Alexandr a jeho opravdu hodně špatný a příšerně blbý den

Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day

• slovenský

Alexander a jeho naozaj veľmi zlý deň

Komedie / Rodinný

USA, 2014, 81 min

• Vědma

V Americe je fakt zvykem chválit dítě i za to, že se nadopuje sirupem proti kašli a naprosto zničí divadelní představení? A rodina je přednější než ples s krásnou dívkou, která s vámi počítá a překousne i bledě modrý smoking? To jako fakt? Tak ještě štěstí, že žiju v Evropě.(6.3.2017)

• Thomick

Scénáristu týhle nepřiměřeně fekální rodinný záležitosti by měl někdo pořádně nakopat. Ideálně klokan.(6.2.2015)

Milý, rodinný film od studia Disney. Jsou v tom emoce, je to roztomilé, vypadá to skvěle a jsou v tom zvířata, i když je škoda těch digitálních triků, bez kterých už to dneska nejde. Ale je fakt, že nechat Steva Carella nakopat klokanem asi není úplně jednoduchý úkol. Bavil jsem se a to jsem očekával. Příjemné a navíc krátké.(23.1.2015)

Za klokana a wallabyho pridávam hviezdičku navyše. Inak je to typická, nehodová americká zlátanina.(31.5.2016)

• Frajer42

Asi jsem si měl někde přečíst, že tento film vyvrhla dílna Walta. Je to zřejmě koukatelné pouze pro snovou rodinku s hodně malými dětmi. Pro ostatní to bude pravděpodobně podobná sračka, jako to byla pro mě osobně. Čekal jsem legraci ve stylu jednoho extrémně zkurveného dne a dočkal jsem se pouze několika trapných chvilek, ze kterých se prakticky vždy nějak vybruslilo. Film je tak přeslazený a pozitivní, až vše působí velmi nudně. I přes krátkou stopáž se mi podařilo vydatně se nudit. Dávám ošklivou hvězdu a ani pořádně nevím za co.(2.2.2015)

• Ed Oxenbould

• - Steve Carell a Jennifer Garner chodili na stejnou vysokou školu v Ohiu, na "Denison University" v Granville. Carell promoval v roce 1984, Garnerová v roce 1994. (Amarria)