Záhadný telefonát odstartuje nebezpečnou hru. Jejím ústředním protagonistou je neúspěšný obchodník Elliot. Pokud zvládne splnit 13 úkolů, jeden zlověstnější než druhý, čeká ho tučná odměna. (Filmbox)

Snakefinger

Tak normálně bych dal více, ale thajský film na mě zapůsobil minimálně atmosféricky o hodně více. Nápad zůstává stejný, bohužel některé sekvence tady chybí (hlavně ten voňavý pokrm). Nabizí se tady trošku paralela s filmem Experiment, který původně natočili němci a pak to hoši z hollywoodu převzali a natočili podle svého. Výsledek je stejný. Prostě když dva dělají totéž, není to fakt vždy totéž. ()

Fritaaa

Námět okoukaný jak porno, ale i tak dokázal zaujmout a postupně si vybudovat napětí. Jen jsem asi jako jediný z mého okolí nesoucítil a nefandil hlavnímu hrdinovi, protože co dělal pro svůj vlastní prospěch je jednoduše zvrácené a trestuhodné. ()

Accuphose

Když to srovnám s originálem, tak je to o chlup lepší, avšak oboje má svoje plusy i mínusy. Ano, je to trochu Sci-fi a nedá se to brát vážně, ale bavilo to, umělo to překvapit a celkem obstojně to vršilo pointy... Nenudil jsem se, občas jsem se pousmál a rychle to uteklo. Pokud jste viděli originál, můžete porovnávat a něco ocenit a něco ne, pokud jste originál neviděli, tak zase nebudete vědět, jak některé scény budou probíhat a budete o to víc překvapeni... ()

naytsirk

Za mě pěkná podívaná....Ano, stejné téma už tady bylo vícekrát, ale pro mě je tenhle druh filmu vždycky očekávání zvratů a tady byly....spokojenost ()

roswell47

Hej asi som iný ale do prdelky, to bola jazda za mňa! Mňa to bavilo proste. Herci boli v pohode, Mark Webber sa celkom predviedol :). Páči sa mi kde presne smeruje film a čo sa nám snaží naznačiť. Každý hriech bol dobrý ale motorkári boli asi najlepší. 5 hviezdičiek si to zaslúži. ()

soulless

Příjemné překvapení ... ze začátku jsem měl trošku obavy z rodinného dramatu, který se naštěstí nekonal. Atmosféra jak hrom, při které člověk jenom tuhnul, co bude další úkol za svinstvo. Parádně zmáknuté, akorát ta Fučíkova melodie už mě při konci pěkně srala :) 8/10 ()

danny79

Namet sice neni originalni, ale to nijak nesnizuje zabavnost tohoto filmu. Thajsky original jsem zatim nevidel, tak nebudu porovnavat pouze hodnotit. Hlavni postava je obsazena vytecne - toho uslapnuteho noumu mu verim. Ukoly mne prisly napadite, napinave i v vtipne posouvali film pekne kupredu stejne jako transformaci hlavni postavy. Drobne scenaristicke nedostatky a nelogicnosti odpoustim, protoze jsem se bavil. ()

Pollini

Už jsem viděla vražednou hru, je to to samé, akorát na ulici. Konec je zvláštní, sestřelit pěšáka a přijít o královnu, no nevím. Na druhou jsem se dobře bavila a byla jsem zvědavá, co přijde jako další. Žádný velký horor to není, ale pro mě lepší průměr. ()

gfrusvk

Ak ste zadĺžený až po uši, s retardovaným bratom na krku, pár dní pred svadbou s čiernou ženou a ešte vás k tomu práve vyrazili z roboty, urobíte pre pár šupiek čokolvek. Tých par šupiek je niekoľko miliónov $, a to čokolvek uvidíte. Tento film kombinuje napätie s hororovými prvkami a miestami s čiernym humorom a s psychickým terorom. Hlavná postava sa musí predrať cez 13 úloh, ktoré dostane od záhadného hlasu cez telefón, každá z úloh je finančne ohodnotená a buď získa všetko alebo nič - v podstate je to taký upravený, akčnejší a brutálnejší motív Rýchlych prachov. Popravde práve tej brutality som čakal viac, a hoci pár scén bolo efektných, pár litrom krvi naviac by som sa nebránil. Dal by som 4 hviezdy, ale jednu strhávam ako pokutu za plne nevyužitý potenciál a jednoduchší koniec. Inak ale doporučujem ! ()

wendlik odpad!

Božemůůůj, tohle nééé.... (Ano, stejně intelektuální komentář jako kvalitní film). Takže to shrnu: Myšlenka dobrá, ztvárnění nula, herecké výkony ... byly vlastně nějaké? Klišé střídá nelogičnost, předvídatelnost je až komická a když jsme u té komedie - občas jsem nevěděl, jestli se dívám na thriller/horor či scary movie. Opravdu a zcela vážně - toto a horor? Nebo thriller? Boha jeho.. ()