V hlavě

• Austrálie

• Nový Zéland

Animovaný / Fantasy / Dobrodružný / Komedie / Drama / Rodinný

USA, 2015, 95 min

Komentáře uživatelů k filmu (1 104)

• golfista

U Pixarů už to taky asi nefunguje jako dřív. Skvělý nápad zabít touhle infantilní "roadmovie" ve střední části filmu - to by zasloužilo možná ještě horší hodnocení. Ale můj "Hněv" asi zrovna usnul, a tak mě můj "Smutek" přesvědčil ať zůstanu u slabých 50%. ... Škoda, že celý film nebyl v duchu závěrečných titulků. Možná bychom se tak dočkali návratu lesku pro kdysi tak úžasnou značku PIXAR.(5.10.2015)

Jak moc jsem se bál co to zas bude za americkou sladkobolnost tak moc jsem byl z filmu nadšenej! Konečně jsem pochopil co se mi v hlavě děje a proč. Celá ta myšlenka zobrazení toho co je pro nás v hlavě důležitý a jak se tvoří vzpomínky a jak se ukládají je prostě skvělé. Jeden ze tří nejlepších animáků vůbec.(21.1.2019)

Z jedné strany je to ve stylu starého dětského pořadu Byl jeden život,. Z té druhé, je to chytlaví film, s rozumným nápadem a který si představím a to jak funguje lidksá mysl. O tom to je. Moc jsem se bavil.(18.4.2019)

V žádným případě to není špatný animák, jen.. nedotažený. Hodně, hodně nedotažený. Téma mysli je perfektní pro animovaný film, mohli si doslova udělat nejzajímavější a nejkreativnější animovaný svět všech dob, ale místo toho nám dali jednoduchý, nezajímavý, nudný svět.(6.5.2019)

1 15 29 42 53 54 55 56 následující >>