Záhadný telefonát odstartuje nebezpečnou hru. Jejím ústředním protagonistou je neúspěšný obchodník Elliot. Pokud zvládne splnit 13 úkolů, jeden zlověstnější než druhý, čeká ho tučná odměna. (Filmbox)

John80

Moje hodnotenie 2* zodpovedá presne kvalite tohto filmu, od ktorého som čakal oveľa viac, pretože sú od neho aj lepšie filmy ()

Zl0

Ten kto si sám o sebe myslí že je trtko, mal by si dobre pozrieť tento film a jeho hlavného hrdinu. TO je trtko. Dvestopäťdesiata variácia na to že niekto niekoho ovláda, je to nejaká hra a nejaká zvrátená zábava zároveň je síce trochu otrepané, ale ja takéto filmy môžem a vyhľadávam. Čiže dalo sa... až na toho hlavného hrdinu. Za toho by som nedal ani 5 korún. Aj keď už máme Euro. Aj tak. Nedal. ()

ANTYCHRYST

Dobrej Thriller, rozhodně neee horor, jestli očekáváte krev atd.. tak to tady nehledejte. Již od začátku je nasazené dobré tempo tak že si každou další minutu říkáte..sakra co bude dál, jakej další úkol... jak to asi skončí kdo a proč to dělá .... :) Lepší 3 hvězdičky :) jaakoo ocelové lanko na konci je dobré :) ()

Najt

Bylo to dobrý, ale neskutečně promarněný potenciál. Z tohohle se dalo vyždímat mnohem víc. Jinak dobrý nápad ()

Romeroo

Spád, tempo a zápletka nechybí. Cokoliv navíc už ano, včetně " neočekávatelného" konce. 88 minutová rychlovka, na zahnání hladu po opravdovém thrilleru. 62%. ()

Kortexo

Jeden z konceptů, který bude v hororů vždy fungovat.Co je člověk ochotný udělat pro peníze? Kvalita těchto filmů se liší, jen originalitou zadávaných úkolů... ()

XXXXXXXX

Znáte to rčení: ,,S jídlem roste chuť" Akorát že tady jsou místo jídla peníze a místo chuťi roste náročnost každého úkolu. Nabízí se otázka: ,,Existuje něco, co byste navzdory exponenciální finančí odměně neudělali?" ()

lusa

Originál som nevidela, takže som rada, že nemusím porovnávať. Námet fajn, ale dozvedela som sa len to, čo všetci dávno vieme.. Každý má svoju cenu. 3* ()

Pitryx

Já tyhle filmy mohu stále. Jen by to chtělo přitvrdit ve stylu SAW série. Tohle se mi líbilo, napětí to mělo, gradaci také, jen to překvapení v závěru tvůrcům nevyšlo, protože jsem to odhalil už v půli snímku. Ve filmu totiž zazní narážky, takže jsem asi nebyl sám, koho se překvapení netýkalo. Ale jinak, mohu doporučit jako velmi dobrou oddechovku. Je kratší než ten asijský a to mu jen prospělo. *** A PŮL ()

mark9th

Nie, presne ako tu už bolo napísané, ak by to bol originálny námet super, lenže toto zostane iba v tieni thajského originálu, ktorý je oveľa intenzívnejší a nekompromisnejší v gore scénach. ()

MartinTerran

Vcelku zajímavý krimi thriller. Po chvíli bylo jasné kam to půjde dál, ale vůbec ne jak to dopadne, takže jsem byl zvědav a zklamán jsem vůbec nebyl ikdyž myslím, že úplný závěr s Ronem Perlmanem a "hráčem" byl už zbytečný. Trochu mi to připomnělo Nerve: Hra o život, ale tam to byla trochu jiná liga. Hodnocení: 63/100. ()

ostravak30

Thajský originál jsem neviděl, ale musím se přiznat, že se mi film zalíbil minimálně kvůli originálnímu námětu. A vůbec bych se nedivil, kdyby se pár boháčů tímto způsobem opravdu bavilo. Je přeci celá řada činů, pro které pachatelé odůvodnění nesdělili. Jakmile se sníme rozjede, pozbývá hluchých momentů a má spád. Je opravdu napínavý a svým pojetím otevře prostor pro naprosto jasnou otázku: Co je člověk ještě ochoten udělat pro peníze? Kam až zajít? Mimochodem, tvůrci si dovolili i pár překvapivých momentů, takže jsem se opravdu nenudil, byť je třeba se s mířit s tím, že nelze čekat hvězdné obsazení. ()

Blazkowicz

Originál jsem neviděl a neláká mě to. Tady jsem netušil do čeho jdu, protože podobné filmy nevyhledávám, ale nebylo to špatné. 3* ()

elanista1

Raz za cas nejaka nelogicka akcia neuskodi, a mam rad takuto jednoduchu zabavu pri ktorej netreba ani minimalne rozmyslat. Samozrejme to nie je plnohodnotny film, zákony sedliaceho rozumu tu nehraju prve husle, ale ide o to ze to nenudi, a celkom ma zaujimal buduci dej. Pravdupovediac, to co vychadza tento rok z ameriky za filmove zazraky som poteseny aj z takychto omrviniek. V nedavnej dobe ma na podobnu tematiku trocha viac uspokojil indický film Stol č.21 ()

Honzulik

13 Sins - tak u tohoto filmu musím doporučit podívat se až do konce. Pokud to nevdržíte přijdete o to nejlepší... Nicméně není to tak snadné, neboť nízký finanční rozpočet, průměrné herecké výkony a další, to vše při sledování 13 hříchů ovlivňuje pocity diváků. 13 Sins přesto udržuje pozornost určitým napětím a inteligentními zvraty při řešení jednotlivých úkolů. 13 Sins je film na hranici mezi thrillerem a hororem. Hororové momenty sice trochu amatérské a určitě mohly být efektivnější, krvavé scény jsou zase tupé, zbytečné a chybí větší rafinovanost. Režisér Daniel Stamm je zřejmě ovlivněn stylem nezávislých hororů dřívějších let, kdy se ještě tolik nehledělo na hodnotu napětí. Je pravděpodobné, že film je finačně omezen tak, že nezbyly peníze na kvalitnější speciální efekty a to samozřejmě ovlivnilo samotnou kvalitu filmu. Je to určitě škoda, neboť námět filmu je velmi zajímavý. Můžeme jen doufat, že celý rok 2014 nebude pro tvůrce filmů finančně tak hrozný, jak se zatím rýsuje a dočkáme se více kvalitnějších filmů... ()

djbarrel

Jelikož jsem původní film neviděl tak nebudu srovnávat. Na mě film působil vcelku originálně a solidně. Hlavní hrdina byl solidně trhlej a opravdu během "hry" se zajímavě vyvíjel. No škoda, že si pokazil ten konec. Na jedno shlédnutí určitě ano, víckrát bych to ale asi nedal. Slušná atmosféra a oceňuji i přítomnost Rona Perlmana, i když tentokrát tam byl spíš jen do počtu a aby měli zajímavé jméno do titulků, ale toho chlapa mám rád, takže OK. 60 % ()