Pro mě je důležitá návštěvnost,' reaguje na kritiku Decibelů lásky Michal David"
Ta věta nedává smysl...

darthhokro

darthhokro (hodnocení, recenze)

tak kdyby mi dal litr, tak bych se pořádně sčadil a možná bych i půlhodiny vydržel :D

Příspěvek byl smazán administrátorem.

rushid

rushid (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

Tipuji, ze napad vzesel spis od Halika a David zacitil prachy tak na to kyvnul. Dramaturga jiste nenajimali, reziser je bridil bez sebereflexe a David by spatny scenar taky nepoznal.

Doba je bohuzel takova, presvedcuji nas ze "kazdy muze". No, muze.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Jediný co nechápu je, že si takovej veterán jako Michal David neohlídá, kdo podobnej film točí. Myslím že v čechách se dá najít plno scenáristů, který za honorář napíšou funkční příběh, kterej má hlavu a patu a plno režisérů, třeba i televizních, který by odvedli rutinní, nicméně alespoň solidní řemeslo. Fakt mi to hlava nebere. Byl jsem se podívat jeden den na natáčení a decentně řečeno, bylo to "zajímavé":)

na příspěvěk reagoval rushid

Kuba4663

Kuba4663 (hodnocení, recenze)

Doporučuji nový e-shop www.nakupoviny.cz pro všechny filmové a seriálové nadšence. Navíc při uplatnění slevového kupónu "nakupov1ny" SLEVA 15% na Váš nákup. :-)

na příspěvěk reagoval frajcz

Uživatel Kuba4663 smazal svůj příspěvek.

Artigas

Artigas (hodnocení, recenze)

Skutečně nechápu, kdo tomuto zombie dává prachy, aby je prodrbával na takové zvratky. Doufal jsem, že po hadráku tyto kreatury navždy zmizí a ono nic, rádia pořád melou "hity" Káji, Helči a Mišky zadávit... brrr... i odpad této hrůze je vysoké hodnocení...

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

xxmartinxx

xxmartinxx (hodnocení, recenze)

Plus v jedný písničce slečna zpívala "Chci ho vzít do své ruky," ale to nemá takový kouzlo jako kameny...

Reklama

Reklama