Záhadný telefonát odstartuje nebezpečnou hru. Jejím ústředním protagonistou je neúspěšný obchodník Elliot. Pokud zvládne splnit 13 úkolů, jeden zlověstnější než druhý, čeká ho tučná odměna. (Filmbox)

bourec

Originál je řádná píčovina,ve který tvůrci nešetří nechutnostma,hraničících až s parodií.Remake má naopak v popisku slovo horor zcela zbytečně.Film je uťáplej,navíc příšerně vobsazenej,moc mě to nebavilo.30%. ()

SHI-SHA

Předlohu jsem neviděl, nicméně americký remake mě zaujal. Vyčetl bych maximálně trochu pitomý konec a jeden z nejhorších hereckých výkonů vedlejší postavy - postiženého bratra. Na to se opravdu nedalo koukat. ()

Immortal17

Bohužel jen slabá kopie thajského originálu "13 game sayawng", jsem zklamaná, i když je pravda, že se tento výsledek dal čekat. Ron Perlman však ani tentokrát nezklamal. :) Ovšem gore scény nestály oproti originálu za moc a tak je 2/5. Takhle většinou dopadají předělávky thajských, korejských, japonských filmů Američany. :( Tragédie. ()

Khumbac

Který to byl úkol co film srazil na kolena 5, 6? Každopádně dát černé kafčo v restauraci s poldama byl silný oříšek. Film je třeba brát s hlavou napůl zamyšlenou nad jinýma věcma, třeba: kam jet na výlet, co povečeřet, rozmyslet si zda v budoucnu sledovat filmy Daniela Starmma... ()

chelseaman22

Není lepšího vstupu do dne, než pozorovat slušně vychovaného administrativního pracovníka, kterak konzumuje mouchu a dostává za to zaplaceno! Slušňák se během jediného dne začíná transformovat v ďábla, jež je upocen jak prase a zrakem svým tiká sem a tam v tak krátkých intervalech, že jen pacient na odvykačce by mu dokázal sekundovat. Naštěstí náš hrdina má prostoduší milenku, jež se domnívá, že partner je pouze nervózní z večerního zásnubního večírku. Divák by si měl ze snímku odnést dva základní poznatky - nejezděte v noci na skútru a nastavte si nové vyzvánění! 87% ()

Aargh

Škoda, že je to tak strašně přitažené za vlasy. Stačí se jen zamyslet, co všechno by ona všemocná organizace musela naplánovat, aby jim tohle vyšlo. ()

Jizni Tlapa

Připravit půdu pro kvalitní zážitek dobře voleným scénářem, povedeným příběhem a leckdy i propracovanou smrtí a pak to vše zazdít nešťastnou volbou hlavního hrdiny, který je nudný až za hrob, je opravdu horor....který, mimochodem,ve výsledku hororem vůbec není... ()

Johnny.ARN

Na moje veľké prekvapenie, toto bolo veľmi, ale fakt veľmi fajn. Prekvapenia, nechutnosti, minutáž, obsadenie. Ja som sa bavil, ale aj ma to znepokojilo. 3 z 5 ()

Duoscop

Pro mě lepší než Thajský originál z roku 2006. Kostra příběhu je více méně stejná, opět 13 úkolů, finančně slabšího jedince a touhu po penězích. A co byste udělaly pro peníze vy? ()

elanius

(72/2014) / Čo mi vadilo najviac bola nevýrazná hlavná postava, čo sa mňa týka Mark Webber bola zlá volba. Film neurazí, len sa proste tvorcovia báli viac zatlačiť na pílu pri plnení úloh. Aspoň ten Perlmanov ksicht bol zapamatatelný. (6/10) ()

Yoshimitsu

Amíci musí být všude. Vykradli o 8 let mladší thajský originál, který se mi líbil o dost více. Hlavní aktér divnej, ale některé úkoly udělal nekompromisně, ale bylo to takové nedotažené, hodně zkopírované, zbytečné a už jsem chtěl, aby to skončilo. Dávám 30% ()

VanTom

Tož se nám záhadná thajská hra sestávající z 13 čím dál zvrácenějších úkolů přesunula do Ameriky. Zběsilé řádění zůstalo, ale (nejen) ten prapodivný konec z originálu byl eliminován - respektive nic nevysvětloval a neodhalil, přestože se v průběhu v pozadí trošičku zapátralo (čili víme, že podstata a historie byly úplně jiné). Ve výsledku vůbec nešlo o zatraceníhodný remake / variaci. ()

ghatos

Americký remake na úrovni. Nečekal jsem, že bude tak povedený. Takových snímků není nikdy dost (dalo by se udělat i pokračování nebo nějaká variace). Závěrečný titulkový soundtrack také super...68%. PS: Přes určité chyby zábavný a NEzbytečný kousek. ()

zolo23

Originál som nevidel, takže pre mňa parádne prekvapenie. Film je od začiatku zaujímavý a pri tejto docela krátkej stopáži nemá kedy nudiť. Lákadlom bolo i obsadenie Rona Perlmana ,bol som zvedavý ako nám tento pán zostarol, keďže tretí Hellboy bude až v roku 2017 a tie roky jednoducho nezastavíš.. Záver prekvapil, čo som vôbec nečakal. ()

BMAJTZ

Nebylo to špatné, ale v některých momentech až moc předvídatelné a navíc hlavní hrdina celou dobu mohl tušit kam to spěje. ()

sedm.1

Tento americký remake původní thajské pecky mě bohužel nenadchl tak, jak by mohl, respektive vzhledem k výbornému námětu měl, a to hlavně ze tří důvodů. Za prvé mě zklamalo vyloženě televizní zpracování, kdy mi to prakticky ve všech filmařských ohledech připadalo jako třináctí díl sedmé řady jakéhokoliv krimi seriálu. Dále musím určitě zkritizovat ne zrovna povedený casting, kdy naprostá většina zúčastněných herců podává sakra mdlé výkony, o jejich nesympatičnosti a nevýraznosti ani nemluvě a co se týče přímo role hlavní, Mark Webber není vážně borcem, který by utáhl film a zde to v plné kráse jen potvrzuje. A za třetí negativum považuji úplný závěr, kdy se ústřední hrdina sice zachová čestně, ale zároveň tak nelogicky a hloupě, až to snad musí většinu diváku nasrat. Zbytek ale jinak působí jako docela fajn zábava, což z toho dělá ve výsledku alespoň průměrnou podívanou. Jednotlivé úkoly totiž nenudí a jsou i poměrně nápadité, i když mnohem více tvůrčí odvahy by tedy rozhodně neuškodilo, celé to má jinak i opravdu hodně svižný spád a sem tam se dostaví povedený nečekaný zvrat. Nicméně opakuji, s tak parádním nápadem, co se zápletky týče, z toho jednoduše měli amící udělat hvězdně nabušenou jízdu, která by všem urvala palice, a ne televizní jednohubku s ustrašeným režisérem bez koulí. Tento remake si zkrátka k originálu ani nečichne a je to vážně obrovská, nevyužitá šance na vytvoření parádní pecky. ()