Režisér filmu Sejmi eso vás zavede do světa Kevina Stretche, řidiče hollywoodské limuzíny, muže s temnou minulostí. Když se Stretchovi ozve nechvalně proslulý gangster, aby od něj dostal zpět půjčené peníze, Stretch v naději na slušnou odměnu vezme práci, kterou mu nabídne jeho klient – miliardář. Výstřelky výstředního klienta ale brzy vyústí v divokou noc plnou dobrodružství, sexu a nebezpečí, po které je jasné, že s návratem peněz to až tak snadné nebude. (Bontonfilm)

RobbieM@N

Teda jako celek to do sebe moc nepasuje, ale má to pár kouzelných momentů. Mezi ně určitě patří experiment s tím jak se ne/úspěšně rozejít s mužem. Patrick Wilson to vzápětí přebije hodně sladkou a vtipnou pomstou. Jessica Alba už se moc na plátně nepředstavuje, ale když ano tak to tentokrát stojí za to. Poslední scéna aspoň vynahradí ten dosavadní guláš a vykouzlí úsměv na tváři. ()

DonBraso

Slabší tři hvězdy.Chris Pine se možná konečně našel ve své roli a Wilson je to jediný co mě vlastně drželo při tomto snímku,tak díky bohu,že byl v každým záběru :) Jinak to bylo vesměs slušná vykecávačka v limuzíně,plus nějaký ten kšeftík.Nejhorší je,že jsem se tedy vůbec nesmál,možná jsem čekal klasickou akční komedii,spíše jsem dostal nějaký mišmaš GTA s Crankem,což píše tady každý,tak to musí být sakra pravda.Možná pro někoho cool,když Karl je Ed Helms a mudrcuje,do toho závěrečný love finish story s překvapením,tak snad jedině zas to cameo Bjůkenena,který si tam utáhne šprým ze sebe a na to ho další postava Ray Liotta pošle do kytek,to bylo fakt super.Ale těch momentů je málo a měl jsem silnou tendenci si kousat nehty.Myslím,že tahla jízda mohla být mnohem zábavnější. ()

Facerr

Super šílenost. Žádný hluchý místa, skvělý herecký výkony. No prostě povedlo se. Tenhle druh komedií, kdy se hlavní hrdina dostává do čím dál tím větších sr.... tady už byl hodněkrát, ale tohle patří určitě k tomu lepšímu. A bonus v titulcích taky potěšil:) ()

elanista1

Fungovalo by to na mňa ak by to malo maximálne dvadsať minút, dovtedy som si to ešte užíval, ale celý film som fakt nedokázal dať. Dej je po chvíli už hrozne nudný, a humoru ktorý by mi sadol tu prakticky nieto, a Jessicu Albu tu poriadne ani nie je vidieť...ďakujem nechcem. ()

ShortyIC

Ak mám byť úprimný, po 15 minútach pozerania som mal fakt veľkú chuť vypnúť to, absolutne ma to nebavilo, no povedal som si, že len predsa dám tomu šancu. A urobil som veľmi dobre! Film sa pekne rozbehol a ani som sa nenazdal a už bol koniec, po ktorom nastala moja spokojnosť. Ak hľadáte film plný zábavy, skvelých hereckých výkonov, alebo proste len nemáte čo pozerať, pustite sa do tohto filmu. Lepšiu oddychovku na večer som si snáď ani nemohol želať. Samozrejme musím vyzdvihnúť skvelý výkon Patricka Wilson, vynikajúce mi do tohto filmu sadol. Na záver si neodpustím jednu hlášku z filmu: //"Teraz si asi pekne vydesený čo? Ani nie, nedávno som viezol Charlieho Sheena.. "//. ()

silak_xup

Nebýt občasných mimoňských hlášek Chrise Pina, které mě pobavili, tak vlastně celou dobu jen sledujeme řidiče v podání Patricka Wilsona, který musí za jeden den sehnat 6 tisíc doláčů, jinak by mu jeho věřitel zřejmě přivodil trvalé následky úrazem. Že by ale jeho hon za penězi byl nějak zábavný a akční, tak to moc ne teda, spíše jsem se nudil. ()

Domas88 odpad!

Nebyl bych tak přísný, jen tenhle film mi doporučil kamarád který z něj byl úplně hotový, tak přemýšlím jestli není mimo.. je to normální film, ale jelikož jsem se na nej mega tešil a byl to průměrný tak proto odpad jinak asi 2-3 * by si zasloužil, jen když vám ho někdo tak "zkazí" tak to nejde... ()

srolyma

Příjemná a velmi zábavná blbůstka o jedné šílené noci řidiče limuzíny. Jede to od začátku do konce bez hluchého místa, prostě jízda. Jo řidič, ten tvrdý chleba má. ()

Mikecat

Film vás musí od začiatku zaujať-tento vas nezaujme ani hned ani potom. Snaha o akciu sa vlečie ako v lete na saniach, námet dobrý, ale zle spracovaný. Príbeh o jednom kufríku o jednom šoférovi pár klamstiev a pár intrigov pozliepaných medovým motúzom - nie a nie sa rozhýbať. ()

Spilif

Jsou filmy který zdlábnu hned a filmy který mají svůj čas. A Šofér měl u mě svůj čas a ten dokázal zúročit. Pecka styl tyhle trochu úchylný akční komedie mi v nedělním odpolední náramě padl do noty. Sice mi to tak trochu připomíná zastav a nepřežij jedna, ale to spíš jen tím pojetím. Od začátku až dokonce jste v sedle a rychlost průserů a hlášek a někdy nepochopitelných věcí vás drží stále ve střehu:). Jestli jste byly spokojený ze Zastav a nepřežiješ tak si dejte i tuhle jednohubku a nebudete litovat.:) ()

pida123

Totální pí*ovina. Chcete vidět chlast, rvačky, občasný výbuchy, nahý ženský a drogy? Tak je tenhle film právě pro vás. Kdyby nebylo občasných vtipných hlášek, tak by to byl pro mě odpad. Takhle jsou to dvě *, ale s hodně odřenýma ušima. ()

ShotgunED

Tohle si natočil Carnahan jen pro svou osobní radost a to že si v tom plní své sny, které se někomu můžou zdát naprosto mimo, nebo úchylný je z toho cítít v každým záběru. Pro mě to byla kopice srandy a zábavy v hodině a půl. Ne každý joke míří do černého, ale je jich to dost a trefuje se víckrát než mine. Buď se naladíte na stejnou vlnu, nebo ne. Carnahanovi je to srdečně jedno. ()

dynamic_duo

Tak tohle byla neotřelá jízda a já jsem se bavil! Chris Pine opravdu zajímavá role pošahaného a zároveň největšího bláznivého magora, hlavní hrdina Patrick Wilson mě také příjemně překvapil a stále šmrncovní Jessica Alba jako bonus...hereckému obsazení nemám co vytknout. A to jsem zapoměl na Eda Helmse a jeho vtipné a úderné vstřihy :) Ačkoliv váhám nad tím, jestli dát 4 hvězdy, zjišťuji, že nemá moc cenu nad tím přemýšlet a prostě do toho jít po hlavě, tak jako na vás jde film. ()

FIorian

Nečekal jsem nic hlubokého a náramně se bavil touhle šílenou noční jízdou skrze všechny bláznivé nebo nečekané situace a ty, co po Stretchi něco chtějí. Film má spád a rozhodně se nenudíte. "Máš skotskou?...A tavící pistoli?... A Křupky?" ()

Saxos

Když už si myslíte, že Vás v tomhle filmu už nic nemůže překvapit, tak další průběh Vás z toho hned vyvede. ()

Mizerové 3 s novým režisérem?

Mizerové 3 s novým režisérem?

10.06.2015