Režisér filmu Sejmi eso vás zavede do světa Kevina Stretche, řidiče hollywoodské limuzíny, muže s temnou minulostí. Když se Stretchovi ozve nechvalně proslulý gangster, aby od něj dostal zpět půjčené peníze, Stretch v naději na slušnou odměnu vezme práci, kterou mu nabídne jeho klient – miliardář. Výstřelky výstředního klienta ale brzy vyústí v divokou noc plnou dobrodružství, sexu a nebezpečí, po které je jasné, že s návratem peněz to až tak snadné nebude. (Bontonfilm)

vinducha

Parádní jízda Patricka Wilsona , spousta skvělých a zábavných momentů a hlavně potvrzené pravidlo , že když se něco podělá , tak nikdy nezůstane u 1 maléru. ()

dikshy

Carnahan nesklamal..Stretch je celkom slusna adrenalinova jazda pri ktorej sa vdaka stopazi nestihne divak nudit. Wilsonovi uloha sadla paradne ale Pine ma milo prekvapil a v ulohe sialeneho milionara priam exceluje! Celkovo tych sialencov je v tomto snimku dost a Stretch oplyva aj dostatkom akcie a akuratnou davkou absurdneho humoru..ceresnickou na torte je minirola Raya Liottu a nesmrtelneho knight ridera Hasselhoffa ktory skvelo paroduje sam seba. Porovnanie s Crank by som nebral vazne mne totiz Stretch ponukol podstatne viac zabavy. Skoda akurat maleho vyuzitia krasy Jessicy a tak trochu slabsieho finale inak by to bol plny pocet! ()

hujerita

Carnahan ma pobavil a bolo to super. Nič som nečakal, ale dostal som zábavu. Dokonca hlavný hrdina nebol ptravný a to je super. Plus navyše camea R.Liottu a D.Hasselfoffa super. Nakoniec len bonus v podobe "šedej myši" Jessicy :). Za mňa 4 a vrelo odporúčam každému, kto sa chce nezáväzne pobaviť na výbornej jednohubke. ()

Mykie

Výborná oddechovka, při níž jsem měl stejně pozitivní pocity jako u spřízněného Lucky Number Slevin, či Kiss Kiss Bang Bang. Jasně příběhově se nemůže těmto dvěma laskominám rovnat, na to je Carnahan moc průhledný scénárista, ale jeho přístup k postavám a vnitřním monologům si nic nezadají s oběma zmíněnými. Patricka Wilsona mám rád a myslím, že je neprávem přehlíženým hercem. Je tahounem celého filmu, nehneme se od něj ani na krok a svého loosera zvládá naprosto perfektně, like he said: Owned the place. A to ani nemluvím o drobných roličkách a cameech (Hasselhoff bezkonkurenčně vede :-)) Skvěle chutnající jednohubka. ()

tompolicky

Jo, má to spád, má to akci, má to grády, má to vtip, je to prostě skvělá akční komedie. Slabinou je jen trochu předvídatelný scénář, to mi však nijak nevadilo. Určitě jedna z těch lepších komedií co americká produkce poslední dobou pouští do světa. Je tu spousta vtipných scén i dialogů, určitě si do budoucna pustím tuhle komedii znova. ()

dedavena

Pulka žyvota v dupě a ja ešče nic nědokazal. To se musi změniť. Odkladam tu sfoju zatracenu lopatu. Buď do teho iděš, něbo si mrtfy. Hajzlhof mu pravi, že je srač. Streči, byl si užasny řidič, ale maš to marne. Něchal ses napaliť a teraz iděš nadno. Ja těž. ()

BMWM3

Chris Pine jako totální psychopat byl nejlepší,Jessicu jsem popravdě ani nepoznal,Helmut coby mrtvák byl jen do počtu a zbytečný,minirolička Hajzlhofa potěšila,Liotta taktéž a Wilson zahrál chladnokrevného šoféra kvalitně.Ale mohlo to být lepší a Daryl mohl mít větší roli,než třísekundový obrázek. ()

eexDon

Für mich - 60%, - /někdy až moc velká magořina teda/, + /Chris jako těžkej magor dobrej, vtipný to bylo občas/, hodnocení - cáklej film, vtipnej, občas trapnej, takovej průměrnej průměr ()

yrik odpad!

Tak až teď zjišťuju, že to je komedie... měli tam nahrát sitcomový smích, abych věděl, kdy se zasmát... ()

Bednobuch

První půlka je slabší, ale od okamžiku, kdy se na obrazovce ukáže Chris Pine to začne mít grády. Pine hraje regulérního magora a to tak že skvěle. Nejsou tam honičky, ani přestřelky, ale je to zábavné a bavilo mě to. Na odreagování je to fajne ()

RonnieR

Patrickovi táto rola sadla ako riť na šerbeľ! Jessica nestráca sexapeel a k tomu šialený Chris Pine, čo viac si môžete priať!? 71%. ()

fibur84

"Tu limuzínu ti zprznil sám satan? A Tvý oblečení? Co se Ti u patrona všech hoven stalo?" Takto lze asi nejlépe popsat tuto šílenou komedii s akčními prvky. Dobrý film, dostal jsem víc než jsem čekal -> 75% ()

JerryPilsen

Zábavná jízda se spoustou WTF situací,s předvídatelným koncem,ale také s nespočtem osobitého humoru.Plno humorných hlášek i situací dojde vysvětlení až během dalšího děje a akční scény nepůsobí nijak blbě.Na hercích je vidět,že si role užívají,což dokazuje i závěrečný sestřih. ()

Kubas1994

Je dost možný, že jsem se právě zamiloval. Cesta kterou šofér ujel byla ohromující, sršila skvělým humorem a akcí zároveň. Dvojka Patricka Wilsona a Chrise Pina je kouzelná a upřímě jsem se smál, což se mi už dlouho u žádnýho filmu nestalo. ()

PORTER44

Průměrná akční komedie,šofér limuzíny který potřebuje sehnat prachy na dluh z hazardu ,a když se mu naskytne možnost nabrat klienta s pořádnou odměnou neváhá ale od chvíle kdy nastoupí ho stihne jeden problém za druhým.Akční scény docela dobrý,herecké výkony ušly. ()

Lamarr

Pro mě trošku překvapivě, ale přesto veskrze pozitivní podívaná, nečekal jsem, že Patrick Wilson zvládne zahrát schizofrenní roli s takovou lehkostí a vtipem. Párkrát jsem se skutečně pořádně zasmál. A krásná Jessica - ta nenudí ani v nudných brýlích :) ()

Mizerové 3 s novým režisérem?

Mizerové 3 s novým režisérem?

10.06.2015