Záhadný telefonát odstartuje nebezpečnou hru. Jejím ústředním protagonistou je neúspěšný obchodník Elliot. Pokud zvládne splnit 13 úkolů, jeden zlověstnější než druhý, čeká ho tučná odměna. (Filmbox)

Wally

Stokrát opakovaný scénář...tu něco ze Sedm, támhle to připomíná Saw...hlavně dost nesympatický hlavní hrdina.. Nezaujalo... ()

iXtr3m3

Slabučné DVD béčko, ktoré nezaujalo ani technickým spracovaním, ani castingom, škoda času. Na druhú stranu, scenáristicky to nebolo márne, len to dostať do rúk niekto s väčším rozpočtom. ()

MareT.

Uz u orginalu se mi libil napad. Provedeni by mohlo byt udelane na sto zpusobu a ja bych si dokazal predstavit o honde lepsi volbu, nez jsme videli. ()

Dman

parada...namet a scenar byl fakt dobrej napad! Pocatecni ukoly mi pridali zvedavost co bude dal a jak to dopadne..ale konec byl rychle odbitej a ne zas tak prekvapujici.. Kazdopadne, sezrat mouchu je jasna volba :) ()

Santino7

Dokáže sa naozaj z každého človeka stať monštrum? Zahrajme si hru a uvidíme... Neviem, nápad sám o sebe je celkom dobrý, i keď originálnu thajskú verziu som nevidel, čiže porovnávať nemám s čím. Vadil mi v prvom rade výber hercov - špeciálne pri hlavnej postave, Mark Webber sa mi zdal až príliš nevýrazný. No a Ron Perlman, toho som už v poslednom čase pomerne dosť presýtený, keďže sa v podobných filmoch objavuje až pričasto. Zišla by sa mu možno menšia pauza alebo žánrový odklon do iných vôd - otázkou je, zvládol by to? Trošku ma sklamalo ešte to, že dej je ľahko predvídateľný a približne v polovici som už viacmenej vedel, čo a ako - teda nie, že by sa neobjavili nejaké mini prekvapenia ale nič zásadné... Zopár scén sa snaží byť tvrdých či nechutných (ktorými chceli divákovi pravdepodobne vyraziť dych, šokovať ho), iné naopak zabŕdajú viac do psychológie (iba tak decentne, nečakajte nič hodnotné), no a niektoré zas chcú pôsobiť až príliš drsne (to považujem za obrovský prešľap, absolútny krok vedľa). Ako celok to preto vytvára nesúlad, taký trochu miš-maš, avšak nie v pozitívnom zmysle slova. Môj názor je, že z takéhoto námetu by sa dalo vyžmýkať aj čosi viac. Ale vzhľadom na to, že ide asi o jednu z tých lacnejších nenápadných záležitostí (opravte ma, ak sa mýlim), tak to zas až tak zlé nebolo, sú aj horšie - a hlavne čo sa týka amerických remakov... 3/5 ()

Perfo

Musím říct, že jsem byl příjemně překvapen. Líbilo se mi, že zůstal koncept a film byl předlohou jen volně inspirován, což filmu hodně prospělo, tvůrci si přidali pár vlastních věcí a celkově to působí hodně svěže ... i když konec, mě trochu nasral ... ()

Standic1

Doslova přes kopírák stejné jako originál 13: hra smrti. Jsou tu jisté odlišnosti, ale úkoly jsou takřka stejné a vůbec mě nepřekvapuje, že americká verze oproti té thajské vynechala pojídání exkrementů :P Herecky je to mnohem mnohem lepší a díky tomu o dost koukatelnější. Velkým zklamáním je ale závěr, který kazí celkový zážitek. Chápu, že se alespoň závěrem chtěli tvůrci odlišit od originálu a trochu překvapit, ale tohle za to nestálo... Mimo jiné mi v některých chvílích hlavní hrdina opravdu lezl na nervy, a to hlavně v situacích, kdy se ozve jeho svědomí a snaží se vše a všechny zachránit (scéna s motorkáři mluví za vše). ()

Flopik

Originál som nevidel , no toto sa mi páčilo. Dravé od začiatku, nápad skvelý a prevedenie výborné.Po krvavej stránke samozrejme žiadna sláva až na pár motorkárov ale inak som sa bavil. Herci hrali skvelo a moju pozornosť to udržalo dokonca kde som bol zvedavý ako to dopadne. Akurát na konci sa zachoval hl hrdina ako idiot ja by som prachy bral a nepýtal sa nič. U mňa zaslúžené 4*. ()

johnymdoe

Jistě, Hra s Michaelem Douglasem je špička a lepší o řád. Nicméně tohle byla super podívaná z které opravdu mrazilo a jsem rád že jsem vydržel i přes to že je skoro třičtvrtě na dvě v noci. Zase jedna melodie na mobil kterou si fakt ale opravdu nedám. 4 hvězdy a pro mě za 85%. ()

Hapretor

Divák, co má více nakoukáno, co má ve filmech jasno, ví hned, o co jde. Čili nepřekvapí, zabaví, neurazí, čas zaplácne, uspí a jde se hajat. To samé, ne-li slabší než jednička. ()

Doomedx

Puvodni original z roku 2006 jsem nevidel, takze nemuzu nadavat na to jak se jim zase dalsi hollywoodskej remake nepovedl a ze by je uz nemely tocit. V overallu pribeh zajimavej i celkem originalni, i kdyz sem se nemohl zbavit pocitu ze mi to pripomina nedavno zhlednute Cheap Thrills. Konec trosicku surprising, ale nic co by Vas vylozene posadilo na prdel. 3* = 65% ()

Brunky

Pre mňa počas celého filmu veľmi dobré napätie nevedel som sa odlepiť, nápad originálny, aj keď ide teda o remake..Jediné sklamanie koniec, teda aspoň pre mňa a pár vecí v deji mi boli dopredu jasné... ()

Raziel_cz

Z tohohle filmu jsem byl poměrně nadšený... dokud nepřišla poslední patnáctiminutovka, která zničila morální kolaps hlavního hrdiny a navršila na sebe nesmysly jenom proto, aby do sebe zapadly věci, co radši měly zůstat bez další pozornosti. A potom, celá linka s Perlmanem ohledně pozadí hry je tu navíc a vlastně toho stejně moc nevysvětlí, takže proč si dělat škodu? 13 Sins odsýpá i přes odhadnutelný vývoj a spousta úkolů pro protagonistu je sympaticky zvrácená, ale bohužel. Scénárista neměl koule to pořádně dotáhnout a na konci je jen pachuť z promarněné šance na kultovku. ()

rainman93

V mnoha směrech povedené a rádoby neokoukané. Co všechno je člověk schopen udělat za peníze? Jak moc ho to změní? Je zrůda ten kdo zadává úkoly nebo kdo je mění? Víte, kde jsem se s velmi podobnou myšlenkou setkal poprvé? U filmu Hračka s Pierrem Richardem. Kde pochopitelně teklo daleko méně krve na druhou stranu bylo vyznění možná ještě více syrovější. ()

Katcat

V podstatě to nebylo vůbec špatné. Špatně se mi hodnotí remake filmy, protože nedokážu být moc objektivní, ale tenhle film mi přišel oproti originálu hůře zpracovaný, ovšem s výhodou toho, že originál byl komediální - nicméně skutečně lépe propracovaný. Váhám mezi 3 a 4 hvězdama kvůli úžasnému konci, ale 4 hvězdy má originál.... Nezbývá než dát 3. Shlédnutí doporučuji, takový konec jsem nečekala a bylo to výborně dramatické :) ()