Záhadný telefonát odstartuje nebezpečnou hru. Jejím ústředním protagonistou je neúspěšný obchodník Elliot. Pokud zvládne splnit 13 úkolů, jeden zlověstnější než druhý, čeká ho tučná odměna. (Filmbox)

Facerr

Asi se dá najít fůra přirovnání ke spoustě jinejch filmů, ale v tomhle případě jde o dokonalou kombinaci masakru a etickýho dilematu, kterej k tomuhle subžánru patří. Ani jsem nevěděl že existuje nějakej originál z Thajska. Koukat na něj ovšem rozhodně nebudu, protože jsem si takhle naběh už několikrát a zjistil, že asijská filmařina opravdu není nic pro mě. V tomhle případě pochybuju, že by mě původní verze dokázala víc přinutit ke vžití se do hlavního hrdiny, se kterým bych váhal, jestli sežrat, nebo nesežrat mouchu .... ok, já bych asi váhal míň.) ()

mikessc

Velmi dobry thriller,po dlhsom case film kde som nemusel miestami zrychlene pustat kvoli nude, konecne film při ktorom som sa nenudil. HURAAA ()

BlondJames

No to je blbeček... Nevím jak vy, ale já ho teda nechápu.Pěkně trapnej konec.A nevím kde vzal mistr LIVINGDEAD to, že ho tajemný hlas informuje, že je natáčen skrytými kamerami... Asi zase hodně přetáčel ;) ()

wowylgu313

55% a to ta jedna hvězda na víc je hlavně pro to že jsem uchylák alá Saw. Takže tady bylo splněno. Krev, řezání a krev. No příběhově průměr a za ten závěr jsem si klepal na hlavu, kdo by totiž tohle po tom všem co zažil udělal? Nikdo. Kdyby tam nebyl ten závěr co byl tak by to dávalo logiku. Takto to byla krvavá podívaná s průměrným příběhem. Nic dokonalého ale za večerní shlédnutí když není nic jiného je to OK. ()

SMilan

Po projekcii som bol pomerne sklamaný a až na pár momentov sa mi film vôbec nepáčil. No po následnom zhliadnutí pôvodného thajského originálu sa skôr prikláňam k tomuto remaku. Nie je to zas až taká výhra, len mi proste prišiel menej otravný, za čo zrejme môže tých necelých 90 minút stopáže. ()

david666

Solidní námět zabíjí podle mě divný herec v hlavní roli. Nějak jsem si nedokáuzal na něj zvyknout. Vlastěn mi silně vadil:-) ()

Kusic

Trochu mi to přípomínalo Saw a The Game.. vůbec bych se neostýchal a za horror/thriller klidně ještě doplnil komedie, protože v neposlední řadě mi to přišlo jako zvrhlý a brutální Vylomeniny s Dejdarem na druhym konci sluchátka. ()

Maraboy

Nevím proč amíci musej mít prostě svůj (remake),ale budiž . Ve směs je to stejné jako 13: hra smrti místama i někdy zábavnější,ale v úkolech moc inovativní nebyly nicméně i tak jsem se vcelku bavil a film má i zajímavý konec. ()

Emperor1

Až po ten 3. úkol bych to bral (vždycky se najde nějaký otravný, nevychovaný spratek, který by si to zasloužil) ... docela zábavná a zároveň lehoulince znepokojivá taškařice pojednávající o tom, jak si člověk nechá koleno vrtat ne pro korunu, ale pro milion by to minimálně zvážil ... ()

Nominant

Podľa mňa v pohodičke filmík. Môžme byť svedkami toho, že peniaze naozaj hýbu ľuďmi. "Dokonči 13 úloh a budeš bohatý." No, len za akú cenu. Cenu života či smrti? 3* ()

brasek

Snímok je skôr čierna komédia, ako horor - thriller. Oproti thajskému originálu zaostáva vo všetkom. Divák však nepríde o svoju zábavu, je to vcelku stráviteľný príbeh. ()

gpx

"Já musím vyhrát". I taková mohou být poslední slova před smrtí. Otázka je jen čí smrt to bude, že? ()

veverysiak

Zas až také strašné to nebolo, hra síce nie je žiadny origoš, ale chlapi si ju upravili na svoje pomery a nespravili z toho čistý výsek, akurát zaplietli do toho trištvrte zemegule, a to už trochu prehnali, takže 40%. ()

musolini

Kdysi jsem viděl něco podobného,ale byl to díl z jednoho seriálu.Tohle se povedlo,od prvního zazvonění telefonu jsem byl napnutý a čekal jsem,co bude za další úkol.Originál jsem neviděl a ani mě to nevadí,protože tohle se mi líbilo a taková menší komediální vsuvka s mrtvolou,kterou táhne na kafe do restaurace neměl chybu... ()

Allein4

Nebojím se dát plný počet. Možná proto, že neznám originál (který je ostatními tolik chválen), pouze tento remake. A ten se mi líbil opravdu hodně. Spousta napětí, velká dávka humoru, která ale neubírala na vážnosti, což je velké umění to takto skloubit. A povedlo se, vážně ano. Uvidíme, jestli toto hodnocení ponechám i poté, co se podívám na původní z Thajska..._____________________________________________________ Tak poté, co jsem viděl 13 Game Sayawng, musím hodnocení snížit. Pořád je toto skvělý film, ale originál je o něco dál... ()

fabregas1

Násilné béčkové uchylátství, které baví až do konce. Až mi takhle někdo cizí zavolá a začne mě krmit prachama, tak ho rychle a zběsile pošlu do .... a mouchy stejně nežeru :) ()