Decibely lásky jsou příběhem tří generací, které prožívají své touhy, sny, naděje i zklamání, a přitom nepřestávají věřit na lásku, přátelství a lidské souznění. Okolnosti se mění, ale věčná touha milovat a být milován zůstává... Mladý umělec Dan (Filip Cíl) sní o úspěchu, ale zatím si odpykává veřejně prospěšné práce při úklidu města. Jeho šéfem je Kristián Hovorka (Rudolf Hrušínský nejml.), který spolu s Otou (Pavel Horváth) pracuje v Technických službách na Plzeňském magistrátu, kde mají na starosti úklid města. Dan se na diskotéce seznámí s  Betkou (Alžběta Bartošová), Kristiána zaujme Danova pohledná sestra Danka, která za bratra stále žehlí jeho průšvihy. Ne všechno ale vychází. Betčina nepřejícná kamarádka (Aneta Vrzalová) a její přítel Robert (Jakub Grafnetr) se rozhodnou vše zkomplikovat nefér hrou. A zatímco Danka s Kristiánem hledají cestu, jak konečně zakotvit „v neklidných vodách života", tak Kristiánův táta Láďa (Rudolf Hrušínský ml.) a Betčina šarmantní tetička (Iva Janžurová) dokazují celému světu, že věk je pouhé číslo. Kristiána navíc čeká, spolu s nápravou dávné křivdy, jak mu to radí jeho nejlepší kamarádka Lenka (Lucie Vondráčková), i nalezení „cesty" k dceři Jitce (Marika Šoposká). (Falcon)

Honzulik odpad!

Všechny co se podíleli na tomto "hnuse", by měli pro výstrahu nakopat do řiti, včetně "Ptakopyska", který byl možná ještě ten nejlepší... Odpad jak sviňa !!! ()

maniacxl odpad!

Pavel Horváth jede s popelářským auťákem,hmm.......,já si říkám asi nějaká reklama na hubnutí,či co.No pletl jsem se.Michal David si za koncert bere 1 500 000 kč.,nechápu teda proč se angažoval do něčeho takovýho.Neříkám,že ty tři písničky byly úplně špatný,ale s filmem to nemělo nic společnýho.Tragédie jak Ruda Hrušínský nejmladší!!!ODPAD! ()

luke774 odpad!

Blbější film už jsem dlouho neviděl, nebýt toho, že jsem chtěl slyšet všechny písničky , tak to vypnu už ve čtvrtině. Nemělo to vůbec žádnou logiku, postavy začali o něčem mluvit, najednou se zastavili a mluvili o něčem jiným. Fuj ()

srolyma

Cože?? To jako fakt? Tak to je teda masakr. Ti jediní dva skuteční herci neměli vůbec žádnou šanci s tím cokoliv udělat. Co se povedlo? Jestli se teda vůbec něco povedlo? Ale jo, Plzeň se povedla, parádní město. Taky Horvy dobrý. Toť vše. ()

Raptor odpad!

Tento film podpořil Státní fond ČR pro podporu a rozvoj české kinematografie a jedním z partnerů je Agrofert - tak to ovšem mluví za vše, že ano. ODPAD! ()

ESNYR

Ta jedna hvězda je kvůli tomu že existují horší filmy na světě. To ovšem neznamená že tohle není stejně hrozné jako většina naši tvorby. Písničky nejsou takové zlo, jaké popisují zdejší pisálci. Jsou jen hrozné. Výkony herců už ani nemá smysl nějak víc komentovat. Ve filmové branži je to náš standart, takže se to maximálně může jen zlepšit. Horší už to být nemůže :) ()

blondboss

Niektoré filmy sú už len naozaj zbytočnou bodkou za nejakým úspechom z minulosti, tak ako to bolo aj v tomto prípade, kedy sa tvorcovia snažili ešte vyšťaviť nejaké tie zvyšky z atmosféry dávneho diskopríbehu a vzdať tým poctu dlhoročnej tvorbe Michala Davida. Je to síce pekné, ale absolútne sa to podľa mňa nepodarilo a ten film bol doslova o ničom a bez akejkoľvek pointy. Fakt zbytočne vyhodené peniaze. 20 % ()

Kokutek odpad!

"(S)hitmejkr" David je nejvíc nejvrchnější představitel hnusu, nevkusu, marnosti a šedi osmdesátejch let minulýho století. Táhni už do piče, Míšo! ()

J.Mayen odpad!

Vše nejhorší tu snad už bylo napsáno, ja jen že naprosto nechápu ja tenhle galimatiáš vůbec mohl vzniknout, jaký byl důvod? Měly snad nalákat známý jména? Janžurová, Vondráčková, Hrušínský, David? Jestli se tihle všichni chtěli jen ztrapnit tak ano, to se jim povedlo. ()

honzic

Krásné písničky, hezké herečky a pěkně udělaná choregrafie nezachrání katastrofální scénář, režii, nudnou kameru a totálně trapné dialogy a příběh. Škoda. Hodnocení: 35 % ()

Fuksinka

Premiéra je dnes a tady už je záplava odpadu. To jste všichni nadšeně vyrazili na předpremiéru, abyste si potvrdili, že je to odpad, nebo jste to sem nasázeli jen tak, protože David? B je správně, že? Chudáčci. Já to v plánu vidět nemám, ale tohle jsem si neodpustila. Některé uživatelé CSFD vážně nechápu. ()

Elizabeth14 odpad!

Achjo, film mě bohužel velmi zklamal. Děj o ničem, jen písničky Michala Davida, které Vás jednorázově potěší. Žádná zápletka, nic co by Vás nějak donutilo zpozornit. Čekala jsem také to, že zazní větší hity Davida, ale bohužel. Jediné, co se dá hodnotit, tak jsou choreografie. ()

ernda odpad!

Nemám slov.... na film, dá-li se vůbec tento počin filmem nazvat, jsem koukal buď s tupým smíchem nebo s otevřenou pusou. Decibely lásky jsou bez děje, bez logiky, bez scénáře. Vývoj postav bych přirovnal ke skoku z doby kamenné rovnou do 21. století... Postava Rudolfa Hrušínského nejml. vypadá v jednom záběru jako naprostý ubožák a v druhém už najednou potkal "ženu snů", ale vysvětlení jak je to možné a co se stalo mezi záběry jsem odpověď nedostal... Na to, že se mělo jednat o film Michala Davida s písničkami Michala Davida vuniklo dílo, které písničkami moc nehýří a ani Karel Gott s kytarou to nezachraňuje. Nemám ani sílu psát víc... Zbytečný počin. ()

Optical odpad!

Změnit žánr „filmu“ na horor, přidat tmavší filtr a rázem dostaneme snímek, který bude děsit diváky k smrti po celičkém světě. ()