Režisér filmu Sejmi eso vás zavede do světa Kevina Stretche, řidiče hollywoodské limuzíny, muže s temnou minulostí. Když se Stretchovi ozve nechvalně proslulý gangster, aby od něj dostal zpět půjčené peníze, Stretch v naději na slušnou odměnu vezme práci, kterou mu nabídne jeho klient – miliardář. Výstřelky výstředního klienta ale brzy vyústí v divokou noc plnou dobrodružství, sexu a nebezpečí, po které je jasné, že s návratem peněz to až tak snadné nebude. (Bontonfilm)

Matli

Co dodat, je to divnej film, ale zároveň dobrej, občas nereálnej, občas vtipnej, občas akční. Když bych chtěl dát 4tou hvězdičku, tak snad už jedině za Jessicu Albu, ale za to, že je hezká filmaři nemůžou. Určitě doporučuju, ale s velkou rezervou. 62% ()

dj.kouba

Kdyby se jednalo o film směřující do kin, dal bych čtyři hvězdičky, ale bohužel se nenašel distributor. Neskutečně nadupaná jízdy včele s velkým sympaťákem Patrickem Wilsonem a nad míru vtipným Chrisem Pinem. Potěší několik celebrit v roli sebe samých. Ne vážně, tak dlouho už sem se dlouho nezasmál, takže určitě doporučuji a dávám strop. ()

Hapretor

Hovadina, co několikrát pobaví, ale je to spíš degradace herců/ček. No, když vezmem v potaz, že tam nehrajou kdovíjaký star, tak je to na zabití času ucházející. Ale povětšinou jsem nevěřícně kroutil hlavou, co zas ty idiotský Amíci vymysleli za zbytečný prachy. ()

hEROic

kouka se na to docela dobre, ale je to hrozna uletarna... to mam sice rad, ale tady se jde tak nejak za hranu, uz je to zkratka az moc velka divocina... ale ty dejove posuny jsou fajn, neveril bych kolik se toho da vytahnout z cesty taxikem :) nicmene v pameti to asi dlouho nezustane... 60% ()

BOURQUE

Film, ktorý vo svojom žánru neponúka nič nového. Ešte k tomu ani staré známe klišé-efekty nefungujú. P. Wilson herecky trošku nevýrazný, Ch. Pine je tu síce nesympaťák , ale herecky o stupeň lepší ako P. Wilson. J. Alba is still beautiful, ale nechce sa mi veriť, že sa nedokáže presadiť v lepších filmoch. Osobné hodnotenie: 59% (*) ()

Toka

Tak to bylo přísný. Naprosto šílenej film, který dost neinvazivně prosazuje určitou myšlenku. Nemohl jsem se zbavit pocitu srovnání s MadMaxem, i když jeho šílenost je o stupěň výše. Představitelé mě svým hraním totálně vtáhli a baštil jsem každej dialog. "Do you have facebook?" "Fuck off.." Tohle by se mělo dostat do širšího podvědomí, je to podle mě trochu podhodnocený. ()

Raziel_cz

No do hajzlu! Nepředvídatelná anarchisticko-nihilistická jízda s parádním scénářem a vysokými produkčními hodnotami. Syndrom valící se sněhové koule nikdy nebyl zábavnější. Z pozice Patricka Wilsona a Eda Helmse čistá radost z herectví a životní výkon Chrise Pinea. Z tohohle jednou bude kult. ()

BeranSon

Takový obyčejný snímek, který svojí podstatu nestaví na originalitě, vtipu, nebo bůhvíčem. Pravá pointa, pravé kouzlo Stretche je jednom krásném životním okamžiku. Tím okamžikem myslím moment, kdy máte na hlavě takovou nálož hnoje, všechno se kazí, jste na dně, ale i přes to všechno třísknete do stolu a řeknete ne. To se mi zdá jako silné téma pro jakýkoliv žánr, nejen ujetinu tohoto ražení. Právě tento snímek sjel do kolejí zajeté magořiny plnou parou, čímž zábavu posunul nahoru a s ní i pointu celé základní myšlenky. Herecky Patrick Wilson slušně charismaticky zabojoval, vedle něj trošku utlačenější, ale i tak dost sexy Jessica Alba drží rytmus, ovšem vadil mi spíše Chris Pine a jeho postava, která se nemůže rovnat s jinými podobnými psychopaty. Takže zábavy vytáhnutá po celou stopáž na maximum, jen je škoda, že v několika momentech a celkovém dojmu se film řadí do zcela zjevně obyčejných snímků, kterých je na světě řada. Na osud mě ani tak nenalákal. - 6/10 - ()

KNTRFKT

"Velmi neuspokojivé, pane. Víte, co mě ale uspokojí? Lajna, 6 análních kolíků a sponky na dredy. Všechno to ale musíš sehnat v obchodě se smíšeným zbožím. Máš na to 99 minut." Místy to na mě působilo, jako když si tenhle časový limit udal jako svůj cíl scénárista. Celý je to napěchovaný známejma xichtama a scénama, který mohly bejt dobrý. Jenže ve výsledku to působí jako bezduše splácaná sračka, co má vypadat jako Tádžmahal. Achjo. ()

derek007

Vím, že mě to bavilo. Ale vykouřilo se mi to z hlavy tak, až jsem musel nad galerií přemýšlet, jestli jsem to vůbec viděl. ()

Kingjiri

Začátek byl fakt výbornej - jedna hláška střídala druhou a cameo Davida Hasselhoffa bylo opět legendární. Čekal jsem, že po Rayovi Liottovi se bude po zbytek filmu s Kevinem vozit další známej herec hrající sám sebe. Bohužel však na scénu doslova přilítnul Chris Pine, jehož postava Kagora byla snad ještě divnější než taška věcí, který pro něj měl Kevin sehnat. Jenže divnejch postav, dějovejch motivů a trapně nevtipnejch scén začalo s Kagorem závratnym tempem přibývat. A co se na začátku zdálo jako potenciální sympatická černo-komedieálně akční žánrovka, se postupem času proměnilo v přehnaně ujetou až bizarní podivanou, dvě silnější hvězdy. ()

Badmarshall

Docela slušná ujeťárna, ale já se dost dobře bavil. Připomínalo to Carnahanovo Sejmi eso kde hrál taky Chris Pine a i tam hrál magora stejně jako zde. Plno známých herců, kteří se neberou moc vážně a umí si ze sebe udělat legraci. Určitě to není film pro všechny, ale kdo má rád trochu ulítlosti ten by se mohl slušně pobavit jako já. ()

bearmeedek

V prvních pěti minutách jsem se vyděsil, že to budu muset vypnout. Potom se začal rozvíjet "normální " děj. Vydržel jsem do konce. Neříkám, že zápletka nebyla zajímavá, noční road movie správně ujetá a úchylná, ale nemyslím si, že potřeba takové filmy točit. Vývoj postavy Patricka Wilsona slušný, dobrá scéna s kufříkem, závěrečné vyrovnání dluhu a překvapení na úplném konci v kavárně. Jinak přehnané celkové hodnocení na CSFD. ()

Chosef76

Určitě každý mockrát zažil ten pocit "tyvolecotokurvabylo"....tak přesně tohle mi padlo na mysl při závěrečných titulkách. Nejspíše mi to na pár následujících hodin rozhodilo řád mého vnitřního světa, každopádně za nevázanou filmovou jízdu hodnotím vysoce 4*......TYVOLECOTOKURVABYLO !!! ()

Mizerové 3 s novým režisérem?

Mizerové 3 s novým režisérem?

10.06.2015